Spiritistky

Spiritistky https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/465517/bmid_spiritistky-sYP-465517.jpg 3 22 2

Co by se stalo, kdyby skutečně zázračné schopnosti získal člověk, který by na ně nebyl ani v nejmenším připravený? Komiks Spiritistky vypráví o dvou přítelkyních – racionálně zaměřené Lauře a duchovně založené Salvátoře, které společně pořádají spiritistické semináře. Salvátora je přesvědčená, že pomáhá ostatním, zatímco Laura je k něčemu takovému nanejvýš skeptická. Je to však právě Laura, které se stane cosi podivného: narazí do ní kotouč světla a od té doby získá zázračnou schopnost léčit druhé dotykem. Laura však o tyto schopnosti nestojí, a navíc to vypadá, že přátelství obou žen už nebude nikdy jako dřív…... celý text

tomas1045
17.10.2023 5 z 5

Ihned po tom, co se mi kniha dostala do ruky v rámci výpůjčky z knihovny, jsem věděl, že jí budu chtít mít i doma. Vizuálně nádherná a sedl mi i příběh, zhltnul jsem ho jedním tahem. Mnohoznačné ilustrace Juliány Chomové k němu sedí podle mě výborně. Je to vlastně celý o míru v duši a mnoha způsobech, jakými se ho snažíme hledat. A o symbolech, který nás tím hledáním provází.

keny
03.06.2022 3 z 5

Je to dva dny, co jsem knihu dočetla, a v podstatě nevím, o čem to bylo. Ani v kresbě jsem se moc nevyznala.