Potshot

Potshot https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45599/potshot-45599.jpg 4 14 14

Spenser série

Bostonský soukromý detektiv Spencer se vrací. Tentokrát odjíždí do města Potshot v Arizoně. Najala si ho půvabná Mary Lou Buckmanová, aby objasnil vraždu jejího manžela.Mary Lou je přesvědčena,že byl zavražděn proto, že odmítal platit výpalné Kazateli a jeho bandě. Tentokrát musí Spencer povolat několik osvědčených a spolehlivých ostrých hochů,aby svěřený úkol zvládl.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Tamtam

Potshot , 2001

Gumajz01
21.05.2021

Zde je přeložený komentář pro verzi v češtině : Potshot je malé městečko v arizonské poušti, kde byly původně doly, ale teď sa stalo vytouženým útočištěm bohatých vrstev z Los Angeles, ktoré se tu snaží zapomenout na tamnější stresující životní stýl. Ale když tuhle westernovou idylku začne ohrožovat místní gang, policie jen bezmocně přihlíží jejich řádění. Pod vedením svého vůdce známého jako Kazatel tahle banda vydírá a terorizuje městečko , ale neštítí se ani vraždy.

konicekbily
15.04.2019 3 z 5

Odpočinkový thriller - pro mne prozatím nečteného autora. Domnívám se, že vystihuje atmosféru související s prací soukromého detektiva nynějších Spojených státech. Nečekaný závěr.

Pavelpi
12.05.2017 5 z 5

První kniha,kterou jsem od tohoto autora četl a moc se mi líbila.Je to styl tzv.Drsné detektivky.Soukromý detektiv Spencer řeší s dalšími ostrými hochy případ vraždy a současně i případ Kazatele,který vybíral peníze od obyvatel města za tzv.ochranu.Konec je ale celkem překvapivý.

Arizona soukromý detektiv

Robert B. Parker