Sova kanárka nevysedí - Jak ustát mateřství

Sova kanárka nevysedí - Jak ustát mateřství https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382620/bmid_sova-kanarka-nevysedi-jak-ustat-mat-eYY-382620.jpg 4 3 3

Protože jsme na mateřské dovolené a máme spoooustu volného času, chtěly bychom se s vámi podělit o naše každodenní zážitky, dojmy a zkušenosti. Kniha je určená všem, kteří mají rádi nenáročný humor z prostředí plného použitých plen, oblečků znečištěných nejrůznějšími zdroji a probdělých nocí. Zprvu jsme měly velké obavy z autorského spojení „inženýrky“ a „magistry“, aby to nedopadlo podle pořekadla „Udělat kozla zahradníkem“. Ale zhodnocení, jak to všechno dopadlo, necháme na vás. Věříme, že to bude čtivé dílo, napsané s lehkostí a notnou dávkou nadsázky. Určité pasáže vám jistě vykouzlí úsměv na rtech a jsme si jisté, že se v některých kapitolách najdete. A o to nám šlo nejvíce!... celý text

marwinmh
29.04.2019 4 z 5

Krátká, milá knížka, plná postřehů na poli mateřské "dovolené", psána s nadsázkou, avšak všechna použitá slova byla pravdivá. Sice jsem se nesmála, ale u čtení jsem si odpočinula a poznala se téměř ve všech kapitolách. Příjemná "jednohubka".

marketa0275
22.06.2018 5 z 5

Kniha mne velmi překvapila a musím ji ohodnotit jenom kladně. Knihu jsem přečetla na jeden nádech, když pominu lehké zakuckání při zachvátu smíchu, tím chci říct, že určité kapitoly jsou opravdu vtipně napsané ale hlavně všechno je to realita a o to je to hezčí. Někomu může vadit styl použitého "jazyka", avšak po přečtění celé knihy pochopíte, že to je zcela v pořádku. Doufám, že se dočkám druhého dílu, jelikož takhle jsem se u čtení dlouho nepobavila.

Autorovy knížky

2018  80%Sova kanárka nevysedí - Jak ustát mateřství