Soukromý ráj

Soukromý ráj https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21810/soukromy-raj-21810.jpg 4 22 22

Snad každá dívka sní o tom, že najde toho pravého a vybuduje si s ním jakýsi malý, čistě soukromý ráj. Veronice se její sen splnil, když potkala Radka a hned po svatbě začali přebudovávat staré, zanedbané hospodářství na ekologický statek, plný zvířat a hlavně vzájemné lásky. Když už se konečně po vší té dřině zdálo, že jsou na nejlepší cestě, udeřil osud a hodně tvrdě a teprve teď čeká mladou ženu opravdová zkouška odvahy a bude záležet jenom na ní, jak se s výzvou vypořádá. ... celý text

Emik87
18.02.2024 4 z 5

Hlavní hrdinka bojuje a jak má chvíli klid, musí bojovat znova. Knížka pro mladé holky, aby zjistily, že život fakt nemusí být peříčko.

JancaMia
08.02.2023 5 z 5

O tom když zasáhne do života mladého páru vážná nemoc , plno vážných starostí okolo mimo tu nemoc.

Ann98
27.12.2017 5 z 5

Naprostá BOMBA! Příběh mladé dvojice Veroniky a Radka. Nemám slov, naprosto dokonalé. Ze začátku vše vypadá růžově, ale bohužel osud jednoho dne krutě a hodně tvrdě zasáhne a Verči zasadí krutou ránu. Na konci jsem byla dojatá a i ta slzička mi ukápla. Knížka je vhodná spíše pro dospívající, ale určitě zaujme i starší čtenáře.

banán2
28.12.2016 5 z 5

Moc pěkná knížka ale smutný konec líbilo se mi to

Jajina555
28.10.2015

Kniha se mi moc líbila, smutný konec.

1v8na
15.10.2014 4 z 5

příběh byl velmi dojemný a moc se mi líbil. Nevím, jak bych nesla ztrátu svého přítele. Miluju ho a nedokážu si bez něj představit život.

klmas
23.02.2014 5 z 5

je to strašně hezká knížka, od této autorky jsem toho četla hodně, ale z této knížky si toho i po 1 a 1/2 roce pamatuji nejvíce.
Doporučuji přečíst všem kdo má rád romány a nebo by to chtěl zjistit.Doporučila jsem jí 3 kámoškám a oběma se líbila :).
byla to 1. knížka která mě rozbrečela.

dark.ma93
06.08.2012 4 z 5

Smutné, dojemné, nakonec mě to vedlo k zamyšlení. Taková mladá holka a čím si prošla. Skvělá knížka!

NečumSlone
30.06.2012 4 z 5

K téhle knížce jsem se dostala naprostou náhodou, dokonce jsem si i prvně řekla, že to ani číst nebudu, protože jsem o ní nikdy neslyšela.
Jediné, co se mi vážně nelíbí, je styl psaní - občas jsem se ztrácela v tom, kdo zrovna mluví, ale naštěstí jsem se z toho okamžitě dostala, chybělo mi tam zařazení do kapitol a do přehledných odstavců, protože se mi občas zdálo, že si to tam mrskají, jak se jim zachtělo :D ...
Rozhodně bych takový konec nečekala, můžu přiznat, že se mi do očí řinuly slzy. Jednoduchá knížka, která jednoduše umí překvapit. 125 stránek jsem měla přečtených hned v ten první den, kdy jsem tu knihu dostala...
Samozřejmě bych toho nejradši napsala víc, ale v tak málo obsáhlé knížce bych okamžitě prozradila děj i konec :]

Zuzana Francková
česká, 1951