Soukromé peklo

Soukromé peklo https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/7996/soukrome-peklo-7996.jpg 3 34 3

Půvabná policejní inspektorka Tessa postupem času zjišťuje, že její manželství s bývalým kolegou Harrym se ocitlo před rozpadem. Její atraktivní, ale příliš dominantní muž nemá pochopení pro samostatnost a služební postup své ženy. Řešení náhle vyvstává díky osudovému setkání s dalším silným, avšak naprosto odlišným mužem. Než Tessa skutečně naváže nový vztah, bude muset projít opravdovým peklem...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

THE DEVIL YOU KNOW , 2002

Jája92
13.08.2023 3 z 5

Z první kapitoly jsem získala mylný dojem, jakým směrem se bude vyprávění ubírat. Po přečtení knihy musím zkonstatovat, že se jedná o průměrnou četbu, kdy se hl.hrdinka potácí ve svém "soukromém pekle". Ani jedna z postav mi vyloženě sympatická nebyla.

zoew
17.08.2017 1 z 5

Pro mě bylo peklem tuhle slátaninu vůbec dočíst. Hodně jsem přeskakovala a stejně se děj táhnul jako smrad.

inule
15.02.2014 2 z 5

Také jsem přečetla knihu velmi rychle, ale bohužel kvůli přeskakování nezajímavých, nudných, děj nikam neposouvajících pasáží. Celkem čtivý styl, ale zoufale málo děje. První stránky čtenáře navnadí napětím, ale vyprávění se pak ubírá jiným, poklidným, směrem. Už jsem se těšila, až kniha skončí.

Vera Cowie
britská, 1928