Snúbenec mojej sestry

Snúbenec mojej sestry https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411582/bmid_snubenec-mojej-sestry-Crs-411582.jpg 4 11 3

Keď sa pri jej dverách objaví neznámy muž, Ema ani netuší, ako jej tento okamih otrasie jej ustáleným, až nudným životom. Pekný, atraktívny, s dokonalým telom a nebezpečným pohľadom. Kombinácia, ktorá je v čase, keď ste si konečne urobili poriadok vo svojom živote, až smrteľná. Príchod Dominika však nie je náhoda. Hľadá Eminu sestru. Sestru, s ktorou sa Ema nevidela niekoľko rokov. Sestru, ktorá opustila ich rodinu a utiekla s mužom. S iným mužom! Kto je tento záhadný cudzinec? Čo má spoločné s jej sestrou? Ema vie, že by sa mu mala zďaleka vyhýbať, nedokáže však bojovať s túžbou, ktorá ju k nemu ťahá. Keď sa na ňu Dominik pozrie, roztápa sa pod jeho pohľadom. Keď sa jej dotkne, zahoria v nej city a emócie, ktoré doteraz nezažila. Dokáže mu odolať? Vypočuje svoje svedomie a dá ruky preč od muža, ktorý patrí jej sestre? Alebo podľahne jeho čaru a nechá sa unášať na vlnách nespútanej lásky?... celý text

Karin94
29.04.2022 3 z 5

Autorku a ani jej tvorbu som doteraz nepoznala. Knihu som si kúpila z druhej ruky úplne za lacno a až teraz som mala možnosť pustiť sa do nej. Úprimne, ani neviem povedať, aké veľké očakávania som od tejto knihy mala, pretože som na ňu čítala veľa zlých recenzií. Ale som naozaj milo prekvapená ako dobre, rýchlo a hlavne pútavo písaná kniha je. Po prečítaní asi prvých 50, mimochodom zaujímavých strán som sa už nebála, že by ma mohla nejakým spôsobom sklamať. Knihu síce nezaraďujem medzi moje TOP, ale za prečítanie určite stojí.

Hlavné hrdinky Ema a Klaudia boli sestry, z ktorých každá mala úplne odlišnú povahu. Ema nebola zlá, ale bola dosť tvrdohlavá, ustráchaná, zaslepená, miestami paranoidná a utiahnutá šedá myš, ale noapak ak mala nejaké nezhody so sestrou, nebála sa povedať svoj názor. Neznášala nespravodlivosť a falošných ľudí.
Klaudia bola presný opak svojej sestry. Bože, tá baba bola čistý diabol v ľudskom tele. Ak som mala chuť niekoho v knihe poriadne prefackať, tak to bola práve ona. Mala snáď všetky zlé vlastnosti, aké ľudská bytosť môže mať. Popravde, ona jediná kazila celú, inak dobrú knihu, a iba kvôli nej sa mi ju nechcelo čítať, lebo takú otrasnú babu som jakživ nevidela! No na druhej strane, ak by tam ona nebola, tak kniha by asi nebola taká dobrá. Navyše, autorka napísala príbeh natoľko dobre, že som túto neznesiteľnú knižnú postavu bola ochotná tolerovať.
Dominik nebol zlý, ale chýbal mi u ňho taký ten wow efekt, pri ktorom sa čitateľke roztápa srdce z hlavného hrdinu.
Najlepšie a najsympatickejšie postavy boli za mňa určite Lukáš a Tánička. Lúkaš, ten mal veľmi láskavé srdce a všade videl iba to dobré. Tánička bola dcéra Klaudie, bola zlatá a nevinná a bolo mi jej aj veľmi ľúto.

Záver knihy aj bol podľa mojich očakávaní, ale chýbalo mi tam pokračovanie alebo resp. koniec z dvoch postáv a z toho som úprimne sklamaná.

Knihomolka97
05.11.2019 2 z 5

Proboha, co to bylo...
Upřímně jsem po přečtení anotace čekala úplně něco jiného. Ale úplně.
Ani jedna postava mi neseděla( snad krom Táničky). Nejnormálnějši byl Lukáš. Bylo mi ho až líto. U Emy jsem nechápala co vidí na Dominikovi? Dyť to byl takovej podpantoflák a nerozhodný......ech škoda slov.
Ke Klaudii se taky ani nemá cenu vyjadřovat, nesympatická, zlá, falešná. Chudák Tánička.
Bohužel ne, nelíbilo, nebavilo.

Evka3814
11.08.2019 3 z 5

Bylo to takové odpočinkové čtení, hezká obálka a fajn příběh. Emu jsem si hned oblíbila,rozumná
a normal holka. Její sestru bych asi přiškrtila za její nehorázné jednání a hlavně s tou malou. No a Lukáše mi bylo taky docela líto,ale byl frajer že zůstal jako kamarád;)

romantika

Eva Dedinská