Snižte hladinu cukru v krvi za 8 týdnů - kuchařka

Snižte hladinu cukru v krvi za 8 týdnů - kuchařka https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378828/bmid_snizte-hladinu-cukru-v-krvi-za-8-ty-StW-378828.jpg 5 16 2

Bestseller Michaela Mosleyho Snižte hladinu cukru v krvi za 8 týdnů přinesl převratnou metodu, díky níž zhubnete, snížíte hladinu cukru v krvi, a zároveň preventivně předcházíte cukrovce 2. typu. V této doprovodné kuchařce doktorky Clare Bailey, manželky Michaela Mosleyho, naleznete spoustu receptů na vyvážená a jednoduchá jídla s nízkým obsahem kalorií a sacharidů. Rychlé snídaně i lahodné večeře. Ať už trpíte cukrovkou a zkusíte kompletní 8týdenní dietní plán nebo prostě jen chcete udržet hladinu cukru v krvi pod kontrolou, tato kuchařka vám pomůže. Navíc zhubnete a možná i trvale změníte své stravovací návyky.... celý text

Kuchařky
Vydáno: , Omega

The 8-Week Blood Sugar Diet: How to Beat Diabetes Fast , 2015

hol58186
03.11.2021 5 z 5

Zajímavě pojatá kuchařská kniha se spoustu receptů, které by vám měly pomoci snížit či v optimální míře udržet hladinu cukru v krvi. Recepty jsou přehledně rozdělené podle příležitostí - snídaně, svačiny, rychlé obědy, hlavní chody, večeře, ale i občasné mlsání. Najdete zde i tipy, co čím nahradit a připravený jídelníček na zmíněných osm týdnů.

PavlaKohoutova
26.08.2021 5 z 5

Tato knížka mi neskutečně pomohla dostat hladinu cukru do normálu. Měla jsem půjčeno z knihovny a nakonec jsem si ji koupila.

diety cukrovka, diabetes

Autoři knihy