Sňilex a Derik

Sňilex a Derik https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406395/bmid_snilex-a-derik-NvE-406395.png 5 2 2

Plejády. Souhvězdí bohyně lovu a Měsíce. Přemýšleli jste někdy o jeho původu? Mytický příběh se datuje do dávné minulosti. Kdy se uprostřed všemocné přírody odehrává nekonečný boj dobra se zlem. V té době se na ostrově Hirta nachází pro dobro něčím významná vesnička. V ní žijící malé bytosti probudí k činu až vševědoucí mlha. Sñilex jako málo oblíbený mezi nimi, je magickým strojem vylosován k důležitému úkolu. Skoro nikdo však nevěří, že ho dokáže splnit. Se svým kamarádem, papouškem Carambou, jehož jediným možným rodištěm je vesnička, se tak vydávají vstříc dobrodružství, nebezpečí i smrti.... celý text

Julie77
07.06.2023 5 z 5

Dílo na mě působí jako autorova první kniha, z níž je trošku jeho nezkušenost znát, ale přitom cítím, že je v příběhu ukrytý potenciál. Pokud na tom potenciálu bude vystavěno pokračování, tak se na něj moc těším!!! Protože i příběh této knihy má hodně do sebe... Hezkým, milým a nadneseným způsobem vypráví vzestup nového kouzelníka úplně od nuly. Jeho první úkoly dobrodružství a kouzla ve světě plném magických předmětů, živočichů a tajemna. Příběh vás vezme na místa, která se podobají těm, jež můžeme znát z našeho světa. Ovšem v tomto světě dostávají jiný rozměr.

uzivatel1699
27.03.2023 5 z 5

Moc hezky jsem se zasnil do tohoto velice krásně podaného světa plné fantazie. Velice děkuji a opravdu doufám že tento skvělý autor pracuje již na dalším díle. Děkuji

Heřmič
24.03.2019 5 z 5

Oddechové, vtipné a napínavé fantasy.

Autorovy knížky

Jan Heřmánek