Večeře v horách

Večeře v horách https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25562/bmid_vecere-v-horach-BiL-25562.jpg 4 211 35

Snídaně v posteli série

< 2. díl

Jednatřicetiletá vdova Alicia Russellová se rozhodne strávit se svými dvěma syny týden ve srubu u jezera. Začátek dovolené poněkud zkazí silná bouřka. Zatímco zmoklá Alicia marně hledá ve srubu pojistky a synové kriticky komentují její "neschopnost", přichází na pomoc Pierce Reynolds - soused a muž, který navždy změní Aliciin život. Oba se právě nacházejí v životní situaci, kdy si musí jasně stanovit, co je pro ně prioritní a čeho chtějí v životě dosáhnout. Do složitého rozhodování ovšem zasáhne blesk vzájemné přitažlivosti. Marně se snaží tomuto erotickému jiskření odolat. Jejich sblížení by uvítali jak Aliciini synové, tak Pierceova dcera Chrissy. Bohužel Alicia ani nikdo jiný z rodiny netuší, jak závažná okolnost brání rozvedenému Pierceovi, aby s ní navázal trvalý vztah, přestože je víc než zřejmé, že ji opravdu miluje…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Send no flowers , 1984

moudivlacek
02.10.2016 4 z 5

Je to pokračování Snídaně v posteli, doporučuji ho přečíst jako první, pak máte jasno v chování hrdinů.
Boj o život a zároveň lásku, toť hlavní idea příběhu. Chování synů Alicii je velice osvěžujícím a vtipným doplňkem.

Ester71
11.03.2016 5 z 5

Knížka na jeden večer - nenáročná oddechovka..

ovpana
14.04.2015 3 z 5

Trochu jednodušší děj ,ale na dlouhé večery je fajn

Ivy
11.05.2014 3 z 5

Jednou za čas knihy od S. Brownové neuškodí. Když jich ale přečtete víc za kratší dobu (jako já) tak je o všechno jedno a to samé. Skladká romantika že z toho ukapává med, heppy end a láska jako trám až do smrti.

amysa
06.05.2014 2 z 5

Tak mám za sebou další knížku z pera Sandry Brown, která mě nijak nenadchla, naprosto jednoduchý a opakující se děj, předvídatelný a tak přeslazený konec.... No, možná jako hodně nenáročná oddechovka dobrá, ale mně už ty její neustálé a pořád dokola popisované erotické scény lezly už prostě krkem... Láska je sice pěkná věc, ale já čtu raději knížky, kde se taky děje i něco jiného a věřte, že i takové Sandra umí napsat. Tato mezi ty její pěkné, čtivé, napínavé a vtipné rozhodně nepatří. Tak snad příště...

Lena565
21.03.2014 3 z 5

příběh se mi líbil, ale konec byl na mě až moc přeslazený :-)

sipkulka
24.02.2014 2 z 5

jedna ze slabší knížek od sandry....

Lenis
20.01.2014 4 z 5

Oddechova knížka na večer. Romantika kterou moc nemusím ale občasná změna je příjemná :)

Firstovka
25.11.2013 2 z 5

První seznámení s touto spisovatelkou nedopadlo zrovna nejlíp. Tak jednoduchoučký příběh plných "tepajících" věcí jsou už dlouho nečetla. Romantiku mám ráda, ale úplně jinak zpracovanou.

Dannielle
23.10.2013 2 z 5

Velmi průměrný slaďák. Jednoduchá zápletka. Čtenář velmi brzy zjistí,že román končí A žily štastně až na věky.

modranka
23.09.2013 5 z 5

Ak máte radi príbehy s deťmi, čítajte! Roztomilý, pekne napísaný ľúbostný príbeh, ktorý by som zaradila tak medzi lovestory. Veľké dejové sekvencie a nezabudnuteľné myšlienky tu však nehľadajte. Je to jednoduchý príbeh na dlhé zimné večery. Za 4 hodiny máte knihu prečítanú.

hlina
18.06.2013 3 z 5

Čtivá, jednoduchá, nenáročná.

Evaevelína
24.12.2012 3 z 5

pěkný příběh,ale na pět hnězdiček to u mě nemá.

adelka32
03.09.2011 5 z 5

Úžasná kniha,kterou jsem přečetlajedným dechem.Ovšem jsem nevědela,že je to pokračování knihy Snídaně v posteli.Dopoučuji si přečíst teprve tu pvní a pak tuhle.Krásná a romantická kniha.Je to moje první knížka od tehle autorky a tím si mě i získala.

meduzka123
22.03.2011 5 z 5

krátká je hned přečtená, ale krásná

Sandra Brown
americká, 1948
2016  87%Skryté zlo
2017  82%Pomsta
2018  77%Podraz
2007  85%Mrazivý chlad
2008  89%Skandál

Kniha Večeře v horách je v