Smrtelná hra

Smrtelná hra https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15065/smrtelna-hra-15065.jpg 4 16 4

Detektivní román s prvky technothrilleru odhaluje temné zákoutí zdánlivě nevinné počítačové hry pro děti. Quinn se podruhé provdá za Tylera Bryanta, tvůrce počítačové hry Běh o život. Její život se radikálně změní ve chvíli, kdy začne odhalovat temnou minulost svého muže a jeho souvislost s nevysvětlitelnými vraždami duchovních a náboženských fanatiků. Vraždy páchají nezletilé děti, které mají jednu společnou věc - všechny hrály Běh o život a staly se tzv. vrcholnými běžci. Quinn chce svého manžela zastavit, ale čas je neúprosný a "vůdce" již zmanipuloval další vrcholné běžce, kteří mají odstranit nejvyššího duchovního - papeže. Autor, úspěšný scénárista, napsal velice čtivou knihu, která nese i varovné poselství ze světa počítačových her.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , BB art

Deadly games , 2003

Tereza222
13.11.2017 4 z 5

Skvělá kniha, téma mě velmi zaujalo.. Až mě děsí jak lehce se to může blížit realitě.

petra3242
10.01.2016 4 z 5

Dobrá kniha, čtivá, jen kdyby v ní nebylo tolik chyb. Za to samozřejmě nemůže autor (nebo v to alespoň pevně doufám), ale překladatel.

LenkaWal
26.10.2014 5 z 5

Autor opět nezklamal. Knížka byla hodně napínavá.

petruska85
02.05.2011 5 z 5

Poutavý příběh už od prvních stránek knížky. Už skoro od začátku se ví, kdo za tím vším stojí, ael samotné rozuzlení přijde až na konci. Přečetla jsem ji za večer.

Thom Racina
americká, 1946