Slavné ženy / Famous Women (dvojjazyčná kniha)

Slavné ženy / Famous Women (dvojjazyčná kniha) https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385031/bmid_slavne-zeny-b1-b2-XKW-385031.jpeg 5 8 8

Příběhy dvaceti výjimečných žen, které žily v různých koutech světa a v různých epochách, najdete v této knize v české a v anglické verzi. Hrdinky této knihy měly v sobě odhodlání a sílu změnit svět, nepodlehnout nepříznivým okolnostem, a proto si i dnes zaslouží náš obdiv a uznání. Kniha je určena pro mírně pokročilé studenty angličtiny, kteří se rádi učí nebo si procvičují cizí jazyk čtením. Český překlad na protější straně umožní čtenáři zkontrolovat, zda cizojazyčnému textu správně porozuměl. Každé vyprávění o slavné ženě doplňují otázky na porozumění a také zajímavost, která se k hrdince vztahuje. Příběhy si můžete jen číst, anebo si je pustit do ucha cestou do školy nebo do zaměstnání. Audionahrávku ve formátu MP3, na níž texty namluvil rodilý mluvčí - Charles du Parc, najdete na stránkách Albatros Media.... celý text

Damonka12
03.01.2021 4 z 5

Zajímavé informace a poměrně lehká angličtina. Určitě vhodné pro ty, kdo chtějí začít číst v anglickém jazyce.

Malina20
21.05.2020 5 z 5

Výborná a zábavná forma učení angličtiny a k tomu velice zajímavé téma. Doporučuji.

Ellen16
19.04.2020 5 z 5

Inspirativní.

jeníček
18.12.2019 5 z 5

Super kniha pro ty,co se rádi učí anglicky,moc mě bavily příběhy žen, také mě kniha inspirovala k dalšímu čtení o slavných ženách.

Leninanina
31.07.2018 5 z 5

S angličtinou pořád začínám a klasické učebnice už mě nebaví. Tohle bylo fakt zábavný. Příběhy žen byly i napínavý, že mi až později došlo, že to čtu v anglině. A má to i další přidanou hodnotu. Zaujal mě příběh Anny Boleynové a Hatšepsut, takže si jdu sehnat knížky i o nich.