Sladké pokušení

Sladké pokušení https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529549/bmid_sladke-pokuseni-65988cf99dd31.jpg 4 252 252

Cassio přišel o ženu a musí se teď starat o dvě malé děti a zároveň si udržet moc nad Philadelphií. Potřebuje matku pro svoje děti a taky někoho, kdo mu v noci zahřeje postel. Ale ve světě, který dbá na tradice tak, jako ten jeho, je výběr manželky povinností, nikoliv slastí. Pravidla se musí dodržovat a tradice ctít. A kvůli tomu nakonec skončí se ženou – dívkou –, která je sotva plnoletá. To není zrovna to, co by jeho děti a on potřebovali, ale je laskavá a představuje pro něj sladké pokušení, kterému nemůže odolat. Giulia věděla, že se jednoho dne provdá za muže, kterého jí vybere její otec, ale nečekala, že jí dá někomu o tolik staršímu. Najednou se z ní má stát matka dvou dětí, a to dítě ještě nikdy ani nedržela. Giulia rychle zjišťuje, že Cassio nemá o rovnocenný vztah zájem. Matka ji varovala, že mocní muži, jako je Cassio, nebudou drzost tolerovat. Giulia už má svojí role chůvy ale bezradné dětské nevěsty dost a rozhodne se za svoji představu šťastné rodiny bojovat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

Sweet Temptation , 2020

happy19
02.01.2024 5 z 5

Hodně pěkná kniha z mafiánsného prostředí;-)
Nápaditý příběh!Četl se krásně!
Skvěle vykreslené postavy,tak do váhá,nebraňte se;-)

„V tomto světě nebylo nic děsivějšího než někomu věřit.
Ale také nebylo nic přínosnějšího."

VeraKlemsova

Tak toto byla pecka

Knihomol_ka
02.01.2024 5 z 5

Jsem milovnice příběhů z prostředí mafie.
Tady se do hloubky mafie neprobírá jen čistě okrajově, ale to mi absolutně nevadilo.

Začátek příběhu si získal hned mou pozornost. Příběh je psán ze dvou pohledů. Hlavní hrdinka Giulia, které je červených osmnáct a čeká ji úplně nový život. Hlavní hrdina a nižší boss je Cassio. Cassiovi zemře žena a zůstanou po ní dvě malé děti, které potřebují matku. Musí si tedy vzít osmnáctiletou Giuliu, kterou kvůli věkovému rozdílu nechce. I přes ten větší věkový rozdíl mi to nevadilo. Líbilo se mi jak to mezi nimi bylo. Všechno se u nich vyvíjelo pomalu.

Líbilo se mi, že to nebyl typický příběh. Hlavní hrdinka se musela postarat o jeho dvě malé děti a zvykat si na nový život. Giulia mu do života přinesla něco nečekaného. Autorka píše skvěle ! Za tímto příběhem je daleko víc. A ty spicy scény ? Můj bože. Ano! Chci další díla od autorky.

Katrin0211
31.12.2023 5 z 5

knižka bola výborna, také príjemné pokračovanie, predošlých častí..akurát ma mrzí, že nevyšli najskôr predchádzajúce diely zo serie Mafia Chronicles, keby som ich nemala prečítané, ťažšie by sa mi orientovalo v postavách..

alnovka82
27.12.2023 3 z 5

Já půjdu trochu proti proudu, ale pro mě byla tato kniha jenom průměrná. Asi díky anotaci a nadšeným hodnocením zde, jsem očekávala něco víc a bohužel se dostavilo zklamání. Za mě neurazí, ani moc nenadchne, ale jako odpočinkové čtení na jeden dva večery, je fajn.

knihomolkaJani
27.12.2023 5 z 5

"Slabochy mafie sežere zaživa."
Obrovské překvapení takhle ke konci roku je jednoznačně kniha Sladké pokušení! Najdete zde mafiány, age gap, rotiku, ale i ohromnou lásku k dětem a sílu za ně bojovat.
Kniha je psaná v ich-formě a střídají se zde pohledy obou hlavních hrdinů. Giulia je mladá nezkažená dívka milující slunečnice, ovšem velmi rychle se z ní stane bojovná lvice.
Druhá hlavní postava je obávaný mafián Cassio. "Každý centimetr jeho těla byl svalnatý. Nebylo na něm nic měkkého - ani tělo, ani výraz, ani oči." Cassiovi se nepostaví téměř nikdo, až na Giulii. "Krutost je občas namístě, Cassio. Ale ne v manželství."  Občas se vám možná jeho výstupy a majetnickost mohou zdát přes čáru, ale čtěte dál a všechno začne dávat smysl. Ovšem pokud se jedná o jeho děti, nikoho na světě nemiluje více. Jeho vztah k nim je úžasný!
Vedlejší postavy z mafiánského prostředí jsou taky skvělé, nikdy nevíte, kdo se jak zachová. Obzvlášť jsem si oblíbila jednu Cassiovu sestru a nebo i bratra od Giulie.
"Byli jsem úplné opaky, od našeho pohledu na život přes zkušenosti až po poměr dobra a zla v nás, ale navzájem jsme se doplňovali."
Kniha má nápad, děj, napětí, vášeň i zajímavé postavy. Autorka píše úžasně a já doufám, že brzy bude přeložena i další její kniha.
A jedno moudro na závěr.. "Tajemství nakonec vždycky vyjdou najevo."
Příběh vám všem moc doporučuji!

Jita160
27.12.2023 5 z 5

Ujíždím na mafiánských romancích a tady jsem se teda pořádně svezla.
Začínáme s manželstvím z rozumu.
Cassie krutý a nelítostný boss, který ovdoví a zůstává sám s dvěma malýma dětma.
Guille velmi mladá dcera mafiána ,která je připravená celý život na to že si vezme toho koho ji rodina vybere. Je velmi laskavá, pozitivní a neskutečně drzá je ochotná vidět světlo i v úplném tmě. Musela rychle dozpět.
Emočně od sebe byli na hory vzdálení. Guillie si dala ten nejtěžší úkol jaký si dokázala představit a to tuhle mafiánskou rodinu opravit a nějak z ní udělat její vlastní.
Naprosto čtivá pecka kde dostanete vše co k mafiánské kruté a emoční lásce patří.

skubby
26.12.2023 5 z 5

Nádherná kniha, čte se jedním dechem.... skvost

anna7852
26.12.2023 5 z 5

za mě dokonalost!!!

Matri
25.12.2023 4 z 5

(SPOILER) "Nebyla to manželka, kterou jsem si přál, ale sakra, byla to manželka, kterou jsem potřeboval."

Opäť ďalšia mafiánska romanca, ktorá ma milo prekvapila a naozaj bavila.
Giulia má len 18 rokov a je nútená sa vydať za nižšieho mafiánskeho bossa Cassia (staršieho takmer o 14 rokov), ktorý má povesť tvrdého a krutého chlapa. Ako sa ukázalo Cassio sice mohol v mafii pôsobiť ako obávaný boss, ale doma sa z neho vyvŕbil taký veľký zlatý tatko.
Giulia ma na jej vek bavila, aj napriek jej infantilnej záľube v slnečniciach :) Hoci to tak spočiatku nevyzeralo, nakoniec sa ukázala ako úžasná mama pre Cassiove deti. Práve účinkovanie deti v tejto knihe sa mi veľmi pozdávalo a dávalo jej šmrnc a istú originalitu.
Vekový rozdiel v knihách nemám moc rada, ale tých 14 rokov mi v tomto prípade absolútne nevadilo, práve naopak - dosť som im to "žrala". Veľmi príjemné oddychové čítanie, u mňa za lepšie 4,5 hviezdičky. Odporúčam :)

„Nemůžu vonět po jahodách. Používám třešňovej šampon.“
Zasmál jsem se. „Pro mě je to jahoda.“
„Jasně. Ty když třešni nařídíš, aby z ní byla jahoda, tak se to taky stane.“

maluck
25.12.2023 4 z 5

Zase trochu jinak zpracovaná mafiánská romance. Je zde domluvený sňatek vdovce Cassia a čerstvě dospělé Guilie. Příběh se primárně zaměřuje na jejich vzájemné poznávání se, získávání důvěry a prohlubování vztahu. Mafie tady není tak dominatní a je spíše na dokreslení prostředí, ze kterého oba pocházejí. Guilia se i přes svůj mladý věk snažila chovat velice zodpovědně a byla rozhodnuta pro fungování manželství udělat vše.

Jenny46
22.12.2023 5 z 5

Romantické duše si určitě knihu zamiluji, příběh sladký na jeden večer...
Autorka Cora R. vám vezme kus srdce a zanechá stopu, styl psaní mě bavil a mafiánské padouchy zbožňuji...
Návykový příběh, který si ráda přečtu ještě několikrát a moc doporučuji

inom
22.12.2023 5 z 5

Jsem nesmírně nadšená, že nám bylo konečně dopřáno a přeložili Corinu knihu do češtiny, a doufám, že se v tom bude pokračovat. Cora je výborná spisovatelka a celá její mafiánská série je skvělá. Přečetla jsem od ní všechny knihy a musím říci, že tato je jedna z mých nejoblíbenějších. A přestože jsem knihu četla už asi 10 krát nemám problém si ji dát znovu.

monika0181
19.12.2023 5 z 5

Tak tohle byla jízda. Mafiánské prostředí solidně popsané. Co se týká mafie, řekla bych asi střed, jak zpracování téma mafie vnímám.
Na můj vkus Cassius ve vztahu velmi rychle "změkne" a je z něj skoro romantik. Ale nevadilo mi to. Příběh mě bavil, svižně se četl. Poklona Giulii, že měla nastavenou tu správnou míru, kdy si stát za svým a kdy ustoupit. Na 18 let vyzrálá osoba.
Jsem ráda, že konečně je v knize postava, která se nezmítá jen v problémech a vše tají.
Erotické scény mezi Giuliou a Cassiusem mě nadchly a užívala jsem si je.
Jen konec mi přišel trochu uspěchaný, nepochopila jsem záměr s odstupem 9 let, nevím, zda mi unikla někde logika této myšlenky. Ale vnímání příběhu mi to zase tolik nepokazilo.
Jen škoda, že u nás není vydáno více knih autorky.

Lucie.285
16.12.2023 5 z 5

Mafiánská romance. Máme zde: domluvené manželství a age gap. Cassio je mafiánský boss, vdovec se dvěma malými dětmi a Giulia je mladá holka, která se najednou musí stát manželkou a matkou. I přesto, že je tak mladá, má to v hlavě srovnané a byla mi sympatická. A jak řekl Cassio, ona není tu, kterou chtěl, ale kterou potřeboval. Neuvěřitelně čtivé a o žhavé erotické scény nebyla nouze. Na kulečník asi budu chvíli myslet... Za mě doporučuji.

Sančez
12.12.2023 5 z 5

Taková lehká oddychovka která se fantasticky četla. Nic složitého prostě erotická ňuňárna.