Škola esoteriky

Škola esoteriky https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34452/skola-esoteriky-34452.jpg 4 41 4

Autor chce urychlit psychický i duchovní růst všech zájemců, zasvěcuje je do tajů astrálního cestování a práce s vlastním tělem a psychikou.

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Trigon

You forever , 1996

MadamC
29.12.2018 5 z 5

Zatím jsem velký začátečník v oblasti esoteriky, ale byla jsem nadšená. Především se mi líbilo zpracování astrálního cestování. Vše vysvětluje jednoduše. Určitě to není poslední kniha, kterou od tohoto autora přečtu.

konstelanski
04.02.2018

četl jsem už dávno když mi bylo kolem 20.. mé znalosti v této problematice jsou i po několika letech pořád docela chabé, tedy nemůžu posoudit nakolik je nebo není poselství v knize relevantní nebo pravdivé..

helkol
15.04.2015 5 z 5

nejlepší knížka,je tady zmíněné fakt všechno co mě kdy zajímalo- od astrálního cestování až po hypnózu a vůbec všechno . .Jediné co bych knize vytkla jsou kapitoly, které jsou pojmenované jako lekce s číslem, raději bych si přečetla konkrétní název lekce než číslo které čtenáři vlastně vůbec neřekne o čem kapitola zrovna je. Ke knížce se budu určitě vracet

vesirena
24.03.2012 5 z 5

Tato kniha se trochu vyjímá z ostatních knih...nejde zde tolik o příběhy ze života lámy, bylo to zamýšleno původně jako korenspondenční instruktážní kurz pro hledající na zrychlení psychického růstu, který nakonec autor předělal do podoby knihy...takže stačí začít studovat... ;o)

Lobsang Rampa (p)
britská, 1910 - 1981