Svět bez princů

Svět bez princů https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225975/bmid_skola-dobra-a-zla-svet-bez-princu-1yJ-225975.jpg 4 585 96

Škola dobra a zla série

Pokračování úspěšné Školy dobra a zla, tentokrát ve světě bez princů. Sofie a Agáta našly svůj šťastný konec a vrátily se do Gavaldonu. Ale jejich návrat domů není tak pohádkově úžasný, jak doufaly. A když si Agáta začne přát, aby si zvolila jiný šťastný konec, otevře znovu brány do světa Školy dobra a zla. Ale pohádkový svět, který se Sofií znaly, se změnil. Čarodějnice a princezny, zloduchové a princové už nejsou nepřátelé. Všemi pravidly pohádkového světa bylo otřeseno. Zlo a dobro již proti sobě nebojuje, ale naopak spojily své síly před hrozbou hrozivého a tajemného nepřítele. Válka se blíží a Sofie a Agáta budou muset bojovat, aby obnovily mír, jinak by všechno a všichni mohli být zničeni. Podaří se jim zachránit pohádkový svět? První vydání. -- zdroj: legie.info --... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

A World Without Princes , 2014

Kelen30
21.06.2016 3 z 5

Tak tohle bylo něco.Kniha se úžasně rychle četla (bohužel),nebyly tam žádné nudné pasáže a místy i legrační.A taky kniha k zamyšlení.Co je důležitější,pravá láska nebo přátelství ?Musím se přiznat,že ani já jsem si nebyla jistá.Sofie se podle mě v tomto díle změnila k lepšímu.A ten konec.Mám pocit , že takové šťastně až navěky to rozhodně nebude.

Percabethka
09.06.2016 5 z 5

Naprosto kouzelný ❤ jen mě trochu zklamal ten konec, protože Sofie je moje nejoblíbenější postava, ale i tak to bylo užasný ❤❤❤

Paixan
23.05.2016 5 z 5

Ach JOOOOOOOOOO, zase ta Sofie!!! Dobře, že to dopadlo jak to dopadlo. Ona nikdy dobrá nebude(tím jsem si jistá). Takovouhle **** bych normálně umučila(rozčtvrtila na malé kousíčky). Je prostě ZLÁÁÁ (ať se s tím smíří). Jinak zajímavý konec=výborná kniha. :D

Nagadir
30.03.2016 5 z 5

Hodnocení: 9,5/10 (uvidím jak dopadne poslední díl a možná ještě hodnocení lehce přerovnám)

WOW! Prostě wow!
Tahle trilogie válí na plné čáře. První young-adultovka od dob Harryho Pottera, která mi příslovečně přirostla k srdci a kterou jsem si oblíbila se vším všudy.
V tomhle díle se víceméně všechny rozdíly mezi dobrem a zlem smazávají... už skoro nevíme kdo jedná pro dobro a kdo jedná pro zlo, pohádky nikdy nebyly složitější a to se mi líbí. Je to kruté a realistické.
Příběh ubíhal rychle, nebezpečí bylo na každém kroku a ani nepočítám kolikrát jsem byla napjatá. Člověk opravdu neví čemu věřit, strachuje se o postavy a těch záhad, prostě těším se na třetí díl...
A ano, jsou tu klišé, a bylo tu pár věcí které mi ne tak úplně sedly, ale pořád to dohromady pracuje na výbornou. I když je to pohádka, má to smysl, má to děj, věci tu souvisí a to je pro mě důležité =)

Chimegee
30.03.2016 5 z 5

Druhý díl školy dobra a zla byl lepší, než jsem očekávala.

simi28
28.03.2016 5 z 5

Kniha mě bavila ještě víc než první díl. Konec mě hodně zarazil a modlím se, aby co nejdřív vyšel poslední díl.

Dym
16.03.2016 5 z 5

Hodně zajímavá, čtivá a napínavá knížka. Jen mi přijde divné, že úplně všichni spikli proti všem. Tak co je pak zlo a co dobro, když každá strana dělá hrozné i dobré věci? Ale jinak bezva počtení a už se těším až si přečtu i další díl.

ARosen
16.03.2016 5 z 5

Když jsem knížku poprvé uviděla, myslela jsem, že to bude něco hodně dětského, takže jsem hodně dlouho váhala, ale nakonec jsem se do ní pustila a ani v nejmenším toho nelituji. Oba díly byly plné naprosto nečekaných zvratů a situací a velmi propracované. Někdy to na mě bylo trochu moc složité a tak jsem se trochu ztrácela, ale jinak to bylo super :-D

Michaela01
02.03.2016 5 z 5

Naprostá nádhera.Začátek knihy byl sice trochu slabší,ale potom se to zase rozjelo a konec stál opět za to.Druhý díl se mi ale rozhodně líbil více než ten první a doufám že ten třetí bude ještě lepší :-))

drabkovice
20.02.2016 5 z 5

Tak takhle knížka byla něco..začátek (asi tak do půlky) jsem nemohla za boha přečíst. Nebavilo mě to, a nechtěla jsem to moc číst...Ale druhá polovina mě naprosto oslovila..až tak že dávám pět hvězdiček...a Z tohohle by byl skvělý film :)

AnykaLovesBooks
18.01.2016 5 z 5

Skvělé, jako první díl :) První část byla slabší, ale ta druhá byla naprosto úžasná. Opět, jako u prvního dílu, je mým oblíbeným místem v knize Zkouška příběhem. Nemůžu se dočkat třetího dílu :)

Alienn
17.01.2016 4 z 5

Tak to bych nečekala, druhý díl se mi líbil dokonce více, než ten první. Už aby vyšel další :-)

notburga
15.01.2016 5 z 5

Skvělá kniha, možná ještě o fous lepší, než ta první. Nutné potřebuju další díl :)

BíeM
03.01.2016 5 z 5

Je to ta nejlepší kniha jakou jsem četla!Začtete se a už se nepustite.Konečně bude další díl.Moc doporučuju.

ZoraZZ
28.10.2015

Škola dobra a zla 3
Trojka se bude jmenovat The Last Ever After, tedy Poslední navěky nebo Poslední šťastný konec.
Podle informací z facebookové stránky nakladatelství CooBoo se letos české vydání nestihne, přece jen musejí kromě překladu i upravovat některé kresby. Tak snad vyjde začátkem příštího roku!
Více informací naleznete zde:

Jass
20.10.2015 4 z 5

Výrazné zlepšení oproti předchozí knize a ten konec... Kdybych v tu chvíli měla po ruce další díl, bez zaváhání bych četla dál...

kajčamach
20.10.2015 5 z 5

Konečně jsem se dočkala konce.
Tenhle díl byl ještě lepší než ten první.
V tomhle dílu byla spousta napětí lásky i nenávisti.
Prostě supr díl. A moc se těším na další.

rarášek
18.10.2015 5 z 5

První díl se mi líbil a druhý díl byl o něco zajímavější než druhý :) Dozvěděla jsem zase plno zajímavých informací ohledně školy, Školníka, Agáty a Sofie a jsem zvědavá, jak dopadne poslední díl :)

kklepkaa
16.09.2015 3 z 5

Ale nebylo to špatné... jen jsem se pořád nějak nemohla začíst :( jsem ale zvědavá na další díl.

klarinka9974
07.09.2015 5 z 5

Jedno přání a vše je opět tak jak má být, možná vlastně nemá. Tak tento díl nemá chybu, rozhodně se u něho nudit nebudete. Kouzla, magie, čáry máry, jsou všude kam se podíváte a že to bez mužů nejde? Na škole holek se bez kluků obejdou, ale pár dívek by prince chtěli a proto začíná nový příběh s novým dějem. Tak rychle se začtete do knihy že nebudete chtít přestat číst a co je nejhorší? Brzy vás překvapí slovo konec a vy musíte čekat na další skvělý díl. :)