Věž úsvitu

Věž úsvitu https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375472/bmid_vez-usvitu-dtz-375472.jpeg 4 1611 1611

Chaol byl vždy věrný svému vládci. To se ale změnilo, když byl skleněný zámek zničen a král Adarlanu se ho pokusil zabít. Chaol sice přežil, ale utrpěl těžká zranění. Jeho jedinou nadějí jsou léčitelé v Antice, pevnosti na Jižním kontinentu. S blížící se válkou se do potíží dostanou i Dorian a Aelin. Aby přežili, musí Chaol přemluvit krále Jižního kontinentu, aby se do války zapojil na té správné straně. Avšak to, co odhalí v Atice, je mnohem důležitější.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Tower of Dawn , 2017

Ladasom
26.05.2018 3 z 5

Jako obvykle se kniha od Maasové četla jedním dechem, psát prostě umí, i když Chaol nepatří mezi mé favority. Překvapivě však nebyl natolik rozčilující a ufňukaný, jak bych očekávala. Linka s Nesryn mě ovšem bavila víc, i přestože u Chaola to velmi vyrovnávala Yrene. Ohledně Maeve mi to připadalo už lehce překombinované. Hodnocení knihy bych viděla tak na 3-4 hvězdičky.

Lovebooks14
25.05.2018 5 z 5

Od přečtení posledního vydaného dílu Říše Bouří jsem umírala nedočkavostí, kdy vyjde další díl. Jakmile se kniha objevila ve výloze v knihkupectví hned jsem si ji koupila. Právě jsem jí dočetla,trvalo mi to tak den a půl. Kniha mě pohltila a zatáhla do děje, sice jsem byla naštvaná nebo spíš smutná, že díl nebyl o Aelin, ale přesto ji zbožňuji jako všechny knihy od Maasový. Ty poslední kapitoly byly nejlepší a ten konec s Aelin :'( . Už se nemůžu dočkat na poslední díl. Vím že bude hotový za hodně dlouho, ale já to přežiji ta kniha za to stojí.

VeronikaHV.
24.05.2018 odpad!

Tak nevím jak to ta Maasová dělá, tenhle díl se mi vůbec nechtěl číst, Chaol a Nesryn jsou mé nejméně oblíbené postavy....,ale i tak mě knížka po chvíli začala bavit a od poloviny mě už ani nechtěla pustit :) A ta poslední kapitola??? Bože.... Kdy, že má vyjít další díl??? ;-)

kaca3606
22.05.2018 2 z 5

tenhle díl mně bavil nejmíň! už mám asi dost Maasové, pořád opakuje ty samé slova,věty a každý má nějaké trauma... je to nekonečný seriál, už to není dobré

KnihoMorka
19.05.2018 5 z 5