Síla Měsíce - Kráčejte vlastní cestou ke zdraví v harmonii s rytmy přírody a Měsíce https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46190/bmid_sila-mesice-kracejte-vlastni-cestou-TZB-46190.jpg 3 5 2

Tato kniha vám ukáže cestu ke zdravému a hodnotnému životu, neboť se opírá o prastaré, ale nadčasové vědění o přírodních zákonech a cyklech, na něž jsme v průběhu věků zapomněli nebo je přestali vnímat. Vědění, jež vás bude provázet po celý život, „manuál pro zdravovědu“ budoucnosti. Umění, které ví, že vůbec nejlepší medicínou je láska.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Pragma

Aus eigener Kraft. Gesundsein und Gesundwerden in Harmonie mit Natur- und Mondrythmen , 1993

Psax
27.05.2021 odpad!

Kniha vycházející z budu o astrologii. Netřeba vědět více.

Stromy
15.11.2013

Jedinečná svého druhu. Jsou zde informace o všech běžných životních úkonech a správném načasování skrze pochopení ovlivňování výsledku silou momentálního nastavení Měsíce. Pochopením těchto zákonitostí zajistí ten nejlepší výsledek aktivity nebo akce, jež se chystáte zrealizovat. Skvělá..

Autoři knihy

Johanna Paungger
rakouská, 1953
Thomas Poppe
rakouská, 1952

Kniha Síla Měsíce - Kráčejte vlastní cestou ke zdraví v harmonii s rytmy přírody a Měsíce je v