Šijeme ze zbytků látek: Jednoduché návody na praktické využití odstřižků

Šijeme ze zbytků látek: Jednoduché návody na praktické využití odstřižků https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241223/mid_sijeme-ze-zbytku-latek-jednoduche-n-241223.png 3 6 6

Užitečné a krásné doplňky pro vás i vaše blízké, ušité snadno, rychle a levně. Hromadí se vám doma zbytky látek, které nejsou dost velké na to, aby se z nich dalo něco kloudného ušít, a zároveň je vám líto je vyhodit? Kniha od zkušené švadlenky Debbie Shore vám předvede, jak se i takové odstřižky dají přeměnit v překrásné a užitečné doplňky. Díky přehledným návodům si krok za krokem vytvoříte praktickou zástěrku s kapsami, obal na knihu, kterým můžete spolu s knihou obdarovat své nejbližší, hřejivé domácí papučky, elegantní nákupní tašku, roztomilou slepičku jako zarážku do dveří a spoustu dalších maličkostí pro radost.... celý text

Literatura naučná Hobby
Vydáno: , Zoner Press

Half Yard Heaven: Easy Sewing Projects Using Left-Over Pieces of Fabric , 2013

zaz
10.02.2023

Terapie, procvičování prstů, ohebnosti kloubů, smyslů : hmat, zrak, zabavit vnučky a vytvořit dárek pro maminku a radovat se z tvůrčí práce a mnoho jiného jsme si užily při šití chňapky, ale že to byla dřina, to vám povím. Klouby ztuhlé, oči potřebují hodně světla a hodně motivace , ale konec dobrý všechno dobrý. Společně jsme i uklidily a pak si prohlížely stránky a plánovaly, do čeho se pustíme příště. Prozradím, budou to zástěry a pak se společně pustíme do pečení štrůdlu, který mi vnučky pochválily.
Starý šicí stroj jsem vynesla ze sklepa. Tenkrát mi ho bylo líto vyhodit, tak putoval do prázdné kóje na uhlí.
Terapii vyzkoušejte a trable se rozplynou. Mamince děti předvedou, co dělaly s babičkou.

roso.mak
10.02.2023 2 z 5

Pokud máte zálibu v dekoracích ala vaše babička...

muchomurka
07.08.2016 3 z 5

Není to špatná knížka, dobré nápady. Ale u některých postupů bych potřebovala podrobnější návod. Někdy to bylo lehce zkratkovité. (Jsem začátečník a šít se postupně učím, proto toto hodnocení).

ruční práce látky, textil

2015  60%Šijeme ze zbytků látek: Jednoduché návody na praktické využití odstřižků
2023  80%EKO šití
2018  %Dárky ze zbytků látek