Sexi Kosť

Sexi Kosť
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475478/bmid_sexi-kost-GRu-475478.jpg 4 893 893

Cocktail série

Alice Claytonová prináša nový príjemný koktailový príbeh. Poriadne zatrasie jeho postavami, okorení množstvom humoru a čitateľom naservíruje ich peripetie ako galériu dvadsiateho prvého storočia. Vzťah Caroline a Simona sa podobá jazde na horskej dráhe. Ich šťastie a spoločná domácnosť by mohli byť neuveriteľne krásne a zábavné, keby neboli priveľmi zložité a chaotické. A aj po roku sú rovnako zamilovaní ako v prvý deň. Caroline má práce vyše hlavy, najmä po odchode svojej šéfky na medové týždne do Európy, keď riadi celú spoločnosť interiérového dizajnu. Ako vedúca návrhárka nezanedbáva ani renováciu starého hotela v mestečku Sausalito. Simon, fotograf, horlivý a oddaný milenec Caroline, lieta za svojimi zábermi po celom svete, a čím menej sa vidia, tým je ich láska silnejšia a milovanie vášnivejšie. Keď už Simona neustále cestovanie unavuje, rozhodne sa svoje cestovateľské aktivity výrazne obmedziť. Namiesto fotografovania exotických lokalít trávi oveľa viac času doma, čo očakáva aj od zaneprázdnenej Caroline. I keď jej kariéra v interiérovom dizajne prudko rastie, musí si vybrať medzi profesiou a osobným šťastím. S náhlymi zmenami sa kopia aj neriešené nedorozumenia a nastal čas urobiť zásadné životné rozhodnutia. Vydrží ich láska šialenstvo každodenného hektického života? Dokážu sa vyhnúť stereotypu?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Aktuell

Rusty Nailed , 2014

hellena1523
03.01.2020 1 z 5

Ještě pitomější než první díl...

JanaSustr
16.11.2019 5 z 5

Tento díl me bavil o neco méně než Nabíječ ale celkove se mi líbí jak Alice píše. Vtipné, erotické, oddechove čtení. Člověk se u toho rozhodne nebudí.

Matita310
02.10.2019 5 z 5

Pěkně oddechové čtení. Určitě o něco méně zábavné, než první díl, ale rozhodně odpočinkové čtení...

Sarrah
01.10.2019 4 z 5

Nabíječ byl lepší, ale i tak to bylo příjemné oddechové čtení.

Etule
21.09.2019 4 z 5

O něco slabší díl než předchozí, ale přesto se mi to četlo fajn. Simon je prostě zlatíčko. Moc se mi líbilo setkání po deseti letech s lidmi ze střední školy.
Tady už to nebylo tolik o jiskření, jako o upevňování vztahu a to se mi zamlouvalo. :-) To párování tři nejlepší kamarádi a tři nejlepší kamarádky mi připomnělo Vsaď se! od J. Crusie, což jsem zapomněla u prvního dílu napsat. :D Ale nějak mi to nevadilo. Těším se na příběh Viv, protože se mi ta holka zamlouvala svým stylem, tak jsem na to zvědavá.

aljoska83
11.08.2019 2 z 5

O něco slabší než díl první. Pohádka pro dospělé.

tanecnica
30.07.2019 4 z 5

Půjdu proti proudu, mně se druhý díl líbil snad ještě víc než první. Více romantiky, sexu, ale i starostí s běžným životem. Děj mi přišel uvěřitelnější než v prvním díle, je více reálný. Knížka se četla sama...

Kudík
24.07.2019 4 z 5

Druhý díl není špatný, ale nedosahuje kvalit a hlavně humoru toho prvního.
Viděla bych to na 3 hvězdy, ale jednu navíc dávám za kočičí harém. :)

Damonka12
17.06.2019 2 z 5

Do této knihy se mi moc nechtělo a přišla mi nepotřebná. Ale i tak jsem si ji přečetla a byla zklamaná, skoro nic se tam nedělo, až na konci se to maličko zlepšilo.

Marla
02.06.2019 5 z 5

Ach, nikdy není dost takových romantických pohádek s krásnými lidmi kteří se OPRAVDU milují....náramně se mi tahle série líbí, pořídila jsem si všechny díly...

Ryorka
12.05.2019 3 z 5

romanťárna? rozhodně! klišé? každopádně! ale bavilo mě to, takže jsem si tu pohádku s trochou toho pohybu dovnitř a ven užila.

salča
06.04.2019 5 z 5

Nabíječ a Roštěnka-zábavný a romantický sexy pár.
První díl byl o něco více poutavější a zábavnější, jelikož všechno to jiskření, škádlení, vaření a sexy chvilky byly podány se skvělým humorem.
V tomto díle se hrdinové trochu posunuli a řeší téma společného soužití a budoucnosti. Hrozně se mi v obou dílech líbily dialogy prostřednictvím sms a Simon,co by milovník domácích moučníků a Caroline jako domácí pekařinka.
Čtení jsem si užila a jak psala autorka-byla jsem ráda, že jsem s touto dvojicí mohla být o něco déle.

Charmedka
18.11.2018 4 z 5

Zatímco Nabíječ byl plný humoru, škádlení a spíše takové pohody, v Roštěnce už se začínají řešit vážnější témata. Hodně jsem četla, že druhý díl je slabší, to bych neřekla, je zkrátka jiný a vyspělejší. A to se mi na tom líbí, jelikož vztah mezi postavami se vyvíjí a kniha tak působí více reálně.

groula
05.10.2018 3 z 5

No popravdě. Nabíječ byl lepší. Tohle už je vyloženě milostnej románek pro holky. Nabíječ byl vtipnější, jiskřivější a víc rajcovní....
Asi je to pro holky :-) příště už nebudu ženě číst její knihy :-D

Mergirus
23.09.2018 3 z 5

Odpočinková knížka, ale hl.hrdinka je taková nevyzrálá. Nabíječ se ovšem chová skvěle. Korunu tomu nasadil Clive.

Mrňous1
08.09.2018 3 z 5

Právě jsem dočetla třetí díl série a musím říct, že Roštěnka je zatím nejslabší. První i třetí díl jsem opravdu přečetla téměř jedním dechem, dobře se bavila, i eroticky naladila:-)
Roštěnka se vleče, Carolin i její kamarádky se chovají, jak už tu někdo psal, jako by jim bylo ...náct a ne ..cet. Mužská část působí mnohem rozumněji, vyspěleji, až se chvilkami člověk stydí, že je ženská...:-)
Takže za mě tři hvězdy.

MiraiYume
06.07.2018 2 z 5

Dvě hvězdy ze soucitu. Ze začátku mi přišlo, že Caroline a Simon jsou jako králíci. Občas to bylo hotové porno. Ne, nesdílím všeobecné nadšení. Caroline se chovala jako nedozrálá hlupačka, o Sophii ani nemluvě. Nechápu, proč autorka z žen dělá tak naivní a hloupá stvoření, zatímco muže se jí daří vykreslit celkem sympaticky. Postrádalo to napětí a příjemnou romantiku prvního dílu. O humoru se už vůbec mluvit nedá. Ne a prostě ne. Kdybych věděla, že se jedná o erotiku, tu knihu bych neotevírala. Mám takový nepříjemný zvyk všechno dočítat.

1moniccka
01.07.2018 4 z 5

Z druhého dílu jsem taková zklamaná.Ani se to nečetlo tak jak první jedním dechem ale tady jsem potřebovala delší pauze a najít zas chuť pokračovat.

Leninkka
17.06.2018 2 z 5

No nevím, z prvního dílu jsem byla nadšena, ale toto pokračování už byla docela nuda. Některé odstavce jsem už i přeskakovala, už mě to moc nebavilo. Simon se choval jak dospělý chlap, ale Caroline mě pak i štvala. Její chování mi přišlo někdy hodně dětinské.

LadyHip
10.06.2018 5 z 5

Simon Nabíječ mě baví pořád. Je to svižné, je to vtipné, je to zatraceně sexy. A to vaření! ❤
Vedlejší dějové linky jsou skvělé oživení už tak dobrého příběhu. A jsou moc dobře servírované. Sophia a Neil v šatně? Pecka! A Clive je neskutečnej bourák.

Alice Clayton
americká, 1950