Sex a jiné city

Sex a jiné city https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207976/bmid_sex-a-jine-city-207976.jpg 3 106 42

Pikantní povídky o vztazích mezi mužem a ženou jsou inspirovány úspěšným slovenským televizním seriálem Panelák. Hledají odpověď na zásadní otázky: Jde ve vztahu o sex, nebo o city? Jsou city nutné k sexu? Můžou ze sexu vzniknout city?

Romány Pro ženy Literatura slovenská

06.08.2015 3 z 5

Humorně popsané zážitky ninfomanky, čekala jsem více erotična

splichalka
06.07.2015 1 z 5

Trávíte-li cestu do práce či do školy v MHD, a to jen takovou chvíli, že je vám líto začítat se do pořádné knihy, přečtěte si to. V jakémkoli jiném případě je to ztráta času. A to mám Evu Urbaníkovou jinak docela ráda.

lenia1
04.06.2015 4 z 5

Nebylo to spatne..je to prijemne psane a ctive...ale pochybuji, ze bych se k ni jeste vratila..doctene odkladam a zapominam

Nessa
20.05.2015 1 z 5

Musím říct, že tohle je první kniha, kterou sem od autorky četla. A upřímně to pro mě byla hrůza. Hodně sem se přemáhala abych u knihy vůbec vydržela. Pro mě to byla ztráta času a peněz.

PetraBery
28.04.2015 3 z 5

Pro mě celkem zklamání, autorku mám ráda, takhle knížka mě ale bohužel nebavila tak jako jiné...

Modrásek16
12.02.2015

Hezké povídky ze života. Sice už jsem četla její lepší knihy, ale dalo se to číst. Jedno hezké zimní odpoledne.

vaili
09.02.2015 3 z 5

Dalo se číst, ale nic světového to nebylo...přišlo mi téměř škoda na toto vydávat knihu :)

tess.de.veles
04.01.2015 odpad!

Já jsem Panelák neviděla....ale myslím, že i kdyby, tahle knížka je pro mě....odpad.
Urbaníkovou mám ráda, ale její VŠECHNO nebo NIC už asi nic nepřekoná.
Bohužel....
Ráda bych se ale spletla....moc ráda!!!

tess.de.veles
04.01.2015 odpad!

Urbaníkovou mám ráda, ale její VŠECHNO nebo NIC už asi nic nepřekoná.
Bohužel....
Ráda bych se ale spletla....moc ráda!!!

Coucouha
05.12.2014 3 z 5

Jelikož jsem pravidelně sledovala seriál Panelák, tak se mi kniha velmi líbila. Tato kniha má totiž velkou spojitost s jednou z hlavních představitelek Paneláku - Alicou Rosenthal.
Je to první kniha od Evy Urbaníkové, kterou jsem vůbec četla a myslím, že rozhodně nebude poslední. Za mě Big Like! :)

Blanka78
12.09.2014

Zlatá střední, ale má i lepší knihy

Shampoo
04.08.2014 5 z 5

Tak já se u těhle povídek nemohu držet "slepičího koutku" Nečtu z regálů označených cedulkou "romány pro ženy" ale po téhle jsem sáhla.
Proč? ani nevím, z nudy a byla jsem velmi mile překvapena :) Prima povídky ze života :)
Pravděpodobně kritiku kterou zde sklízí je skutečně proto že dámy zde potřebují rádoby poselství knihy, tahle knížka je prostě o tom, jak jedna žena žije svůj sexuální život v několika povídkách a dobrých povídkách, takže proč ne? :) bylo to bezvadné čtení
ve dvou třech povídkách bych se i našla :D
Takže pokud chcete pár prima vtipných povídek na léto jděte do toho :)

rockverun
16.07.2014 2 z 5

Kniha i pro mne byla zklamáním... Stále jsem čekala nějaký hlubší význam, který v průběhu čtení odhalím, ale nestalo se.. S předchozími knihami nesrovnatelné.

Ms.Iris
15.07.2014 4 z 5

Čítanie na jeden večer :) miestami som sa medzi poviedkami strácala, než som pochopila že viac poviedok má tú istú hlavnú postavu... ale v konečnom dôsledku som bola s knihou spokojnááá :-)

Neri
12.07.2014 2 z 5

Knížka pro mě byla trápením od začátku až do konce. Zhruba první třetinu knihy mi přišlo neuvěřitelné, že lze něco takového ještě vůbec vydávat za literaturu, dočetla jsem v touze zjistit, že jsem se zmýlila, že povídky mají nějaký hlubší smysl, který třeba v průběhu čtení odhalím. Nestalo se, není to zábavné, milé nebo alespoň provokující, jak by se podle názvu knihy dalo usuzovat, je to v podstatě o ničem. Nebýt předchozích knih paní Urbaníkové, které mi byly sympatické a vzbudily u mě nějaké city/pocity, hodnotila bych ještě hůř, takto s nadějí, že příště to snad bude lepší, dávám 2*.

Peace
08.07.2014 5 z 5

"Muž, který vás stojí hodně peněz, hodně nových vrásek, zamračené čelo a vyrážku ze stresu, nemá ve vašem bytě co dělat. A už vůbec ne ve vašem životě."

Nemám v oblibě povídkové knihy, neoslovují mě. K mému štěstí spolu jednotlivé příběhy souvisí a navíc - napsala je Eva Urbaníková :o) Tato autorka je mou srdcovkou, to přiznávám, a opět mě nezklamala.

MartinaF
07.07.2014 4 z 5

Krátké povídky o tom, jak jsou muži různí, co se týče nejen sexu, ale i chování. Povídky jsou vtipné, někdy trochu smutné. Knihu budete mít přečtenou během několika málo večerů a určitě se nudit nebudete.

nikkifinn
27.06.2014 4 z 5

Myslím, že nejde "jen" o povídky, ale o to, jak může skončit život jedné ženy, co se konečně zakouká a dostane pěknou ránu. Pro mne byly poslední dvě kapitoly docela psychicky vycucávající, řekněme :) Když jsem si dala jedna a jedna dohromady - Jaro a Lukáš. Moc povedená kniha. Asi nebude každým pochopena, ale u mne autorka opět zabodovala.

JanaDor
27.06.2014 2 z 5

Musím říct, že mě to moc nebavilo. Každá kapitola je věnována jednomu konkrétnímu muži. Ze začátku jsem nechápala, že to vypráví jen jedna žena. Myslela jsem, že ty povídky spolu nesouvisí. Až asi v půlce se začala objevovat psycholožka Alice, tak podle názvu kapitol jsem usoudila, že se jedna vždy o tu samou osobu. Povídky-příběhy byly pro mě prázdné, nic mi to nedalo. Osobně si myslím, že si tato kniha nejspíš své čtenáře najde, ale pro mě není…