Setkání v Oloho

Setkání v Oloho https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161859/bmid_setkani-v-oloho-h2X-161859.jpg 4 12 12

Novodobý rodokaps č. 5 z listopadu 1990 s románem z prostředí Divokého západu. V kraji řádí nelítostný bandita Pitch Darky. Po stopě mu jde šerif Jim Warren zvaný Jim Pink Face. Kruh kolem Pitch Darkyho se uzavře právě ve městě Oloho.

Luigi1
24.02.2022 5 z 5

Velice pěkně napsané.

schrader
09.07.2018 5 z 5

Vůbec jsem netušil, že knížku napsal Jaroslav Velinský, zjistil jsem to až zde po přečtení. Naprostá paráda. Velinský v nejlepší formě.

bertrand
04.02.2018 5 z 5

Nadprůměrný rodokapsový příběh z pera Jaroslava Velinského, zde skrytého pod pseudonymem.
Podobných příběhů jest mnoho - některé nedočteme - oho! K Oloho, hoho, se rádi budem vracet - ať čilý kmet či líný fracek!

Storm.b
23.06.2017 5 z 5

Tak i v Rodokapsu se dá najít kvalitní a neotřelý western, no páni. To jest vtip, dobrodružství, příjemně snesitelný hlavní hrdina bez přílišných chuck-norrisovských manýrů - a samozřejmě vypiplané postavy, jak jen to 80 stránek dovolí, z nichž jednoznačně vede paní Snydersová. Závěr, resp. vyřešení 2 hlavních zápletek, je příjemně nečekaný. A dalším překvapením je národnost autora, uvedený Charlie Stonebridge je totiž jen pseudonymem českého autora - tak jak je možný, že ten Divoký západ popsal tak skvěle? :)