Setkání o Vánocích

Setkání o Vánocích https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225871/bmid_setkani-o-vanocich-225871.jpg 4 86 86

Laurie s Rachel jsou kamarádky už od dětství a tvořívaly nerozlučnou dvojku. Teď je jim třicet pět a jedna druhé nemůže být vzdálenější; elegantní single Laurie žije v Londýně a naplno se věnuje své kariéře v módním průmyslu; Rachel žije na první pohled idylický rodinný život v Yorkshiru. Když však Rachelina tchýně potřebuje nečekaně podstoupit lékařské vyšetření v Londýně a Laurie po katastrofách v práci i v milostném životě touží po útěku, výměna adres vypadá jako to pravé ořechové. Křehká Rachel záhy čelí nástrahám velkoměsta a při tom se snaží udržet manželství a celou rodinu pohromadě; Laurie se zatím usilovně snaží spřátelit s nedůvěřivými venkovany – a zapomenout na muže, který se nejspíš rozhodl, že jí zlomí srdce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Argo

Meet me Under the Mistletoe , 2012

nikol2178
30.12.2015 5 z 5

Krásná kniha, nádherně mi navodila vánoční atmosféru. :)
Tato spisovatelka mě vždy dokáže zaujmout. Moc jsem si oblíbila Laurii a Milly. Úžasná kniha! :)

milacicka
03.10.2015

Trošku mi to připomíná film s Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law : PRÁZDNINY..
Film mám moc ráda.. Kniha mě moc nezaujala.. :(

mayinka
16.06.2015

Budou vanoce a je potreba mit miloucky pribeh :)) ale nerikam, ze byl spatny... jen takovy idealizovany :) coz v zivote uplne nevychazi.
Ale cteni bylo snadne, nic nevazlo a primo nevadilo (nedrazdilo).

jasmína
05.04.2015 3 z 5

Ano, kniha se dala přečíst, ale že by mě nejak "pohladila Vánočně po duši", to se přiznám, že ne. Nejvíc napínavá byla pošta Milly s Patrickem.

Ale pohladit po duši mě dokázala nedávno kniha Všechno je jinak. Na tu nedám dopustit :) Aspoň zatím. Třeba to některá předčí, nechám se překvapit.

bookcase
23.03.2015 5 z 5

Nádherný vánoční příběh, lehký s nádechem romantiky, přesně v mém stylu

Terry11
17.03.2015 3 z 5

Asi mě na té knize nejvíc bavilo zjišťovat, jak prožívají a chystají Vánoce v Anglii. Je to příjemná kniha, u které rozhodně nemusíte nijak zvlášť přemýšlet, která končí tak idylicky, že dostanete chuť si na vykompenzování přečíst nějakou hodně krvavou antickou tragédii. Jen ta zápletka se zrádným Patrickem mi přišla poněkud křečovitě vystavěná.

Ada23
24.02.2015 5 z 5

Opět pěkná kniha od Abby Clements. Četla jsem v době adventu a bylo to moc příjemné a oddychové čtení. Na vánoční období skvělá kniha.

katerina6147
19.02.2015 4 z 5

Lehké, oddychové a příjemné čtení, skvělé na odreagování, milé a čtivé. Doporučuji. :)

Pavouček2
18.02.2015 5 z 5

Super lehké, ze života čtivé počteníčko :-)

fwllo
13.02.2015 4 z 5

Příjemná oddechovka..

Sabča92
04.01.2015 3 z 5

Je to velmi vánoční milá oddechovka. Hlavní hrdinky Rachel a Laurie jsem měla asi stejně ráda.

Jodie
16.12.2014 4 z 5

Moc příjemná kniha s vánoční atmosférou, není nijak přeslazená ani plná klišé, moc se mi líbila.

přátelství Vánoce láska zfilmováno rodina manželská krize

2014  68%Zmrzlinové sedmé nebe
2014  71%Setkání o Vánocích