Sesterstvo a největší kouzlo kočky Fabioly

Sesterstvo a největší kouzlo kočky Fabioly https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480260/bmid_sesterstvo-a-nejvetsi-kouzlo-kocky--ont-480260.jpg 5 31 6

Čtvrté napínavé dobrodružství Sesterstva kouzelné kočky Fabioly. Sesterstvo vstoupilo do nového školního roku a hned od začátku je toho trochu moc: hora učení, zvláštní nový kluk ve třídě, paní Marie v nemocnici… a jedna velká záhada, která holky tentokrát přivede do skutečného nebezpečí. Ještěže mají kouzelnou kočku Fabiolu, která jim vždy se vším pomůže! Jenže tentokrát bude mít napilno, takže si Bára, Ela a Míša možná budou muset vystačit samy. Dostanou se na stopu člověka, který se neštítí trápit zvířata?... celý text

zaglo
24.03.2024 5 z 5

Dcera, 9 let, knížku přečetla sama téměř na jeden zátah.
Ostatní knížky z této řady jsem četla s ní a musím potvrdit, že se čtou moc dobře.
Příběhy o normálních holkách a kouzelné kočce. Tajemna a kouzel je v těchto knížkách tak akorát, aby příběhy nepůsobily jako pohádky pro malé děti.

E-liška2013
13.10.2023 5 z 5

Moc pěkná knížka. Jenom střílení po kočičkách moc smutný...

Jadla
02.06.2023 4 z 5

Takový úplně obyčejný zázrak. Autorka se i tímto příběhem trefila do toho, co já ráda. Jde vlastně o prosté věci. Přátelství, toleranci, pomáhání, pochopení. Že jsou kolem nás hodní lidé. Že pohlazení a úsměv mají svou cenu. Normální zázrak:)

Nechci znít jako prudérní protivka, ale vidím, jak děti obklopuje svět s dávkou agresivity, hrubosti, sprostoty. Tak je potěšující, když se objeví i dávka vlídnosti a sounáležitosti.

mrabla
24.05.2023 5 z 5

Tenhle příběh Sesterstva je moc povedený!

Metla
02.04.2022 4 z 5

Tentokrát méně kouzel a nadpřirozených záhad, příběh se točí kolem pomoci zvířatům a také pomoci zvířat, tedy kolik nám toho především vrnící kožíšky mohou dát na oplátku za vlídné zacházení. Sesterstvo získá nového kamaráda, zjistí, kdo střílí na kočky, bude chránit slabší a společně s Fabiolou přiloží ochotné ruce (či tlapky), kamkoliv je zapotřebí. Příjemný díl, v rámci dětské literatury bych dala i 5*, leč pro cácorku to tentokrát nebylo dost napínavé - příliš všední problémy, málo magie. Ilustrace vkusné a hezké jako vždy, kéž by jich bylo víc. 80-85%

Knižní střípky
01.10.2021 5 z 5

Každý další díl je pro mě balzámem na duši. Děvčata jsou správné holky, kterým není lhostejná nespravedlnost a vždy se postaví na stranu utlačovaného a podají pomocnou ruku. Četba této série je naprosto nenápadnou formou poučná, autorka vždy dokáže sepsat poutavý příběh, který má ovšem určitý přesah. Za mě jedno velké doporučení.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižní střípky.