Srdce Sahary

Srdce Sahary https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219574/bmid_srdce-sahary-Ece-219574.jpg 4 36 5

Scott & Rogers série

Denis Scott se společně s přítelkyní Alyson vydá proti vlastní vůli na zběsilou honičku za mocným artefaktem, ukrytým tajemným národem Garamantů v hlubinách Sahary. V cestě jim nestojí jenom žoldnéři, sloužící mocné a všehoschopné organizaci, ale i nehostinná poušť, písečné bouře, solná jezera a... cosi krvelačného a děsivého, co přežilo pod jejími písky.... celý text

Leena
06.08.2019 3 z 5

Akční, dobrodružný román, nenadchne, neurazí:-)

witko
28.06.2019 4 z 5

Další čtivý dobrodružný román. Začínám mít dalšího oblíbeného autora.

TheMelorry
07.07.2017 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. Má všechno co správná dobrodružná kniha mít má. Akce, napětí, trochu historie, zlou partu, která jde po kladných hrdinech... Je velice čtivě napsaná a stránky ubíhají v podstatě sami. Jediné co se mi na knize moc nelíbilo byly časté a krvavé boje a popisy zbraní. Do knihy se to skvěle hodí, jen na mě toho bylo trošku moc.

kevral
14.07.2016 5 z 5

Po tom,co jsem byl spokojen s autorovými space operami,jsem s rozhod zkusit nějaký jeho dobrod. román. Protože to já můžu a byl jsem zvědavý, jak se s tím popasoval.A byl jsem nadšený.Khiha srovnatelná s mým oblíbencem Jamesem Rolinsem. Sice tu není tolik vědy,ale to neni na škodu,zas to kompenzuje skvělá akce.Autor píše podobně jako zahraniční autoři.Kevral byl spokojen.

Rodaw
10.12.2014 4 z 5

Knížka se moc hezky čte!! Napínavá, dobrodružná, skvělá na relax! :) Alec Palmer je super! :)

Sahara dobrodružné romány

Alec Palmer (p)