Proti zbytku světa

Proti zbytku světa https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61625/scott-pilgrim-proti-zbytku-sveta-61625.jpg 4 128 7

Scott Pilgrim série

Má Scottův a Ramonin rozvíjející se vztah budoucnost? Nechodí náhodou Scott ještě pořád s Kudlankou Čau? Kdo je Ramonin druhý ďábelský bývalý kluk a co dělá v Torontu? Kdo jsou The Clash At Demonhead a co to hrají za podivný art-punk? Kdo je jejich sexy klávesistka a jaký má vztah ke Scottovi? Proč jsou novou nejoblíbenější kapelou Kudlanky Čau? Souboje! Drama! Odhalená tajemství! Odpovědi na všechny tyto otázky a ještě mnohem víc! To vše vám odhalí… Jak to dělá? Scott Pilgrim chodí se dvěma holkami najednou. Když je s Kudlankou Čau, má pocit, že může hodit minulost za hlavu a začít znovu. Jakmile je s Ramonou Flowersovou, je připravený vše, co se stalo, přijmout, dospět a posunout se dál. Stejně jako ve všech dospělých vztazích i v tomhle vězí háček – Ramoniných sedm ďábelských bývalých kluků. Objevují se jeden po druhém a Scott s nimi musí bojovat o právo chodit s Ramonou. Co se stane, když se setká Ramona s Kudlankou? A co se stane, když se do toho připlete Scottova bývalá láska? Jak se s tím Scott vypořádá? Kterou dívku si vybere? A proč jen, proč nemůže jeho minulost zůstat minulostí? ... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , BB art

Scott Pilgrim vs. the World , 2005

OsolenéKnihy
04.05.2020 5 z 5

Tuhle sérii čtu asi počtvrté, ale pořád v ní nacházím něco nového, s každým čtením se mi líbí víc a víc.

bara9550
09.01.2019 4 z 5

Naprosto bezkonkurenční serie.
Čtu postupně, ale vím, že tohle je prostě srdcovka, která v knihovně zůstane i pro mé děti :)

Heisenberg
07.03.2018 4 z 5

Slabší kousek, než předchozí kniha. Dialogy nejsou jako minule tak vytříbené, ale jsou spíše více jednoduché, a jakoby odfláklé. Humor mi zde přišel na rozdíl od prvního dílu až nějak moc naivní, stejně tak děj, protože první kniha v sobě nesla tolik ironie a satiry, že jsem se musel pokaždé nahlas smát. Jenže tentokrát jsem se maximálně pousmál. Doopravdy, raději chci a uvítám výstižný humor, než přeslazené romantické situace a řečičky. Kdybych měl vybrat nejlepší část nebo moment, tak je to určitě recept na veganskou sekanou...

hroubek
20.12.2017 4 z 5

Druhý díl mě ze začátku tolik nesedl, asi to bylo tím flashbackem, ale pak se to hodně příjemně rozjelo. Scott je pořád tím troubou, na kterého se z nějakého neznámého důvody lepí všechny krásné ženy. Ramona je skvěla a těším co se o ní dozvím více. A i zbytek postav je dost zábavných a netypický od Kim, Wallace nebo Kudlanku. Je to stále zábavné čtení a pomalinku si zvykám na O’Malleyho humor. Těším se na další díl.

JankoSvec
22.01.2017 3 z 5

Výborný komiks, plný vtipných hlášok ktorý stojí za prečítanie.

Putnas
10.06.2016 4 z 5

V dalším dílu po jedničce je zvýšena laťka, ale na pět hvězd to pořád není, zejména proto, že chybí pořádný souboj, na kterých je založena zápletka.

Lynka
08.12.2012 4 z 5

Kdyby mizérie byla bota, sedla by ti!!

komiksy

Bryan Lee O’Malley