Schody do nebe

Schody do nebe https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267539/bmid_schody-do-nebe-mx2-267539.jpg 4 257 42

Lorna Byrneová, autorka mezinárodního bestselleru Andělé v mých vlasech, od útlého věku vídá anděly a hovoří s nimi. V knize Schody do nebe seznamuje čtenáře s činností andělů ve světě, vysvětluje vztah lidské duše k lidskému tělu a objasňuje, jakou roli mohou v lidských záležitostech sehrát zemřelí, kteří jsou nyní v nebi. Závažná je kapitola věnovaná záměrům, které má Bůh a andělé s lidstvem do budoucnosti.... celý text

Literatura světová Esoterika, astrologie, okultismus Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Knižní klub

Stairways to Heaven , 2010

zulanek
20.06.2016 2 z 5

Docela jsem zklamaná,vůbec nevím,co si o tom všem mám myslet. První díl byl opravdu andělský,ale tohle se mi zdálo místy těžko uvěřitelné.

kristyna8032
03.06.2016 3 z 5

Bohužel jsem knihu nedočetla, Lornu mám ráda. Ale bylo to pořád dokola - zdálo se mi. Její první knížka byla asi nejlepší.

beluca
27.04.2016 2 z 5

I když první autorčina kniha Andělé v mých vlasech mně nadchla, tak se přiznám, že i já jsem tuto knihu, jako jednu z mála, do konce nedočetla. Nemohu jí hodnotit jako špatnou, ale někdy jsem také začínala pochybovat o autorčině zdravém rozumu.

Ashi
24.03.2016 1 z 5

Jedna z velice málo knih co jsem nedočetla! Knihy této autorky mají obvykle velice pozitivní recenze. Jenže autorka píše v podstatě ve smyslu, že náš osud je daný nelze změnit a že s námi má bůh záměr. Nevím jak ostatním, ale mě velice děsí představa, že je vše dané a že NIC nemohu ovlivnit. Přijde mi to tak nepředstavitelně děsivé, že v takovém pojetí světa nechci žít. "Přišel za mnou anděl a řekl mi, že najdu muže s kterým budu štastně žít, ale brzo zemře..." to bych teda opravdu chtěla dopředu vědět....

klara2793
09.07.2015 5 z 5

Velmi pěkná kniha - oslovila mě a pohladila na duši. Trošku slabší, než Andělé v mých vlasech, hlavně první polovina, ale od půlky jsem četla opět jedním dechem... Kdo má rád duchovní literaturu, anděle... vřele doporučuji :)

ivet2481
26.04.2015 3 z 5

Kniha se mi četla těžce, až moc o Bohovi a místy se to ukrutně táhlo i přes to, že jsem první díl doslova "zhltla". Trošku mě zklamala, ale dovedu si představit, že pro věřící (i jiné) to může být příjemné čtení. Raději bych dala přednost jinému univerzálnímu pojmu.

Maichalka
24.01.2015

druhý díl jsem nepřečetla celý - místy jsem přeskakovala...

Éowyn
28.12.2014 5 z 5

Knížka mě okouzlila, krásně napsaná. Ale nejsem si jistá jestli se opravdu mohla Lorna setkat s bohem a ještě s ním komunikovat. Byla by škoda, kdyby vše bylo vymyšlené. Lidé potřebují naději.

Hipi
17.12.2014 4 z 5

Krásné. Sice netuším, zda mám autorce věřit, že anděly opravdu vidí nebo ne ( popisuje je opravdu sugestivně), ale fascinovaně jsem ji četla až do konce... a zahřála mě u srdce...

tess.de.veles
16.12.2014

..nedočetla jsem.....třeba se k ní vrátím o pár let později.....třeba ne :)

jarrmilla
30.11.2014 3 z 5

Příjemný odpočinek, teď v předvánoční čas, oživení víry v pomocníky mezi nebem a zemí :)

Sosovica
28.01.2014 5 z 5

Nádherné, silné dielo, ktoré vo mne zanechalo veľmi silné emócie. Určite ho odporúčam všetkým, nie len veriacim, keď že tu nejde len o určitý typ viery, ale o niečo, čo sa týka nás všetkých - anjelov strážnych.

Ankavi
02.01.2014 3 z 5

Kniha jistě není určena pouze pro věřící, je pro každého - a je také na každém, jak moc se vžije do zážitků a zázračných schopností autorky. Mně se to zase tak moc nedařilo, ale kniha mě i tak obohatila svým kouzelným námětem a vedla k zamyšlení, proč na světě vlastně jsme a kam kráčíme. Zda je to tak, jak píše Lorna, to se dozvíme jednou všichni.

Safienka
19.06.2013 5 z 5

Po prvním autobiografickém díle Andělé v mých vlasech se na pultech objevilo pokračování s názvem Schody do nebe.
Lorna Byrne – žena, která komunikuje s anděly už od svého útlého věku. Žije na irském venkově spolu s dcerou a snaží se pomoci všem prostřednictvím slov, písmen a činů.
Tento druh literatury určitě nezaujme všechny. Stejně tak i ten fakt, že ne všichni věří, Ať je to jakákoliv víra. Ač se to nezdá, tak málokdo věří alespoň v sebe. Ne všichni mají schopnost vidět a vnímat anděly. Přesto slyšet je mohou kdykoliv. Jen musí chtít a věřit v to.
Je paradoxní, že lidé v anděly nevěří až do té doby, než se ocitnou na dně a dovolí si požádat o pomoc a nebo v tu chvíli, když to nejméně očekávají a nějaký zázrak se jim ukáže.
Schody do nebe – pokračování života Lorny a jejich přátel, andělů a archandělů. Bůh tomu tak chtěl, aby Lorna byla prostředníkem v poznání a předávala informace dalším lidem. Už od jejího dětství jí pomocí andělů udává směr života. Dává ji možnost nahlédnout do jiných sfér než je ta naše. Ač chce, či nechce, tak se jí to děje. Své tajemství nemůže vyzradit celé. Přesto je jí dovoleno předat alespoň část.
Každý člověk má svého strážného anděla, který je u něho od narození až do smrti. Nikam neodchází a je vždy připraven pomoci. Dále je kolem každého z nás spousta dalších andělů – léčitelů, učitelů, lásky, vzdělání, přírody. Všichni jsou připraveni Vám a celé planetě pomoci. Stačí jen poprosit. Andělé jsou tu pro nás a jsou celí šťastní, když je o pomoc poprosíme. Sledují Vaše činy, jednání, myšlenky a snaží se Vám cestu životem co nejvíce usnadnit. Bohužel celé lidstvo nemá v sobě tolik pokory, a proto se děje to, co se děje – živelné pohromy, lidské utrpení, ztráty. Andělé našeptávají a snaží se tomu zabránit, bohužel někdy to nestačí, lidé neposlouchají a podléhají materiálním statkům.
Lorna působí jako léčitelka, pomáhá všem, snaží se předávat co nejvíce toho, co ví. Seznamuje nás v knize s tím, jaký úděl mají děti v našem životě, jak bychom je měli poslouchat, vnímat. Děti jsou mnohem otevřenější než dospělí. Dále nám dovolí nahlédnout do duší zemřelých, které jsou nyní v nebi. Jakou roli sehrávají v našem životě. Snaží se čtenářům vysvětlit vztah lidského těla k lidské duši. Ke konci knihy hodně probírá záměry Boha a andělů s lidstvem a celou planetou. Každopádně je toho ještě hodně, více o Lorně se můžete dočíst na www.lornabyrne.com.
Po přečtení tohoto díla se mi zdá, že Andělé v mých vlasech byli napsáni jednodušeji. Četli se mi snáz. Tento díl obsahuje podrobnější a náročnější informace, které nejsou všichni schopni skousnout.
Ač není Lorna studovaný člověk, tak jí andělé a životní příležitosti naučily hodně. Možná víc, jak kterákoliv škola. Řádky Vás pohlcují, stejně tak jako příběh Lorny a její rodiny. Necelých 280 stran rozdělených na kapitoly. Vše napsané srozumitelně pro každého. Pokud Vás téma zaujalo a chtěli byste si o andělích přečíst něco víc, určitě tuto knihu vezměte do ruky a pusťte se do jejího příběhu.

Romannetta
19.06.2013 3 z 5

Kniha je krásně povzbuzující, že na světě opravdu nejsme sami. Z něčeho jsem v rozpacích, ale kniha se dobře četla.

Mušketýr007
07.06.2013 5 z 5

Krásná kniha plná andělů, duchovna a zázraků.

Sisi11
11.04.2013 5 z 5

Překrásná kniha! Ten, kdo ji považuje za knihu pro věřící se velice mýlí. Především je to kniha o Lornině životě, který je plný neuvěřitelných a velmi zvláštních skutečností. Po přečtení jsem si uvědomila, že se dá žít i jinak, lépe. A o tom především kniha je - spousta lidí se v dnešní době chová hnusně, podle, ignorantsky, arogantně... a všichni to víme. Tak proč s tím nic neděláme? Věřím, že všichni chceme lepší svět a máme na to s tím pohnout. Stačí, když se každý nad tím vším zamyslí a začne s kritikou sám u sebe.

Čtení mi dalo hodně poučení do mého života, jsem velmi vděčná za tuto knihu.

lara25
03.04.2013 5 z 5

Nádherná kniha. Doporučuji přečíst i těm kteří nejsou křesťani. :-) Každý si tam něco najde. Každý přeci potřebuje povzbuzení. :-)

kika 13
27.10.2012 4 z 5

Musi se to číst o samotě a vše to krásné působení andělů si představovat.Jedním slovem pohádka.

herdekfilek
28.04.2012 odpad!

Lorna Byrneová, jedna z mála, která spatřila Boha na vlastní oči. Kdo další je ve frontě těchto šťastlivců? Ježíš Kristus? Svatý Mikuláš? Nebo stačí náš lokálně veliký Halík? Prašť jak uhoď, Lorna, na rozdíl od ostatních, uvádí ve své knize konkrétní situace. Ježíš Boha jen obviňuje z ne příliš dobře sehrané rodičovské role, svatý Mikuláš útrpně, a dá se až říct, že submisivně, přejímá roli plniče zubařských křesel a Halík prostě jen plká o již stokrát oplkaném. Lorna ovšem viděla, vidí a hlavně ví. Jen málo lidí si uvědomuje, jaká že je to ta Lorna přebornice, vždyť ani tomu Mojžíšovi se Bůh neukázal. Diktujíc svaté desatero, mohl se za oblakem třebas rýpat ukazovákem v pravé nosní dírce. Jaká čest pro naši dobu, pro naši hloupě nezákonní, a tedy nesvatou, epochu, kdy téměř všichni očekávají příchod dalšího mesiáše, podupávaje si ve frontě u pokladen hypermarketů.
Satanovo New age boří mantinely ve čtenosti.
Uvědomuje si tady vůbec někdo, že by autorka měla být svatořečena, protože Bůh dovolil, aby spočinula zrakem na jeho velikosti? To nedovolil nikdy a nikomu. Jen jí. Vždyť i Ježíš Kristus se modlil k "oblakům", k představě Boha, ke své víře ve vyšší smysl života. A Lorna, aniž by byla nějak výrazně pobožná, mohla a popatřila. A dokonce v tématické hře, kdy Bůh peskuje svatého Petra za nějakou chybičku v nebeské administrativě. Úžasné.
A když už jsme u toho, necháme si vzít Ježíše, onu autoritu lásky, odpuštění a vytrpěné víry, a nahradíme ho Lornou, která si svými spisy vydělala na novou vilu, na trochu rozmařilejší život v luxusu?
A není před tímhle v Bibli čtenářstvo důrazně varováno? Pozor na falešné proroky.