Sbohem, maturito

Sbohem, maturito https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12777/bmid_sbohem-maturito-8EO-12777.jpg 4 48 10

Román o středoškolácích z maloměstského gymnázia líčí jejich radosti i trampoty, první lásky i zklamání a strach z blížící se maturity.

Nofar197
08.12.2022 1 z 5

Nedocetla.

Nofar197
08.12.2022 1 z 5

Vzala jsem ho do ruky v šesté třídě a byla zklamaná, ani jsem ho ne dočetla. Celý příběh se strašně táhl, podobně jako seriál.

JancaMia
08.05.2022 5 z 5

Jednu dobu jsem četla tuhle knížku pořád dokola, knižní zpracování se mi líbí víc než seriál. Kniha je originální tím že mezi kapitolama je vždy číslo školního časopisu.

Elkiss
13.08.2020 5 z 5

Krasny roman, krasne napsane, odpocinkove, ale poutave a dokaze vtahnout do deje behem par stran. Skvele dilo!

SSTknihy
04.09.2018 3 z 5

Příhody jedné maturitní třídy, kde spolužáci řeší běžné problémy dospívajících – první lásky, rodinné rozepře, budoucí povolání. Kniha je psána jako školní časopis, takže samotný příběh je doplněn různými povídkami a fejetonky.

EvikU.
29.08.2017 3 z 5

Je to kniha po mé mamce. Četla jsem ji do čtenářské výzvy. Příjemně mě překvapila. Četla se hezky.

petym
02.06.2017 4 z 5

Nebylo to špatné. Četl jsem, abych porovnal se seriálem a seroš je lepší. Kdo nečetl doporučuji.

Simona99
26.12.2016 3 z 5

Naprosto pohodové čtení, nevěřila jsem, že mě tato knížka zaujme...:) Už byla mou poslední knížkou po mamince, kterou jsem ještě nečetla :)

cumulus
20.01.2014 5 z 5

Připojuji se, četla jsem ji také v době své maturity a i několikrát potom. Vždy jsem se dobře pobavila. Rozhodně doporučuji přečíst. :)

TerkaTobi
03.09.2013 5 z 5

Tuto knihu jsem vzala do ruky v době, kdy mě samotnou čekala maturita a byla jsem ráda, že jsem to udělala. Kniha je milá, vtipná a díky ní ze mě spadl veškerý stres kolem maturity. I když jsem nestíhala, nestíhala jsem ani čtení povinné četby k maturitě, knihu jsem vzala do ruky a během dvou dní jsem jí během přestávek přelouskala. Opravdu moc pěkná knížka, až mě to samotnou překvapilo. Nemohu dát jinak než 5hvězdiček :o) Opravdu doporučuji přečíst :o)