Všechno mi řekni

Všechno mi řekni https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210765/bmid_savannah-vsechno-mi-rekni-oFx-210765.jpg 4 221 57

Savannah série

< 3. díl

Zabila vlastní dítě, nebo je další obětí téhož vraha? Ve městě Savannah má být propuštěna z vězení všemi nenáviděná Blondell O´Henryová. Před dvaceti lety byla odsouzena za vraždu své nejstarší dcery a těžké ublížení na zdraví svých dalších dvou dětí. Obžaloba tenkrát uspěla s tvrzením, že Blondell spáchala hrůzný čin proto, aby mohla být se svým milencem. Ovšem nyní její syn změnil výpověď a obrátil celý případ vzhůru nohama... Novinářka Nikki Gilletteová je odhodlána zjistit pravdu. Vedou ji k tomu důvody profesní, ale též osobní: zavražděná dívka byla totiž její kamarádka. Onoho krvavého večera jí telefonovala, chtěla se sejít a svěřit jí jakési tajemství, ale Nikki nepřišla. Zahlcena výčitkami svědomí se nyní pouští do pátrání s takovou vervou, že nevnímá, jakému nebezpečí se vystavuje. Z hlubin dvacet let starého případu se vynořují stále nové okolnosti, které tehdejší vyšetřovatel přehlédl. A pak se rozpoutá série dalších vražd. Znamená to snad, že je dívenčin vrah stále na svobodě, anebo jde o nové, ještě temnější zlo? Nikki nakonec odhalí, co se před dvaceti lety skutečně stalo, avšak odpovědi nalezne možná příliš pozdě na to, aby si zachránila život...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Domino

Tell Me , 2013

LusSyNDA
21.08.2018 3 z 5

V příběhu hrálo roli tolik postav, že jsme nikdy nevěděla o koho jde :-( a to jsem četla každý den, někdy i ráno a pak večer a už jsem zase nevěděla, o kom zrovna čtu. Zápletka byla tak zamotaná, že ještě teď nevím jestli jsem to všechno pochopila dobře. Nevím, bylo to hezké čtení, ale takové moc zamotané.
Spoiler:
Jakou roli v případu hrál Roland Camp, že to tak prožíval? Nerozumím... :-(

elis0383
23.05.2018 5 z 5

Co dodat...ani u teto knihy autorka nezklamala

laura
22.03.2018 3 z 5

Tak zaprvé: Jak může dívka, která je od dětství upoutaná na kolečkové křeslo, scházet ze schodů a schovávat se za dveřmi? To pro tu chvíli najednou chodit mohla, když jinak ne? Nebo je myšleno chodit s chodítkem, ale v tom případě, jak by to nepozorovaně mohla provést?

Za druhé... V knize mnohokrát odkazovaný případ Diane Downsové se skutečně stal (byl podle něj natočený film "Malé oběti" s F.F.), co je však zarážející, je mnoho naprosto shodných rysů s příběhem knihy. Výpověď dcery, která matku dostala do vězení, ochrnutí, smrt nejstarší dcery... Tak o to tu vlastně šlo? O vymyšlený příběh, který probíhá stejně jako ten skutečný - jen jinak skončí? Upřímně, nevím, co tímhle autorka zamýšlela...

A ano, pořád se tu vlastně řešilo to samé, ale i tak mě kniha bavila. Jak to doopravdy bylo jsem uhodla chvíli před rozuzlením, hlavou mi bleskla neskutečná myšlenka: Co jestli to bylo takhle? A ono jo... Přesto jsem byla maličko v šoku... Kam člověka zavede láska a kam nenávist? Raději to nechtějte vědět...

Kerberos
13.12.2017 3 z 5

Nějak mě to nechytlo,takže slabší

oleg
18.11.2017 4 z 5

Od Lisy Jackson mám přečtené všechny knížky a vždy se na novou knihu moc těším,je to moje oblíbená spisovatelka, která se čte jedním dechem,musím se připojit,že tato byla zdlouhavá,ale závěr to vynahradil !!!

b.safarik
24.08.2017 2 z 5

Trochu se přikláním k názoru, který zde padl někde níže. Příběh je podle mě super, ale potenciál zápletky není kromě posledních stránek zcela využitý. Vadil mi obrovský počet postav, špatně se v něm orientuje, hlavní postava příliš často protlačuje potřebu napsat další knihu a tím trochu upozaďuje příběh jako takový, její osobní napojení na čin by úplně stačilo. A proboha Liso, proč se vracíme k červené knihovně? Osobně nejsem fanoušek červené knihovny, autorka mě dostala knihou Prokletí, ale v dalších dvou knihách už pro mě bylo původní zaměření autorky příliš "okaté".
Za mě tak 2,5.

lucie2371
17.08.2017 5 z 5

Kniha se mi libila. Doporucuji.

orinka3
10.08.2017 1 z 5

Knihu jsem odložila po prvních dvou kapitolách. Pořád to samé - rozhovory neposouvající děj a neustálé starosti jak na to, aby hrdince vyšla kniha. Zdlouhavá ukecaná nuda.

Zahirica
14.07.2017 3 z 5

stále sa opakujúce komentáre dookola 20 x

MonicaMonique
27.06.2017 2 z 5

Moje první kniha od autorky a musím říct, že za mě takový průměr. Hlavní hrdinka mě občas štvala svojí nerozhodností a chováním. Nejspíš ale dám ještě šanci nějaké jiné knize této autorky.

Ester71
14.06.2017 4 z 5

U této autorky jsem zvyklá na větší napětí, a tak jsem malinko zklamaná. Ale i tak se kniha četla dobře, závěr mě hodně překvapil.

Leni.S89
18.05.2017 1 z 5

Moje první knížka od autorky a docela zklamání, do čtení jsem se musela nutit, zbytečně zdlouhavé, děj pro mě neměl žádný spád..Dám šanci ještě jiné knížce od autorky.

SilvieSisinka
28.04.2017 4 z 5

Moje prví kniha od Lisa Jackson.Určitě si přečtu další...velice mě bavila.

jana3099
29.01.2017 3 z 5

Moje další přečtená kniha od Lisy Jackson, její knihy se čtou velice dobře, mají zápletku, napětí a zajímavý konec, nicméně tahle kniha mi přišla dost zdlouhavá a nekonečná, ale samozřejmě jsem ji dočetla a jak jinak - zajímavý konec, zajímavé rozuzlení

aneleh18
24.10.2016 3 z 5

Moje prvotina od této autorky. Podle ostatních komentářů slabší, ale o to víc se těším na další knihy. Tato nebyla žádný "trhák", ale číst se dala.

sabca
18.09.2016 4 z 5

I když souhlasím, že se nejedná a jednu z nejlepších románu této spisovatelky, přesto se mi četla dobře a děj byl zajímavý. Hlavně konec, který určitě nikdo nečekal. Myslím si, že stojí za přečtení.

evin84
10.04.2016 3 z 5

Pro me byla zatim tato kniha nejslabsi od Lisy. Nejak jsem se do ni nemohla zacist.

Evik30
23.02.2016 3 z 5

Velmi zajímavý příběh i když bych knihu zařadila mezi oddechovou detektivku. Nijak moc napětí. Příběh ženy která byla obviněná z vraždy své dcery. A jak to dopadlo . . .? To už si přečtěte v této knize.

kniznistranky
17.01.2016 5 z 5

Takhle kniha možná patří do těch slabších od Lisi, ale já prostě nemůžu jinak než dát 5 hvězdiček! Tahle spisovatelka je prostě dokonalá! :D Ať si kdo říká co chce, ale ještě se mi nestalo, že bych během posledních 30 stránek zažila takový zvrat u toho, kdo je vlastně vrah. Já nemůžu jinak, než říct: Další skvělá Lisina práce!

Anwiel
10.12.2015 4 z 5

Ke knize jsem se dostala úplnou náhodou, kdy na konci festivalu rozdávali knihy z knihovničky. A jsou neskutečně ráda, že jsem si vzala zrovna tuhle. Kniha se mi líbí, je čtivá a příběh je zajímavý. Určitě si ráda pořídím další knihy autorky.