Satanské moře

Satanské moře https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/150770/bmid_satanske-more-sWK-150770.jpg 3 22 5

Manuel se v průvlaku narovnal a zůstal jako solný sloup. Na kobereček před ním dopadla kapka krve. Ruka vytáhla ze širokého koženého opasku zbraň jakou jakživ neviděl. Palec odjistil spoušť a Manuel se od hlavy k patě zachvěl. Zavřel oči a ve zlomku vteřiny zaslechl cvaknutí, potom sykot, nakonec se rozlehla rána. Odmrštila ho, narazil hlavou na pažení průvlaku a spadl dolů. Slyšel tříštění skla, cítil alkohol a síru, bolela ho hlava, stahovaly se mu útroby... Napínavý román z dílny autora Čelistí Petera Benchleye. Peter Benchley se nyní věnuje literatuře zaměřené na piráty a bukanýry. Ve svých knihách však zachovává věrnost historické skutečnosti.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Romány
Vydáno: , Naše vojsko

The Island , 1980

Jirka92333
30.11.2023 3 z 5

Neurazí ale ani zvlášť nenadchla. Získal jsem ji ve veřejné knihovničce na nádraží a tak ji do nějaké další zase odevzdám.

danny_21
05.10.2021 3 z 5

Zhruba po čtvrtině jsem dostal úplně jinou knihu než jsem čekal, odysea izolované bukanýrské komunity novověku ve stylu rádoby itálských gore fláků Daria Argenta mě nijak zvlášť nebrala. Škoda pro autora, že začal žánrově experimentovat a nezůstal u prověřených konfrontací homo sapiens vs hladový, přerostlý predátor, takhle to vypadá, že u Satanského moře padla nejedna lahvinka Karibského rumu - průměr jak vyšitý - 50%

bábuška
08.08.2018 2 z 5

Kdo má rád hodně až neskutečné dobrodružství, tak si počte. Já očekávala více směrování k záhadám Bermudského trojúhelníku, ale dočetla jsem.

1972Sixo
09.05.2018 3 z 5

Rozbiehalo sa to celkom slušne. Tak niekde uprostred sa to zlomilo a nasmerovalo inde než som čakal. Celkom napínavé pátranie sa prehuplo v snový survival ako z talianských Bé filmov 70tých rokov s pár gore efektami. Nebolo to zlé, ale kvalitatívne očakávania to nesplnilo. Chýbalo tomu viac fantázie, čo by tomu viac prospelo.

milan.krimsky
24.10.2015 4 z 5

v románě je dost erotických prvků, dá se to číst, ale dle mého je to mixováno směsicí předešlých románů autora

boj o přežití zfilmováno ostrovy piráti

Peter Benchley
americká, 1940 - 2006