Samotář

Samotář https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488540/bmid_samotar-OO6-488540.jpg 3 6 6

Viktor je svérázný třicetiletý muž, který každý víkend uniká z ruchu města do svého srubu u lesa, kde tvoří nádherné sochy ze dřeva. Svojí obtížně zvladatelnou povahou se dostane do potíží, jejichž tragické důsledky ovlivní nejen jeho budoucí život, ale i jeho nejlepšího přítele Medvěda. V jednu chvíli se zdá, že se vše rozpadá a on i Medvěd mají pocit, že život, v podobě tak jak ho znali, skončil a že nic už nemůže být tak, jako dříve. Okolnosti ovšem oběma ukážou, že existují i jiné cesty, kterými se lze vydat, že věci nejsou takové, jaké se zdají být a že některými ztrátami lze nakonec i více získat. Druhá kniha autorky je neméně čtivá a její strhující děj, s překvapivým rozuzlením na konci, čtenáře nadchne.... celý text

LenRan
13.07.2022 3 z 5

Knihu jsem si koupila proto, že ji autorka přirovnává ke Kingovi od TM Frazier a proto jsem nyní po dočtení spíše zklamaná. King je milostný příběh v drsném prostředí, Samotář je spíše o přátelství dvou kamarádů a vnitřním boji sám se sebou. Není to vůbec špatné, ale prostě jsem čekala něco jiného.

janina66
12.05.2022 5 z 5

Úžasně čtivý příběh. Takový ze života. Zpočátku dost drsný, ale ke konci plný života a naděje. Moc se mi kniha líbila.

Linda2000
09.03.2022 5 z 5

Po Tichém bojovníkovi jsem přečetla i tuto druhou knížku autorky a musím říct, že je snad ještě lepší. Není tolik alternativní, je drsnější, ale líbí se mi to. Viktor je prostě chlap jak má být a hrozně bych si přála jeho pokračování.

2022  53%Samotář
2022  43%Tichý bojovník