Rytmus rodiny

Rytmus rodiny https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259618/rytmus-rodiny-259618.jpg 3 6 1

Mnozí z nás, kteří žijeme v rušných rodinách, touží po pomalejším a jednodušším životě s našimi dětmi, který je v souladu s ročními obdobími a přirozeným rytmem roku, po tom, aby mohli strávit více času s dětmi venku, po životě, který by vyvážil nezbytnosti dnešního života – počítače, televizory, mobilní telefony – s hlubším spojením se Zemí. Kniha Rytmus rodiny je průvodcem takovým životem pro každou rodinu. Pomáhá nám sledovat změny ročních období a zpomaluje nás, inspiruje novými typy tvořivé hry, vzbuzuje v nás pocit pospolitosti rodiny, prohlubuje povědomí o přírodě, učí nás kreativitě a přivádí tak blíže k Zemi a k našim dětem.... celý text

Literatura naučná Rodina
Vydáno: , Anag

The Rhythm of Family

Guepp
21.07.2022

Kniha nese krásnou atmosféru a má své kouzlo, pomáhají tomu nádherné fotografie a celkově jednoduchý a lehký styl.

Rodina čtenáře od ledna do prosince provede různými aktivitami. V zimě nabídne vytvoření nákrčníku, v létě radí, jak vytvořit ovocné smoothie. Poté se matka zamýšlí nad tím, jak je krásné pozorovat své děti při hraní her nebo koupání v oceánu. A tak dále...

Pokud žijete ve městech, bude to pro Vás mít mnohem větší kouzlo než pro někoho z venkova.

Byla by to krásná vzpomínková ročenka jedné rodiny, ale ostatním čtenářům toho podle mě nabízí málo, jelikož se jedná o dost známé věci, které jsou podány ještě klasickým způsobem.

Čekala jsem něco jiného. Myslela jsem, že to bude více o rodině, která žije alternativněji a s přírodou.