Rychlé šípy, 2. díl

Rychlé šípy, 2. díl https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79594/bmid_rychle-sipy-souborne-vydani-rychle--3b5-79594.jpg 5 103 5

2. díl souborného vydání komiksů o Rychlých šípech, ilustrované Janem Fischerem. 96 příběhů S doslovem odpovědného redaktora Stanislava Sohra z února 1970.

Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Park kultury a oddechu v Ostravě (PKO) , Puls

Rychlé šípy II. , 1970

Sova15
07.10.2022 5 z 5

Co napsat - klasika, kterou jen tak něco nepředčí.

rafan65
16.01.2022 5 z 5

Tady není co komentovat. Rychlé šípy jsou bezesporu nejlepším československým komiksem všech dob. Bylo mi jedenáct let a četl jsem sešitové vydání u sousedů na půdě. Ach, to byla krásná doba!

Aleh
26.12.2021 4 z 5

Další příběhy Mirka Dušína, Jarky Metelky, Jindry Hojera, Červenáčka a Rychlonožky. Příběhy party kamarádů, kteří mě v dětství zaujaly a oslovily. Po čase jsem se k nim zase vrátila. Dnes ve společnosti postrádám u lidí, se kterými se setkávám, takové vlastnosti a charaktery. Celý svět je příliš rychlý, na nic není čas, nad spoustou věcí mávneme jen rukou a jde se dále. Zapomíná se na takové hodnoty jakými jsou ve vztazích přátelství, zodpovědnost, ochota, úcta a další. Můžeme se poučit.

tyzik.cejka
03.04.2013 5 z 5

super Rychlé šípy jsou super nej je Rychlonožka a pracka

WEIL
10.08.2011 5 z 5

Druhá kniha komiksů, příběhů, které vycházely v Mladém hlasateli a Vpředu. Několik dobrodružství je ale už nových, tedy napsaných v šedesátých letech.