Ryanova pomoc

Ryanova pomoc https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355556/bmid_ryanova-pomoc-D8a-355556.jpg 4 344 344

Mladá Bostoňanka Cara se musí vyrovnat s náhlou smrtí svého dobrého přítele, právníka Ryana. A také s podivným odkazem v jeho závěti – Cara získává polovinu ranče, který tvrdou rukou vede Ryanův bratr, a musí na ranči alespoň jeden rok žít, aniž by komukoliv sdělila důvod. Pro ženu z města je život na pláních Texasu tvrdý – o to víc, že Ryanův bratr i všichni jeho zaměstnanci na ni pohlíží jako na zlatokopku a usurpátorku. Ovšem Cara se nikdy nevzdává a je odhodlaná dostát poslednímu přání mrtvého přítele za každou cenu. Navzdory ústrkům, pomluvám i probouzejícím se citům, které si nemůže dovolit…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

Ryan's Hand , 1984

Sarah01
24.04.2020 3 z 5

Pro mě to tedy zas až takový zázrak nebyl. Ano, knížka se velice dobře četla a moc se mně líbil popis života na ranči někde v západním Texasu. Ale milostný příběh jako takový mně připadal hodně přitažený za vlasy a hrozně moc komplikovaný a divím se, že v poslední kapitole to všechno jako zázrakem všichni pochopili.

meggimeggi
17.04.2020

Velice poutavý a zajímavý příběh, který se čte jedním dechem.

Majka1979
15.03.2020 5 z 5

Výborná kniha, vrelo odporúčam

ikul
27.02.2020 4 z 5

Hodně mi to připomnělo bílou edici Harlequin Romance. Dýchlo na mne to erotické napětí, k jehož naplnění nedošlo.
Velmi oddechové, velmi čtivé, hezké.

Janík511
25.02.2020 5 z 5

To byla romantika až za hrob. Jen škoda, že tam nebyla žádná erotika a sladký epilog na konci. Jako oddechové čtení hodnotím pozitivně a dávám plný počet hvězdiček.

werastk
08.02.2020 5 z 5

Knižku som prečítala za jeden deň a aj keď vopred viete ako skončí, vôbec to nevadí. Veľmi sa mi páčilo vykreslenie vzťahu medzi dvoma bratmi a následný život a práca na ranči. Tento druh kníh mám rada, krásne som si pri nej oddýchla a miestami poplakala. :-)

eliášová
06.01.2020 5 z 5

Během noci přečteno

Kačaba79
12.11.2019 4 z 5

Oddechová knížka, která se moc dobře četla.

Gallaxy
28.09.2019 5 z 5

Moje třetí kniha od této autorky a zatím se mi líbila nejméně. Některé pasáže mi přišli až moc překombinované, ale to už tak nějak k těmto knihám patří. Každopádně jsem opět četla jedním dechem a příjemně jsem se u knihy odreagovala. Jdu mrknou jakou další dsi od autorky vyberu :D

jani.ruzicko
21.09.2019 5 z 5

Knížka, která ve Vás vyvolá nějakou silnou emoci, je dobře napsanou knížkou. A tento příběh, byť to není žádné nové téma, to je přesně ono.
Velmi čtivě napsané, přiměřeně dlouhé a určitě oddechové.
Moho doporučit =)

ve.rena
15.09.2019 5 z 5

Líbí se mi knihy co se týkají ranče, zvířat a romantiky.

Misspullinn
14.09.2019 5 z 5

Krásná knížka :) přečteno jedním dechem

cukrovka
19.08.2019 4 z 5

Čtivá oddychová romantika.

aydam
18.08.2019 4 z 5

Klasický milý příběh.
Moc se mi líbilo, jak se Jeth s Carou handrkovali.

Dreisii
12.08.2019 5 z 5

doslova jedním dechem :)

crazyslunicko
07.08.2019 4 z 5

Sladký romantický příběh o chudé knihovnici, která ke štěstí a bohatství přišla. Velice hezky zpracovaná romance o lásce dvou bratrů Ryanovi a Jethovi. Nevinné knihovnici spadne do klína velice štědré dědictví a musí splnit slib, že bude rok žít na ranči mezi kovboji, krávami a koňmi. Jeth si o ní myslí, že je hrozná coura, která vylákala z Ryana peníze, ale nakonec zjistí pravdu...

Pavla111
05.08.2019 odpad!

Nikdy vice, možná vhodné pro nactilete.

Marjory
04.08.2019 5 z 5

Čtivá a předvídatelná romantika.

tereza1198
16.07.2019 4 z 5

Příjemná a pohodová jednohubka, která ukazuje, že drsní Texasané mají taky jemnější stránky.

4laras
14.07.2019 5 z 5

Příjemná oddechová kniha, ideální na léto.
Sluníčko, voda a sexy kovboj na koni. Ideální relax.
Už od začátku byla Cara statečná, i když jí házeli všichni klacky pod nohy.
Děj běžel a stále něco bylo. Občas jsem měla chuť křičet na knihu "Koukni se na něj, vždyť je jasný, co si Ryan přál!"
Skvělé ;)

tajemství romantika romance ranč, rančeři

Leila Meacham
americká, 1938 - 2021