Rudá galerie

Rudá galerie
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442772/bmid_ruda-galerie-gWU-442772.jpg 3 571 571

Rudá série

Mona Lisa St. Jamesová učinila u matčiny smrtelné postele slib, že udělá cokoliv, aby zachránila její uměleckou galerii. Naneštěstí je Rudá galerie nejen vymalovaná červeně, ale topí se i v červených číslech. Zrovna když Moně dojde, že nemá jinou volbu než galerii prodat, objeví se po zavírací době záhadný muž a učiní jí nabídku. Zachrání Rudou galerii, pokud bude Mona souhlasit s tím, že se mu na dobu jednoho roku podvolí. Ten muž je hezký, Angličan, a nadto neskutečně svůdný. Matka však určitě nezamýšlela, aby se její dcera prodala nějakému cizímu člověku. Na druhou stranu však Mona dala slib, že udělá cokoliv, aby galerii zachránila…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

The Red , 2017

diana1217
14.03.2021 4 z 5

I přes malé hodnocení mě kniha velice uchvátila. Mix erotiky, fantasy a romantiky jsem vůbec nečekala. Kniha mě čím dál víc překvapovala a zároveň udivovala. Konec byl sice trochu matoucí ale rozhodně nelituji, že jsem si tuto knihu koupila.

nada3314
14.03.2021 5 z 5

Tiffany se toho nebojí! Nic takového jsem ještě nečetla, mě to moc mile překvapilo. Asi nic pro holky co mají rády vanilkový sex, spíš pro ženy pro které je “troubení před garáží” už nuda :-) Já si určitě pokračování přečtu.

Vixiene
13.03.2021 1 z 5

1,5/5

Já opravdu netuším, jak tuhle knihu ohodnotit :-D. Čekala jsem porno, to ano. A osobně jsem ráda, že jsem zkusila i nějaký úplně jiný žánr, který vůbec nečtu. ALE asi to už dlouhou dobu zase nebudu opakovat :-D Vzhledem k tomu, že v žánru nemám načteno, berte mé hodnocení s rezervou, nemám s čím porovnávat. Jediné dvě knihy, které jsem četla a daly by se vzít do srovnání jsou Lady Fuckingham a 120 dnů sodomy. Lady Fuckingham si už příliš nevybavuji, ale 120 dnům sodomy nesahá Rudá galerie ani po kotníky :-D

Musím se přiznat, že některé scény jsem přeskakovala, takže jsem knihu od slabé půlky četla tak nějak "letem světem", ať už kvůli tomu, že mě nudila nebo kvůli své repetetivnosti, což jde vlastně ruku v ruce. Na druhou stranu jsem dlouho nečetla nic tak bizarního a nejednou jsem se nahlas zasmála. Ne často člověk čte o gigantickém minoutauřím penisu.

Hvězdičku dávám za to, že mě kniha nejednou rozesmála a půl druhé dávám za originální zápletku (dá se to tak vůbec říct? :D) a za konec.

Kniha ve mně zanechala pocit, že v dnešní době už může knihu napsat opravdu každý.

Luna5000
11.03.2021 1 z 5

Kniha mě zaujala a já si jí koupila. Po přečtení jsem litovala vyhozených peněz za knihu. Měla velkou propagaci, ale mě se vůbec nelíbila. Bylo to naprosto šílené. Druhý ani jiný díl si už nepřečtu. Když to řeknu takhle, ta autorka musí na něčem ujíždět. Proti erotickým knihám nic nemám, ale tohle bylo přehnaný. Za mě to bylo zbytečné plýtvání papíru. Ale zase nechci tady někoho urážet, každému se líbí něco jiného.

Ophelie
08.03.2021 2 z 5

Po všech těch thrillerech a krimi detektivkách jsem chtěla změnu žánru, ale za erotický román bych tuto knihu tedy neoznačila. Je to porno v knižní podobě, zápletka a vývoj děje téměř nulový, s přečtenými stránkami jedna sexuální scéna střídá druhou, snad jen na konci je toho sexu méně a objasnění děje více, ale je to tak přetažené za vlasy (úplně všechno), že tuhle knihu fakt znovu ne. Jsem ráda, že jsem si ji nekoupila (pouze půjčila), protože by mi bylo líto těch peněz.

adevis
25.02.2021 2 z 5

Ok. Po Lady Fuckingham nemohlo přijít nic nechutnějšího. Nepřišlo. Lady je pro mě pořád ve vedení.
Tohle bylo, mmmmm, dobré. Jsem zvrhlá. Četla jsem to hlavně ze zvědavosti. Baví mě číst takový věci. Je to lepší než si pustit porno, haha. A koho to ani trošku nevzrušilo, tak kecá! :)))
Každopádně. Žádná literární bomba to fakt není. Žádná skvělost taky ne. Taková oddechovka mezi vážnou a novodobou literaturou ok. A další díl?... počkám, zda si ho kamarádka koupí :) Já budu radši investovat do literatury na jiný úrovni.

JessieEx
21.02.2021 2 z 5

Kdybych chtěla být přísná a hodnotila toto dílko jako erotický román (jak jej označuje nakladatel/prodejce), tak by to byl odpad. Tohle totiž erotický román není, tohle je čistokrevné knižní porno v té tvrdší podobě.
V tomto ohledu chápu negativní hodnocení těch, kteří od toho opravdu očekávali erotický román, lehkou erotiku.
Naopak nechápu znechucená hodnocení od těch, kteří zdejší komentáře četli a věděli do čeho jdou. Vždyť to tady píše snad každý, že je to porno.
Román to není, protože to postrádá příběh, zápletku, cokoliv. Je to jen sled sexuálních scén, inspirovaných pornografickými obrazy slavných malířů, s nějakou tou omáčkou okolo. Autorka popustila uzdu své fantazii a nebála se nakousnout ani BDSM praktiky. Místy to bohužel přepískla a dovedla do absurdna a nereálna.
Překvapivý závěr však mnohé vysvětlí. Píšu překvapivý, i když pro mě nebyl, díky všem ÚŽASNÝM spoilerům bez upozornění zde. Malcoma s bičíkem na vás!
Co tedy hodnotím, když ne román? Hodnotím to jako erotickou knihu - porno a na ty až takové požadavky nejsou, ehm... Bylo to vzrušující, většinou...mimo ty absurdity samozřejmě.
Překvapená, šokovaná ani znechucená jsem nebyla. Spíš mi vadil směšný, místy až trapný výběr výrazů.
Možná zkusím i druhý díl, protože jsem zvědavá, co ještě autorka vymyslí :)

lukonka
20.02.2021 odpad!

Ježíši, to bylo divné. Perverzní, úchylné a strašně zvláštní konec. S jistotou vím, že do dalšího dílu této spisovatelky nepůjdu

Blaufik
19.02.2021 2 z 5

Je velká škoda, že si autorka nedala víc záležet a nezapracovala alespoň na charakterech hlavních postav, takto to opravdu vyznívá jako laciné knižní porno typu "tak paninko, kde máte tu pračku".
Kdo od knihy očekává erotický román, tak bude jistě zklamaný, toho "románu" v knize zase tolik nebylo. Pokud vám však nevadí skákat od jednoho sexu k druhému, tak přeji příjemné počtení.

Comtesse
19.02.2021 5 z 5

Páni!! První díl jsem zhltla během asi dvou a půl hodiny, byla jsem z něj lehce v šoku. Tato kniha není eroticky román to je vyloženě PORNO V KNÍŽCE! Ale po přečtení druhého dílu? Jsem nadšená, a velice vděčné paní autorce, která dle mého názoru tímto dílem vymyslela nový žánr : mytologicko-eroticky fantasy román!!! Miluji fantasy, řeckou mytologii a erotické romány tvoří větší část z mé knihovny. Tudíž doporučuji každému kdo je milovníkem těchto žánru jako já, rozhodně si tuto knihu přečtěte.

FejKýý
17.02.2021 3 z 5

Tak tohle byl fakt masakr! Od knihy jsem čekala všechno a asi jsem dostala ještě víc. Každopádně není to nic pro mě a do druhého dílu se spíše nepustím kor když je tak dlouhý oproti tomuhle.. Mám i radši reálnější příběhy, toto kam to nakonec směřovalo.. SPOILER! Ale zase jsem pocítila na konci smutek když se Mona a Malcolm už nikdy neměli vidět ale stejně šlo jen o sex no. KONEC SPOILERU! S hodnocením budu hodná za tu čtivost, kdo to dá, přečte i za den.

pocketka
08.02.2021 3 z 5

Knihu jsem zvolila z důvodu vytvoření si vlastního úsudku, kdy polovina čtenářů nemohla najít slova odporu a druhá polovina pěla chválu. Pokud sáhnu po něčem, co nese nálepku "erotický román", tak přece nečekám, že půjde o romantiku, první nesmělý polibek a sex až po svatbě. Kniha splnila přesně to (někdy i mnohem více), co se od erotického románu čeká. Nechápu komentáře, že spisovatelka jela kdo ví na čem. Inspirace je naprosto zřejmá v obrazech - žádný z nich si nevymyslela, všechny jsou skutečné. No a přiznejme si - v úplně obyčejném pornu. Knihu číst znova nebudu, ale za mne - stoprocentně splnila a předčila očekávání.

vendy6619
31.01.2021 2 z 5

Popravdě se to nečetlo úplně špatně. Kniha je psaná lehce, čtivě. Ale je to psané porno. Což jsem slyšela od hodně lidí a je to pravda. Není tam nic jiného pomalu. Jediná chvíle kdy jsem byla překvapena byla poslední kapitola. To byl velký šok.
Nepopírám, že se četla kniha špatně. Nečetla. Ale hodně jsem si musela držet hlavu a říkala jsem si Panebože co to tady čtu. Proč to čtu? Co jsem to rozečetla?
Musím říct, že jednou a dost u Rudé galerie. Myslím, že si druhý díl neprečtu pokud nedostanu vyloženě chuť a nepřemůže mě zvědavost jak to dopadne.
Ale jinak... trochu další fanfikce na Odstíny.
Jiné hodnocení dát nemůžu. Vlastně jedna hvězdička je za poutavou reklamu a druhá za čtivost.

Jolana.b
28.01.2021 1 z 5

Tato kniha byla dárek. Sama bych si ji nekoupila. Čekala jsem něco víc. Bylo to dost "laciné" čtení.

Tyto
27.01.2021 2 z 5

Kdo čeká vkusný, romantický příběh či fascinující a chytře vymyšlenou zápletku... bude zklamán. Kdo si chce užít naivní, prostinkou, vanilkovou porno-pohádku s nádechem BDSM ... zašvitoří...

anna7852
25.01.2021 1 z 5

No tak za mě už vím že podruhé číst nebudu a ani další díl mě nějak neláká :-D
Jak už tu bylo hodně napsáno,autorka má velmi bujnou fantazii,je tam dost porna a nereálnosti.
Ale já jsem spíš na předci jen trošku více normálnější příběhy .

blebuska
24.01.2021 3 z 5

Kniha se četla rychle, svižně... Neměla jsem velká očekávání, proto jsem nebyla zklamaná, prostě průměrný, erotický román... Za mě jako oddechovku od mrazivých severských thrillerů doporučuji ;-) ale pokud jste skalní příznivce erotické literatury, můžete přijít zklamání

kubakubikula
24.01.2021 5 z 5

Erotický román s kapkou fantasy- to asi může spoustě čtenářek vadit. Kniha splnila očekávání, četla se dobře a rychle.

Knihomolka97
22.01.2021 1 z 5

Dávám ⭐ za konec, který byl zajímavý, nečekaný a prostě dost dobrý. Jinak jedno slovo NE. Souhlas s komentářem Veve721.
A ne prudérní nejsem, erotické knihy čtu ráda, nevadí mi víc sexu, ale toto fakt ne. :(

Veve721
21.01.2021 2 z 5

Rudá galerie rozvířila vody knižní komunity a já po dočtení chápu proč - ono je totiž dost těžké najít cílovou skupinu, které je tento produkt určený. Pod označením "erotická literatura" si většina čtenářek oblibujících tento žánr určitě nepředstaví tvrdé porno zahrnující všemožné sexuální praktiky od grupáče, přes fisting, až po strkání skleněných lahví někam, kde je většina žen vážně mít nechce... Přidejte k tomu neuvěřitelnou výdrž hlavního hrdiny Malcolma, kterou by mu záviděli i pornoherci + věčně nadrženou nymfomanku Monu, před jejíž apetitem muži zdrhají. Jednoduše řečeno: tohle čtení není pro každého. A ty, které toto téma zajímá, odplaší filozofování nad uměleckými díly. I když zrovna tento prvek byl pro mě jediným velkým plusem.

Ač se mi vážně líbilo umělecké prostředí i překvapivě zajímavý úvod, ve výsledku nedokážu dílo zhodnotit kladně. Hlavní hrdinka mi přišla tak hloupá, až jsem místy pochybovala o její příčetnosti. Nebyla mi sympatická ani ona, ani arogantní blb Malcolm. Dialogy vyznívaly jaksi divně nuceně a stupidně. Ještě horší byly sexuální scény, které mě absolutně nevzrušovaly, místy spíš znechucovaly. Čím blíž závěru příběhu jsem byla, tím víc jsem si připadala jako Ozzák z Comebacku, který přetáčel sexuální scény v pornu, aby se dozvěděl, jestli se opraváři nakonec podaří tu rozbitou pračku opravit. Od jedné hvězdičky knížku zachránilo závěrečné rozuzlení, které bylo obstojné. Přesto je pro mě Ruda galerie velkým zklamáním - zajímavá myšlenka zadupaná příšerným zpracováním, nesympatickými hrdiny, primitivními dialogy a trapným sexem. Škoda nevyužitého potenciálu.

sex sexuální úchylky umění pro ženy

Tiffany Reisz
americká, 1975