Bezcitné

Bezcitné https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172809/bmid_bezcitne-IeE-172809.jpg 4 153 25

Nejprve Emily, Aria, Hanna a Spencer svorně tvrdily, že za domem v lese objevily mrtvé tělo. Jenže tělo zmizelo beze stopy. Později se stejný les ocitl v plamenech. A holky? Přísahaly zase: viděly prý někoho vstávat z popela. Jenže ten člověk měl být dávno mrtvý. Nic je nepoučilo, a dívky si dál hrají se zápalkami. Ďábelsky namíchaný koktejl záhad, skandálů a tajností. Bezcitné jsou sedmou knížkou v románové řadě Roztomilé malé lhářky, kterou mohou čeští diváci sledovat v seriálové podobě pod názvem Prolhané krásky.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Heartless , 2011

alwaysbelieve
03.03.2014 5 z 5

Tenhle díl byl zase skvělý! :) Pořád bylo nějaké napětí a akce, ale jelikož vím že jak to dopadne, strašně mě štve že si to ještě nedali všechno dohromady a nepřišli na to :D Každopádně, super, těším se na 8 díl! :)

spencer
17.02.2014 5 z 5

Další úžasný díl :)

Vendelína
02.12.2013 4 z 5

Předchozí díly jsem četla pěkně po sobě s minimálními pauzami a na tenhle jsem si musela počkat. Čekání stálo za to. Opět jsem se posunula dál. Stále mi leží v hlavě tajemná A. Teď už spíš pan tajemný A. Vystupují zde nové postavy Iris a zmínka o Courntey, které mají s Ali mnoho společného. Že by Alison byla naživu? Konec byl pro mě nečekaný a opět je všechno jinak. Pátrání, vydírání a lhaní nekončí.
Ráda bych dala plný počet bodů, ale už se mi zdá, že se příběh hodně zamotává a nabalují se do něj zbytečnosti. I tak byl dobrý, opět tajemný. Uvidíme, jaký bude další díl.

luciefeix
19.11.2013 5 z 5

Velice napínavá kniha , dostavaj mě ty zvraty.. celou dobu nas žene že si myslíme todle a poté je vše jinac, otazka už moc není kdo je A ale spíše kdo zabil Alison a patří tělo vůbec Alison?

PetulaT
20.10.2013

už se těším až kniha vyjde, po přdešlém díle bude mít určitě nečekaný děj, který nebyl ani v seriálu, takže sjem nesmírně zvědavá a nadšená, že knihy pokračují :)