Prohnilé království

Prohnilé království https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380608/bmid_prohnile-kralovstvi-fQu-380608.png 4 793 793

Royalové / Royalovci série

< 5. díl

Od chvíle, kdy Hartley Wrightová poznala Eastona Royala, se její život změnil. Všude se skrývají nepřátelé, za všemi dveřmi číhá nebezpečí. Po tragické nehodě, která ji obrala o vzpomínky, zjišťuje, že nemůže nikomu důvěřovat, a to ani modrookému chlapci, který jí přísahá, že vše napraví. Instinkty jí napovídají, že Easton je nebezpečný, a neví, zda mu může věřit. V chaosu, který s sebou Easton přináší, se Hartley nevyzná a emoce, jež k němu cítí, ji jen matou. Easton chce, aby si vzpomněla. Hartley se domnívá, že lepší bude zapomenout. Možná má pravdu. Tragédie. Zrada. Důvěra. Hartley se musí postavit čelem pravdě – v tomhle světě nikdo Royalům neunikne.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Cracked Kingdom , 2018

NewKiddo
13.10.2020 5 z 5

Poslední dvě knihy (příběh Easta a Hart) sice nemůžu srovnat s prvními třemi knihami, ale i tak mě neskutečně bavily. Příběh nepostrádá napětí a romantiku... a to je pro mě prostě top. Celá tato série si zaslouží vysoké hodnocení, protože je skvěle napsaná. :-)

Makkys
20.09.2020 4 z 5

Tohle bylo moc pěkné zakončení série. Příběh pěkně plynul a knihu jsem měla přečtenou za 2 dny. Hlavní hrdiny jsem si moc oblíbila. Moc se mě líbil vývoj postav, hlavně teda Eastnuv kde konečně dostal rozum. Konec na mě byl trochu moc uspěchaný a rychle vyřešené všechny problémy. Ale závěr byl krásný a u toho jsem se rozplyvala.
Určitě mohu celou serii doporučit, některé díly byli slabší, ale jako celek super.

betule3
19.09.2020 5 z 5

Krásné zakončení série. Na původní trilogii to sice nemá, ale s tím jsem ani nepočítala. Líbil se mi vývoj hlavních postav, který tady byl o dost výraznější než v předchozím díle. A ten konec naprosto miluju! Pro fanoušky série je tohle určitě nutnost.

lily_maleckova
14.09.2020 5 z 5

Co můžu říct? Tahle série je prostě skvělá! ❤️ Hrozně moc čtivě napsaná, dobře zpracovaný děj, skvělé postavy - bratry Royalovi prostě nejde nemilovat ????
Všech pět dílů můžu doporučit, za mě fakt výborně série! 5/5⭐

Jikovka
03.09.2020 4 z 5

Klasická oddechovka, ale jako ostatní díly krásně čtivá

helenkan
27.08.2020 5 z 5

Poslední díl a opět super.Takové zakončení celé série se mi líbilo. Všechny díly jsem zvládla za necelý týden. Takže za mě skvělé čtení.

Majuš333
16.08.2020 5 z 5

Perfektné a napínavé zakončenie série :) Ale je mi strašne ľúto, že už je koniec :( Prijala by som ešte pokračovanie o dvojčatách...alebo by sa mohol objaviť nejaký dávno stratený syn Royal :)
Aj keď mi to pripadá, ako keby si duo autoriek nechalo zadné vrátka na nejaké pokračovanie...???

Karly
10.08.2020 5 z 5

Bože, to bylo skvělí. Připadalo mi, že v tomhle díle Easton konečně dospěl. Změnil se z rozmazleného kluka na muže.
A jako vždy ten konec? Co lepšího by jsme si jako čtenáři mohli přát ?
Celou sérii rozhodně doporučuji.

majavcelicka
18.07.2020 5 z 5

Úžasný, úžasný, úžasný!!! Každou chvíli jsem byla nadšená, že se příběh vyvíjí jinak než by člověk předpokládal nebo spíše já. Mno a nakonec jsem si i uronila slzičku. Nádhera. Jsem nadšená.

Marfuška89
18.07.2020 4 z 5

Bože!!! Ti rodiče Hartley... ! Chudák holka... ale jak se říká, na každého se vaří voda... a taky že jo... Mám radost, že to dopadlo tak, jak to dopadlo :) se všemi. Za mě super série :) .

Haňulilinka
11.07.2020 5 z 5

Hezké zakončení celé série, akorát mě mrzí, že se nedozvíme, jak to dopadlo s dvojčaty.

Verunka926
03.07.2020 3 z 5

Za mě určitě nejslabší díl z celé série. Měla jsem radši Hartley v předešlém díle, kdežto Eastona jsem měla radši tady. Když bych měla ale zhodnotit celou sérii a říct, zda ji doporučuji nebo ne, musím uznat, že tato série opravdu a stojí za přečtení a určitě doporučuji.

katka639
24.06.2020 5 z 5

Přečteno na tři tahy. Vážně skvělá série, která stojí za přečtení. Pokud by autorky vydaly další díl, rozhodně bych si ho chtěla přečíst. Hodnotím plným počtem a doporučuji.

Market116
14.06.2020 5 z 5

Tak a i zatím poslední díl je za mnou. Zatím, protože i přes krásný konec bych nepohrdla příběhem Seba a Sawyera, rozhodně by si ho zasloužili.
Jinak i tento díl neměl chybu, přečetla jsem ho během chvilky...ani se mi nechtělo věřit, že už je konec.
Líbila se mi Hartleyina ztráta paměti. Protože i přesto, nějak tušila co je a není pravda...navíc jak by Eastovi mohla odpustit co udělal? A aspoň se East musel snažit, aby si jí opět získal. I když šlo především o jejich příběh, byla jsem ráda, že tam byla řeč i o ostatních z rodiny...
Tuto celou sérii jsem si moc oblíbila a už teď patří k mým nejoblíbenějším. Určitě stojí za přečtení. Moc doporučuji!

rajcatko
02.06.2020 2 z 5

Autorka sice psala, že se můžeme těšit na další dobrodružství, ale od té doby uteklo hodně času a musím říct, že mi to vůbec nevadí. Beru to tak, že jsem dočetla celou sérii a můžu jít zas o dům dál. Nijak to můj život neobohatilo, ale vzhledem k tomu, jak dobře je to naspaný, jsem se ani nenudila, takže super.

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

Skvělé zakončení celé série. I když bych si přála ještě nějaký ten díl o dvojčatech, zasloužila by si ho. Easton mě v tomhle díle docela často štval, ale nakonec jsem mu všechno prominula a knížku si skutečně užila. K Royalovým se ještě určitě vrátím.

Kristy.Seb
15.05.2020 4 z 5

Zakončení knihy je dobré. Nejvíc se mi na celé sérii líbí, jak celá rodina Royallů drží při sobě a jak vezmou pod svá ochranná křídla kohokoliv.

ivca84
14.05.2020 5 z 5

ukončení serie je docela hodne zajímavé a mozna by to chtelo další dily

Myška43
28.04.2020 5 z 5

No páni, opět jsem si tento díl užila. Je mi líto, že je konec, ale doufám, že přijdou na řadu dvojčata a Dylan. Royalové mě opravdu dostali a nechci se s nimi rozloučit.

petulkapeta
24.04.2020 5 z 5

Tak tomu tedy rikam zaver..Felicity no no radeji pomlcim nejsem sprostá a Easton tu byl pro me fakt jednicka a konec...

láska

Erin Watt