Papírová princezna

Papírová princezna

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří j... celý text

Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla.

Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří.

Možná má pravdu.

Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/32_/324266/papirova-princezna-k1h-324266.jpg 4.5163

Royalové (1.)

Paper princess (2016)

Vydáno:, Baronet

p.svatka
předevčírem

Zatoužila jsem po příjemné oddechovce a musím říct, že Papírová princezna je perfektní počteníčko. Původně jsem měla zámysl vzít si knihu na dovolenou, ale čte se opravdu rychle :) jen častý výraz "protočení očí" mě unavoval. Ale je pravda, že puberťáci protáčí oči velmi často ;)

zbožňuju_knihy

Teď jsem to dočetla a jsem z toho úplně vedle! Naprosto super, táhne mi na třicet a stejně jsem to zhltla jako malinu! Ten konec?! Super! Ale proč? To mu taky něco píchli nebo ???
Standardně čtu thrillery a detektivky, nevím jakou záhadou jsem se domákla této knížky a jsem šťastná jako blecha a KDY, sakra KDY bude další díl? :-)
..chci říct ano doporučuji a ano zařadila bych někam mezi "Večery pod lampou"..

Ewik

Jednoduše paráda! Papírová princezna mi už delší dobu ležela v poličce a trpělivě čekala, než na ni budu mít tu správnou náladu. Která konečně přišla!
Autorčina předchozí série byla strhující, nasadila laťku pěkně vysoko, takže jsem byla moc zvědavá, jestli toto bude stejně tak dobré.
Příběh holčiny, která se životem musí protloukat, žije ze dne na den, je realistka, na pohádky nevěří a na prince na bílém koni fakt nečeká. Na druhé straně pohádkově bohatá, těžce dysfunkční rodina plná borců. Skvělá kombinace ostrého vtipu, jiskřivé romantiky, lehké erotiky a nebezpečně tajemných charakterů mužských postav, které budete chtít prozkoumávat hlouběji a důkladněji.
Doufala jsem, že mi kniha vydrží o něco déle. Nedočkavě jsem ji slupla a teď odpočítávám dny do dalšího "Reedova" dílu.
Pro milovnice romantiky ráda doporučím.

Justme3

Když jsem ji před rokem četla v originále byla jsem nadšená. Ačkoli jsem tu a tam nechápala myšlení Elly, nijak jsem si nestěžovala a knihu slupla jako malinu a naštěstí se okamžitě vrhla i na pokračování.
V češtině mám ke knize velké výhrady. Opravdu nevím, zda mi nesedl překlad, nebo jsem už prostě na takové slaďárny v rodné řeči alergická, ale stránky jsem dost přeskakovala a spíše se zaměřovala na oblíbenější pasáže, než na příběh.
Takže, pokud umíte anglicky, rozhodně doporučuji sáhnout po originální verzi. Přijde mi upřímnější a reálnější. Možná je to tím, že se to odehrává v americe a angličtina k USA samozřejmě patří, ale čeština mi k této knize zkrátka nepasuje. Což je škoda, protože na překlad jsem čekala více jak půl roku.

PomněnkaPrvní

Literatura pro dívky, náctileté lásky, náctileté problémy, autorka dělá rozdíl mezi hrdinkou a jejími vrstevníky na straně jedné a mezi dospělými (které označuje jako ty dospělé).

Suzuki

skvělá kniha.. přečetla jsem jí nějak rychle.. :D

Danča:))))

Potěšilo mě že to nebylo přeplněné erotikou což jsem od začátku očekávala ale byla jsem příjemně překvapena. Neříkám že mi tyhle scény v knihách vadí (u tohohle žánru to je nutnost) ale je to fajn změna. Bylo toho tak akorát. Určitě půjdu i do dalších dílů, moc se mi to líbilo a dobře četlo. Doporučuju :)

Nathanielka

To byla naprostá pecka!

lenkaabooks

Sedmnáctiletá Ella, sirotek, vydělávající si na živobytí a školu mimo jiné i striptýzem, se dostane do nehorázně bohaté rodiny svého poručníka a jeho pěti synů. Je to romantická pohádka, která se moc dobře čte i těm, co jim dávno není sedmnáct :-)

Elčokča

Páni! Chci další díl, hned! Přestože jsem skoro jednou tak stará, jak hlavní hrdinka, nemohla jsem se od knížky odtrhnout. NESNÁŠÍM otevřené konce, ale v tomto případě právě to udělalo ten správný wow efekt. Je to sice další příběh o Popelce, do které se zamiluje bohatý a krásný princ a nakonec spolu budou žít šťastně až navěky, ale upřímně, o to nám přece jde holky, jinak bychom tento žánr nečetly;-)

Rodaw

Papírová princezna je rozhodně velmi velmi VELMI čtivá knížka. Dokáže čtenáře-v tomto případě tedy čtenářky- pohltit a místy se od ní těžko odchází:) Já mám hodnocení někde mezi 3 a 4 hvězdičkami, záleží, z jakého úhlu pohledu na to koukám. Mám moc ráda romantické příběhy, ale takové, které jsou okořeněny něčím víc (válka, napětí, rodinné ságy-které se odehrávají v průběhu mnoha let a tak dále..) tahle knížka je dle mého názoru čistá romanťárna - v podstatě bych ji označila i za červenou knihovnu (a to nemyslím nijak zle!!). Takže pro mě to byla spíš taková pohádka. Chudá holka se dostane do rodiny milionářů/miliardářů (tady už ty nuly nehrají zase tak velkou roli, prostě jich je hodně :D) a čeká ji jiný svět a život. Její noví "bratři" ji nenávidí, potom samozřejmě začnou přeskakovat jiskry a začne se rodit něco víc.. Fakt taková hezká moderní pohádka:)) Akorát mě trošku mrzelo, že jsem v příběhu viděla hodně nelogických věcí - a nebo věcí, které mně osobně přišly naivní (tím nechci říct nereálné, ale nějak mi to nesedilo - např.hlavní hrdinka je dost velká drsňačka, stará se o sebe sama, živí se striptýzem, ale nikdy neměla nic vážnějšího s klukem.. a jiné věci.. ) Doporučila bych ji rozhodně jako odpočinkové čtení - samozřejmě ženské - a nebo čtenářkám, které mají rády velkou porci romantiky a erotiky (i když jsem si myslela, že té bude v knížce víc, ale hot scén tu bylo celkem hodně :P:D.)
Všichni zmiňují konec a tak jsem se na něho těšila o to víc. Co to bude? Dostane mě to taky tak, jak všechny ostatní? No musím říct, že dostalo :-) Překvapilo mě to. I když jsem to tak trošku tušila, stejně mě to vyvedlo z míry. Ano, konec je otevřený a ano, i já si ráda přečtu další díly. Beru to však jako takové odpočinkové a exotické čtení- protože tento žánr běžně nevyhledávám.
Uvidíme, jakým směrem se budou další díly vyvíjet..
Na závěr podotknu jen to, že původně knížku chtěla číst i mamka, ale asi jí řeknu, aby to nedělala, protože toto není její styl. Já osobně vidím cílovku fakt spíš v teen slečnách a nebo jak už jsem psala - v čtenářkách, které mají rády romantiku /erotiku.

JustWomen

Četla jsem na dovolené, jinak by tato kniha o chudém sirotkovi, který se dostane do rodiny milionářů, získá 5 sexy nevlastních bratrů a nakonec se stane multimilionářkou, nedostala žádnou šanci ...

AjinQa

Určitě zatím jedna z nejlepších knih co jsem v tomhle roce přečtla.
Šla jsem do toho s tím, že tohle bude další slátanina, která nepůjde číst, ale spletla jsem se. Kniha se četla v podstatě sama, postavy byly nanejvýš příjemné, děj sice místy přehnaný, ale nestežuju si. Určitě bych knihu doporučila jako takovou příjemnou oddechovku hlavně teď na léto. Myslím si, že si ještě jednou určitě přečtu, a už se nemůžu dočkat na další díl. Za mě určitě 5*!
*SPOILER*
Upřímně? Celou knížku jsem měla raději Eastona než Reeda. Zdálo se mi, že to mezi nimi více jiskřilo, a byl pro mě více příjemnější. No co. Jsem dost zvědavá na další díl, a o čem bude. To co na konci Reed udělal, se mi zdá celkem neodpustitelné, takže doufám, že se z této knihy nestane další Padesát odstínů šedé, protože podle mě má na víc.

AnetV

Měla jsem asi moc velká očekávání, takže jsem byla ve finále docela zklamaná,při čtení jsem si vzpomněla na Sempre, které se mi líbilo podstatně více, tady mi přišlo, že příběh není tak propracovaný, mužské postavy mi tedy sympatické nebyly, včetně otce, a hlavní hrdinka no nevím, na jednu stranu ostřílená drsným životem, který neměla lehký, na druhou stranu nevinná panna, které postelí projdou během snad týdne 2 z 5 bratrů, Brooke to taky slušně prostřídává ?! Pokračování asi dám šanci, série má v plánu zatím 5 dílů, tak uvidíme kam se příběh posune

LennaK

Naprosta bomba! Ta kniha vas proste "znici" ;) ... doporucuji!
Mimo Royalu me neskutecne bavi Val :).

Fanttastica

Knihu jsem si chtěla přečíst už dlouho. Myslela jsem si že bude dobrá, ale ona naprosto předčila mé očekávání. Vážně bomba. Hlavní hrdinka mi sedí a bratři Royalové jsou boží. Nejvíce mě zaujal Reed ovšem i Easton ujde. Ten konec byl překvapivý.
*Spoyler*
Na konci nemohla to být s Brook jenom Reedova figurína? (Vím, že je to nesmysl prostě potřebuju útěchu.)

maya.mm

Tak to bylo tornádo :-) Absolutně jsem nečekala že mě kniha tak chytne a nepustí.To nepustí myslím doslova,četla jsem skoro až do rána :) Teď si můžu nehty ukousat a mozek mi hoří,prostě nutně potřebuju pokračování :-) Pevně doufám že to bude nedorozumění a Reed to nějak vysvětlí.Po dlouhé době jsem se opravdu nemohla odtrhnout od čtení a to u knížek miluju,vřele všem doporučuji :)

mourek77

Absolutně nádherné.Stojí to určitě za přečtení.A hlavní hrdina? ááááách

merunka23

krasa sem si na konci pobrecela a uz se tesim na dalsi dil......................

MilliG

Přečteno za jeden den. Jednoduchý děj, ale četlo se samo.

Téra

Asi jsem čekala příliš. Čtivé to bylo neuvěřitelně, ale obsah trochu pokulhával za formou, bohužel. Každopádně další díl si asi ujít nenechám, přece jen jsem zvědavá, jak to bude dál :-)

Justme3

Přečtená v originále. Naprosto úžasný kousek, trochu naivní a zase téměř nereálný děj, ale o to přece v těchto knihách jde. Takže plný počet bodů je jistý :)

kik68

Tak tuhle knihu jsem měla číst teprve až bude další díl. Ten konec a představa, že se teď hned nedovím jak to bude dál mě málem "připravili o rozum". Ještě teď si opakuji, proč, proč, proč? :-)
Kniha se mi moc líbila, autorka je prostě boží. Po "Skóre" jsem si myslela, že nic lepšího od ní už asi nepřečtu, ale tohle se tomu vyrovnalo. Je to samozřejmě jiné, než vtipné "Skóre", ale Ellin příběh mě vtáhnul hned na začátku a nepustil mě až do konce.
Na některé situace by se mi moc líbil Reedův pohled. A nemyslím jen ten konec. :-)
PS: Jen doufám, že Reed to neudělal dobrovolně, protože to mi prostě hlava nebere.

trynitrix

Je to takové kliše že ani nevíte jak a pohltí vás ten přiběh. Četla jsem komentáře takže knihu nějak už kometovat nebudu protože bych se opakovala. Za mě super a ten konec VRRR takže se už těším na další díl :-D

Samira

Skvělá a ještě jednou skvělá!!! Autorka již v předchozí sérii dokázala, že prostě umí, takže její další kniha byla jasnou volbou. Očekávání jsem měla vysoká, přesto jsem nic podobného nečekala a musím říci, že jsem se velice rychle zamilovala.
Ač je tentokrát prostředí ze sfér, do kterých většina z nás nezavítá, zachovává si zdravý rozum a jako obvykle si na nic nehraje.
Hrdinka to nemá v životě lehké, ale je prostě obdivuhodná, třeskutě vtipná a výjimečná. Stejně jako její doslova pohádkové protějšky, hlavně ten jeden a pořádně záludné temné charaktery, které hned nevyjeví všechny barvy.
Příběh si mě získal tak, že jsem skoro nedýchala a na konci hodně litovala, že nemám pokračování po ruce. Nezbývá než vyhlížet a těšit se!
Výrazně povedená žánrová kniha, kterou mohou jen a jen doporučit!

DariDerek

Tady není co předstírat. Pět hvězd a čekání, zdlouhavé čekání na další díl. Autorky mě dostaly do kolen a já jen můžu říct, že tohle byla jejich perfektní práce! Ten konec?! Ten konec by měl být trestný. Tleskám a těším se na další díly. Už aby to bylooo :-) Více v recenzi v záložkách :-)

mmmisulka.r

Royalové zničili úspěšně i mě :-). Je to sice klišé, ale naprosto fungující a setsakramentsky dobré!
Moc pěkný příběh, bohatý na intriky, lži, nenávist a přežití ve světě zlých a bohatých vlků!
Rozhodně počítejte s tím, že budete potřebovat okamžitě druhý díl ;-)

V3runecka

Přečteno na jeden zátah a nastává dlouhé čekání na další díly. Hodně příjemná oddechovka, která není až tak předvídatelná.

Aďa848

Ja musim knihu vrelo odporučiť. Téma je síce svojím spôsom neuveriteľná, ide o tzv. americký sen, je to však tak jednoducho a svelé napísané, že som každú jednu stránku knihy žrala. Ella je hrdinka podľa môjho gusta. A Reed... k nemu sa radšej ani nebudem vyjadrovať

Alice_E

Tohle proste neni muj salek kavy.. Pro me naprosto stupidni tema (holka co se nahodou dostane do rodiny milionaru s peti sexy bratry... ach jo). Neverila jsem ani strance. Bohuzel.

pro dospívající mládež (young adult) romance

Elle Kennedy

Erin Watt (p)