Papírová princezna

Papírová princezna

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří j... celý text

Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla.

Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří.

Možná má pravdu.

Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/32_/324266/papirova-princezna-k1h-324266.jpg 4.666

Royalové (1.)

Paper princess

Vydáno:, Baronet

DariDerek
dnes

Tady není co předstírat. Pět hvězd a čekání, zdlouhavé čekání na další díl. Autorky mě dostaly do kolen a já jen můžu říct, že tohle byla jejich perfektní práce! Ten konec?! Ten konec by měl být trestný. Tleskám a těším se na další díly. Už aby to bylooo :-) Více v recenzi v záložkách :-)

mmmisulka.r
včera

Royalové zničili úspěšně i mě :-). Je to sice klišé, ale naprosto fungující a setsakramentsky dobré!
Moc pěkný příběh, bohatý na intriky, lži, nenávist a přežití ve světě zlých a bohatých vlků!
Rozhodně počítejte s tím, že budete potřebovat okamžitě druhý díl ;-)

V3runecka
včera

Přečteno na jeden zátah a nastává dlouhé čekání na další díly. Hodně příjemná oddechovka, která není až tak předvídatelná.

Aďa848
předevčírem

Ja musim knihu vrelo odporučiť. Téma je síce svojím spôsom neuveriteľná, ide o tzv. americký sen, je to však tak jednoducho a svelé napísané, že som každú jednu stránku knihy žrala. Ella je hrdinka podľa môjho gusta. A Reed... k nemu sa radšej ani nebudem vyjadrovať

Alice_E
předevčírem

Tohle proste neni muj salek kavy.. Pro me naprosto stupidni tema (holka co se nahodou dostane do rodiny milionaru s peti sexy bratry... ach jo). Neverila jsem ani strance. Bohuzel.

Luciiie3

Skvělá knížka pro lenošné dny, velice čtivá. Nemůžu se dočkat dalšího dílu :)

Hanule9

Velice čtivé ;o) v podstatě je to něco jako Velmi nebezpečné známosti a já ten film vždycky zbožňovala. A teď nezbývá než počkat půl roku na další 2 díly ( někde jsem četla, že vyjdou ještě letos ).

dudunka

tato kniha mě naprosto dostala! nedokázala jsem se odtrhnout neuvěřitelně čtivá! vřele doporučuji! už aby byl další díl! :-)

ZuKo

Off-campus nasadil laťku hodně vysoko. Tady mám problem uvěřit hlavní hrdince ale jako oddechové čtení to ujde.

Channach

Podle anotace by se mělo jednat o klišé, ale opak je pravdou. Charaktery postav nejsou vůbec černobílé. Jo jasně, je to trochu pohádka a romantika s příchutí erotiky, ale knížka mi prostě a jednoduše sedla. Více v recenzi v záložkách.

katerinad

co to bylo za konec?!

ptavichripkaa

Tak to se mi dlouho nestalo, abych knihu přečetla za 4 hodiny. Doufám, že pokračování bude brzy jinak mě klepne.
Super příběh a i když už nepatřím k náctiletým tak se mi kniha moc líbila.

simika

Těším se na pokračování. Sice je to slaďárna, ale dobře jsem se odreagovala. Začátek byl skvělý, na konci se ta jiskra už trochu vytrácela. Uvidíme, jak to autorka udrží v dalších pokračováních.

Zusaninka

Jedným slovom úžasná!!! Ella je riadna drsňačka, ale mať zrazu 5 „bratov“ - fuuu tolko testosteronu pokope! Super jednohubka, rovnako čtivá ako seria Off Campus (možno aj lepsia), kopu sarkasmu, vtipu, erotiky, ale otvorený koniec a to teda poriadne! Už sa neviem dočkať pokračovania, určite odporúčam :-)

Cari

Kniha je čtivá, na jedno odpoledne. Ovšem některé pasáže byly až neuvěřitelné... :D Typická holčičárna, tak jak si žena představuje, že by chtěla, aby to bylo. Ačkoliv, konec mě dostal! To jsem jaksi nečekala. Kdyby autorka knihu více propracovala, tak by to byla fakt skvělá záležitost. Není to kniha, která vám zůstane v hlavě, ale i tak si ujít druhý díl nenecháte. Stejně jako já. :))

Elle Kennedy

Erin Watt (p)