Královsky v háji

Královsky v háji https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485934/bmid_kralovsky-v-haji-WxA-485934.png 4 306 306

Royally série

Nicholas Arthur Frederick Edward Pembrook, korunovaný princ z Wessca, alias Jeho královská Žhavost, je okouzlující, ničivě pohledný a nestydatě arogantní. Jak by taky nebyl, když se před ním celý život všichni klaní. Ovšem jedné noci na Manhattanu potká princ tmavovlasou krásku, která se před ním neskloní. Spíš naopak. Troufalost servírky Olivie Hammondové v něm probudí zvědavost. Olivia se nebrání, ovšem takhle si randění s princem nepředstavovala. Oba musí čelit odmítavé královně a neúnavným paparazziům. Ale Olivii za to Nicholas stojí. Nakonec je to on, kdo se musí rozhodnout, kým chce být. Králem, nebo Oliviiným mužem? Obsahuje bonusový příběh: Královsky v ráji... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Royally Screwed + Royally Marooned

Doubravka1975
13.09.2022 5 z 5

Skvělá, čtivá, vtipná moderní pohádka o Popelce. Kapitoly se střídají z pohledu Nicholase a Olivie. Autorka je moje oblíbená a její série Zapletený patří mezi top. I tady se těším na další díl

Nicholas se cítí jako krysař z Hamelnu, když vede děti do kavárny Amélie - trochu haluz akorát čtu Krysaře :):):) a
Co mě nezabije to mě posílí.....to musím zmínit i když to tu mám napsané od samého založení profilu

petraLI
01.09.2022 4 z 5

Čekala jsem trochu zajímavější konec, ale i tak to bylo pěkné, oddechové počtení.

Siwan
25.08.2022 4 z 5

Je to dobrá jednohubková oddechovka, asi nic co by vám uvízlo v mysli, ale na odpolední pohodičku dobré. Naivně pohádkové :-)

lusitta05
23.08.2022 4 z 5

Fajn oddychovka.

ivetapl
17.08.2022 4 z 5

Když jsem začala knihu číst, měla jsem pocit, že čtu o Williamovi a Kate. Nakonci si říkám, že to je Meghan a Harry.

Ale příběh je naprosto top! Skvěle napsané, krásně se čte. Liv není žádná křehotinka a na začátku mě fakt dostala. Dobře mu tak! (Nicholasovi - krásné jméno )
Je zde královské prostředí, jak už kniha napovídá. Princ Nicholas, následník trůnu a ,, servírka" Olivia.

Nicholase mi bylo líto. Protože ta zlatá klec má i své mínusy. A ač mi např. domluvený sňatek v 21. století přijde zvláštní, v monarchii ho asi chápu. Musíte si udržet určitou reputaci. Ale v knize vidíme, že láska hory přenáší. To, jak se totiž nakonci Nicholas zachoval jsem absolutně nečekala, ale úplně mě to dostalo.
Liv bere Nicholase jako normálního člověka. Ne jako následníka trůnu a to je podle mě úplně skvělé. Nebála se ho poslat do háje a za to má u mě plusové body.
Za co má u mě plus Nicholas je to, jak nesoudil její rodinu. Když došlo na scénu s otcem Liv, vůbec se nezastavil a pomohl. To jsem opravdu ráda, že ,,neodsoudil" a pak si poslechl důvod ... ️
Za mě krásný pár a jsem moc ráda za to, jak jejich příběh probíhal.

Jsem velmi zvědavá na druhý díl o Hanrym, ten bude podle mého velmi zajímavý....Doufám, že v něm opět uvidíme postavu Franny, protože ta se mi opravdu líbila. Nejen chováním k Liv.
Najdete tu i několik hot scén, které věřím, že se vám budou líbit.
,,Chci tě."
,,Tak si mě vezmi."
Pokud máte chuť na oddechové, letní, romantické čtení, knihu rozhodně doporučuji.

Kalokaghatia
08.08.2022 4 z 5

Dostala jsem přesně to, co jsem očekávala. Nenáročnou romantiku s dobrým koncem. Zamilované, místy vtipné, dej svižně plyne, hlavní hrdinka není hysterická kráva a princ je opravdu pohádkový. Příjemné čtení na dva večery.

Mistylady
20.07.2022 5 z 5

I když je to klasické téma "Jak chudá ke štěstí přišla", tak mě se to teda moc líbilo. Kniha má spád, vyvážený děj, jsou tam romantické chvíle, ale i chvilky, kdy se vám svírá srdce a držíte hlavní hrdince pěsti.
Olivie je pracovitá, stará se o celou rodinu a své sny hodila za hlavu. Od rána do večera peče koláče a obsluhuje v rodinném podniku. Nemá čas na nic a tudíž netuší, kdo je ten pohledný, ale namol opilý muž, co vstoupil, no spíš vklopýtal k nim do pekárny. A podle toho se k němu i chová. A i později, když už ví, že je to princ, tak své chování nezmění. Pro ni je to muž jako každý druhý a taky mu to umí dát najevo.
Nicholas byl miláček. Trošičku nafoukaný s královským egem dost vysoko, přesto ho nelze nemilovat. Ono žít celý život svázán královskými pravidly a předpisy asi není jednoduché. Navíc když jste pod drobnohledem novinářů a každou chybičku rozmáznou na předních stránkách všech novin. A tak jediné místo, kde se Nicholas dokáže odvázat je ložnice. A ta neústupná, troufalá, sexy pekařka bude další, kterou ve své ložnici touží mít.

Emu Chase miluji už od její série Zapletený. V jedné recenzi jsem četla, že je čtenářův splněný sen a musím souhlasit. Jak začnete její knihy číst, tak vás pohltí a čtete a čtete a najednou je konec. Není tam jediné míso, kde byste se nudili, museli knihu odložit nebo úplně přestat číst. Spíš naopak se snažíte číst co nejpomaleji, aby vám kniha tak rychle neubíhala a vy si ji mohli plně vychutnat delší čas.

Jita160
19.07.2022 4 z 5

Jak chudá holka ke štěstí přišla.
No která z nás by nechtěla potkat sexy prince a zažít s ním letní románek????
Jáááá určitě :-D:-D:-D.
Čtu ráda příběhy kde to chlap královsky posere a pak udělá buchvico aby dostal svoji holku nazpět.
Krásný počteníčko na tyto letní dny,moc sem se bavila.

,,Jde si pro mě a já už si tři dny neholila nohy!"

Literarytwins
07.07.2022 3 z 5

Královsky v háji byla moje prvotina od této autorky a musím říct, že ač bych našla pár chybiček, tak se mi příběh líbil. Zklamaná jsem rozhodně nebyla, četlo se to pěkně, stránky jen odsýpaly. Jde o takovou oddechovou romantiku, takové to počteníčko na pohodu. Trošku bych knihu možná označila jako takovou "pohádku pro dospělé", možná trochu "novodobá Popelka". Ale rozhodně to nebylo na škodu. Mezi ostatními knihami to byla trochu změna. Příběh nám dává nakouknout do královského prostředí, kde se zrodí zakázaná láska, která musí překonat spousty útrap. Nicméně hlavní postavy Nicholas a Olivie byly super. Co mě na knize bavilo hodně byly i vedlejší postavy, které celé knize dodaly ten správný šmrnc. Vtipná byla sestra hlavní hrdinky a žena nejlepšího kamaráda Nicholase. Osobně se těším i na příběh Henryho. Nicholase svazují královské povinnosti, přísná pravidla a nalajnovaný životní styl, Olivii trápí jiné rodinné strasti a nelehká životní situace. Společně však najdou v sobě štěstí v momentě, kdy to nejméně čekají. Za mě super čtení, navíc kniha má hezkou obálku! Mezi své TOP bych knihu sice neřadila, věřím však, že ani neurazí a na odreagování a zábavu tento příběh bohatě postačí.

petusska01
23.06.2022 4 z 5

Tak dobre to začalo...Povedala by som, že príbeh by mohol spĺňať väčšinu požiadaviek na romantický, lehce erotický, vtipný námet s takou mierne "ťažkou" zápletkou, problémovou ale zaujimavou rodinou a fajn kamošmi. Taktiež hlavná postava - chlap je od začiatku stelesnením priam dokonalosti (s fakt občasným idioticizmom) a presladeným vyznaním na konci. Prečo uberám hviezdičku je ženská postava - na začiatku super prirodzené dievča, starostlivé a zodpovedné za celú rodinu a podnik, ktoré nevedelo o celebritách nič a preto si ju vlastne princ vybral...a zrazu toto dievča bolo pripravené odísť, nechať všetko tak, pripadne sa už navrátiť a hrať aj druhé husle...už mi neprišla zaujímavá, pracovitá, zodpovedná...a ešte nebolo nutné ani len ospravedlnenie, "vzdala" sa mu veľmi ľahko. Také dievčatá sa mi až tak nepáčia v knihách. ALE osattne naplnilo očakávania, jedna z tých príjemnejší, rýchlo sa čítajúcich kníh. Celkom som zvedavá na Henryho.

Myška43
15.06.2022 4 z 5

Tuto autorku mám v oblibě a její sérii Zapletený miluju. Tady ale jednu hvězdičku ubírám. K dokonalosti mi chybělo více humoru, jinak to bylo skvělé počteníčko. Rozhodně se těším na Henryho a jeho osudovou lásku.

,,Kdekoliv jsme, kamkoliv jdeme... vše, co potřebuju ke štěstí... jsi ty. "

Dela90
15.06.2022 5 z 5

Nicholas je korunní princ z Wessca a brzy se bude ženit a musí se stát králem. Předtím však ještě musí přivést domů svého mladšího bratra, rebela, prince Henryho, který je momentálně v New Yorku. A právě v New Yorku v jedné zapadlé kavárničce potká tmavovlasou dívku jménem Olivii, která si rozhodně nebere servítky a vůbec netuší s kým má tu čest. Začnou spolu randit, ovšem s ochranou za zády. Což Olivii není vůbec příjemné. Princ pozve Olivii domů, do paláce, kde bude celé léto pod jeho ochranou. Jenže, poslední den v létě se musí rozloučit, protože letní lásky prostě takhle končí a on se přece musí stát králem a manželem nějaké urozené ženy. Myslíte, že to takhle opravdu skončí?

Dokonalost se vším všudy. Nádherná obálka, příběh, špetka erotiky, skvělé vykreslení královského života a hlavně lásky dvou tolik odlišných mladých lidí. Je jedno, jestli jste princ nebo obyčejná holka z kavárny - láska si nevybírá. Láska Vás zasáhne jako Amorův šíp. Ani na minutu jsem se u téhle knížky nenudila, ze začátku jsem se dost bavila. Liv je prostě od rány, a to jak mu vrazila ten koláč do obličeje, má u mě 100 bodů :D …, Je tedy pravda, že se princ někdy choval jako blbec, někdy jako korunovaný blbec. To co udělal na konci knihy u toho jsem dojetím málem brečela, nádherná lovestory. O to víc se těším, jak se svým osudem popere jeho mladší bratr Henry v dalším díle. Hrozně moc se mi líbilo, že to nebyla jen plytká knížka s erotickým nádechem, ale plný příběh královské rodiny se vším všudy. Autorka mě mile překvapila. Je to moje druhá knížka od ní, a tahle je jednoznačně TOP.

Tesset
12.06.2022 4 z 5

Super. Vtipná, smysluplná oddechovka. myslím, že tročku utrpěla překladem, občas ty věty byly takové zvláštní. A chybek tam bylo dost, snad si na to dá Baronet pozor. Jinak ale splnila očekávání.

lena.o.knihach
11.06.2022 3 z 5

Nicholas Arthur Frederick Edward Pembrook, korunovaný princ z Wessca a Olivia Hammondová, servírka v kavárně na Manhattanu.

Tohle byl konečně romantický příběh s moderním princem jak se patří. Velice mě na začátku roku zklamala Vášeň od Genevy Lee, protože tam vůbec nebylo poznat, že je hlavní postava následník trůnu, ale Královsky v háji mi to vynahradilo.

Začátek super! Bavila jsem se (u scény, kdy Liv mrskne talíř s koláčem Nicholasovi do obličeje jsem vyprskla smíchy) a čekala jsem to takové až do konce. Bohužel, příběh postupně degradoval a nakonec to vidím jako zlatou střední cestu.

Rozhodně ji ale doporučuji všem, co si chtějí přečíst romanci z královského prostředí.

kristy.books
05.06.2022

Královsky v háji je taký rozprávkový príbeh, a nielen kvôli tomu, že ty vystupuje kráľovná, princovia a iní šľachtici. Príbeh sa mi páčil, bol romantický, vtipný i emotívny, no musím povedať, že k úplnému wow efektu mi tu niečo chýbalo.

Nicholasa poznajú všetci z médií ako playboya, ktorý sa každú chvíľu objaví po boku inej ženy. Áno, rád si užíva, to ani on sám nepopiera, no nikto už nevidí odvrátenú tvár slávy. Neustále musí niečo predstierať, nemôže povedať, čo by chcel, všade ho prenasledujú otravní paparazzi či dotieraví fanúšikovia. Najnovšie kráľovná chce, aby sa oženil, a tak upevnil moc kráľovskej rodiny a dopomohol upokojiť situáciu v kráľovstve. Preto sa rozhodol, že posledné mesiace slobody si poriadne užije.

Niekedy mi ho bolo celkom ľúto, žil ako v zlatej klietka. Páčil sa mi jeho vzťah so starkou, stále do seba rýpali, no mali sa radi. S bratom mali k sebe tiež blízko, keďže po smrti rodičov sa starali jeden o druhého. Na Henryho príbeh som zvedavá, v súčasnosti neprežíva práve najlepšie obdobie a nejak nevie, čo má so sebou robiť. Obaja boli vtipálci, ktorí mali vždy po ruke nejaký dvojzmysel.

Olivia má toho na pleciach veľmi veľa - stará sa o milovaný obchodík s koláčmi jej zosnulej mamy, mladšiu sestru i otca - alkoholika. Na seba vôbec nemá čas a už doslova padá na hubu. Páčilo sa mi na nej, že Nicholasa brala ako obyčajného chlapa, jeho pôvod ju až tak nezaujímal (tiež ho vedela pekne uzemniť). V kráľovstve to nemala jednoduché, no celú situáciu zvládala veľmi dobre.

Prekvapila ma postava Franny. Podľa Nicholasovho rozprávania som čakala, že to bude poriadna mrcha, ale práve naopak. Ako jedna z mála sa k Olivii správala milo. Je príkladom toho, že človeka netreba súdiť, kým ho poriadne nespoznáme.

Radka1727
02.06.2022 3 z 5

Romantická pohádka .... zápletka sice nic moc, ale kdo by nechtěl prince ?
Konec vzali dost hopem. Těším se na Henryho v druhém díle.

Petra38
30.05.2022 5 z 5

Přesně tohle jsem teď potřebovala. Úžasný příběh, kdy se i přes nepřekonatelné překážky ukáže, že láska je nejsilnější věc na zemi. Příjemně mě příběh zahřál. Nechyběl mu vtip,vášeň a ani nějaká ta zápletka a samozřejmě happyend! Obě hlavní postavy mě moc sedly a už se nemůžu dočkat pokračování Za mě doporučuju...!

Lofda
27.05.2022 5 z 5

Královsky jsem si u této knížky odpočinula. Pro mě zajímavý neotřelý nápad, ono prostředí královské rodiny, byť vymyšlené. Inspirace britskou královskou rodinou je zřejmá (nejen zlobivý princ Harry), ale i tak jsem jim to všechno věřila ;-) Vážně moc pěkná romantika, už se těším na další díly!

kacenka6144
23.05.2022 4 z 5

Nebylo to špatné, mám ráda tuhle autorku. A baví mě knížky, které jsou psané z pohledu obou hlavních postav. Umí dobře podat ženský i mužský pohled na věc. Těším se na další díly.

NikolaSkop
20.05.2022 5 z 5

Moc hezky pribeh! Prectenej behem chvilky! Tesim se na dalsi dil! :)

Emma Chase
americká