Potkáme se v Praze

Potkáme se v Praze https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524430/bmid_potkame-se-v-praze-652ce68226e38.jpg 4 284 73

Letět z Londýna přes půl Evropy na první rande se může zdát jako šílený nápad, ale Alice se rozhodla to risknout. Vždyť co může být romantičtějšího než procházka po Pražském hradě s hrnkem svařeného vína v ruce? Zvlášť neprodejné - Kupte si jakýkoliv titul od Julie Caplinové a dostanete ZDARMA povídku Potkáme se v Praze.

nada3314
17.01.2024 4 z 5

Hezké, milé čtivě napsáno jak to Julie Caplin umí. Asi jako všem i mě by se líbilo, kdyby kniha byla delší. Ale tak snad se brzo dočkáme. Já si čekání zkrátím nějakou další knihou od Julie.

studentice
13.01.2024 3 z 5

Taková odpočinková jednohubka:). Mrzelo mě, že příběh nebyl delší...

Magdalenkačte
12.01.2024 4 z 5

Potkáme se v Praze je povídka od autorky série knih romantické útěky (a nejen jich). Tento kratičký příběh napsala speciálně pro nás, čtenáře z České republiky. A její styl je z toho cítit od první stránky.
Alice letí z Londýna na rande do Prahy a její protějšek Mark, který na ni čeká, se zda téměř dokonalý. Už během letu se setká s Jakem (Jakubem), který letí do Prahy pro dárky od babičky.
A jak to dopadne si přečtěte.
I když má povídka jen 28 stránek tak Julie opět vystihla atmosféru a vánoční náladu. A toto na ni fakt miluju.
Takže díky moc za povídku a těším se na případnou knihu z naší krásné země.

veriszv
11.01.2024 4 z 5

Kraťoučká povídka, která perfektně navodila vánoční atmosféru.

Tereziee
05.01.2024 4 z 5

Krásná jednohubka, škoda že to nebylo delší. Těším se až autorka napíše knihu z Prahy.

Kristy.Seb
04.01.2024 4 z 5

Tak to byla opravdu krátká povídka.
Škoda, že se Praze autorka nevěnovala víc.

adela.hol
31.12.2023 4 z 5

Tady asi nějak není co hodnotit. Jednoduchá povídka o tom, jak přijela za jedním a našla druhého. Popisy Prahy se autorce povedly.

Verča91
30.12.2023 5 z 5

Krásná krátká povídka. Myslím, že by si to zasloužilo knihu stejně jako u předchozí povídky.

denisa8946
30.12.2023 5 z 5

Julie Caplin patří mezi mé nejoblíbenější autory, takže jsem už předem čekala, že se mi povídka bude líbit. :)
Příjemná povídka z prostředí vánoční Prahy, při které dostanete chuť na svařák a tradiční českou kuchyni. Jako u předchozí povídky mi bylo líto, že tak rychle uběhla, klidně bych s hlavními hrdiny zůstala o něco déle. (S Markem ne, ten byl na facku.) :D

Mrňous1
28.12.2023 5 z 5

Milá jednohubka oblíbené autorky.

MamaKnihomolka
27.12.2023 3 z 5

Příjemná odpočinková povídka tentokrát z Prahy. Děj je předvídatelný, což bych od takovéhle autorky nečekala, ale popis prostředí se moc povedl. Jako bych chodila pražskými uličkami. Co dalšího chválím, tak opět krásná obálka.

Tesset
27.12.2023 3 z 5

Je to povídka a tak od ní nemůžeme čekat propracovaný děj a vymakaný příběh, zápletku i postavy. Za mě to bylo pěkné krátké čtení.

kalimaskry
21.12.2023 2 z 5

Nevěděla sem, že kniha má par stránek, že se jedná o krátkou povidku :) jsem zklamaná :-)
Ale toto? Krasny priběh a Praha je tak odflákla. Škoda....

ivetdos
21.12.2023 5 z 5

Jsem spokojená. Mělo to všechno, dokonce mi nijak zvlášť nevadilo, že je to tak krátké (i když klasickou knihu bych uvítala, ne že ne). Bylo zvláštní číst o místech a věcech, které znám v kombinaci s autorčiným klasickým rukopisem. Snad se dočkáme i plnohodnotné knihy.

kolacky
21.12.2023 4 z 5

Pralinka s kopečkem šlehačky pro milovníky Prahy!
A navíc krásný obrázek na titulní straně...

KateTheBlogger
19.12.2023 5 z 5

Milé pohlazení po duši od autorky Romantických útěků.

Samozřejmě mě mrzí, že se tím pádem Praha (a nejspíš ani jiná část Česka) nedočká vlastní knihy, ale s tím nic nenadělám.

Fanoušci Jule Caplin by si tuto krátkou povídku rozhodně neměli nechat ujít.

Danago
14.12.2023 2 z 5

Cože? Proč? Hlavně, že je v názvu Praha. I víkend má na víc, než na
Krásná obálka tohoto sešitku umí nalákat. Jinak je to bohužel velmi slabá povídka. Trochu se projdeme po Praze. I povídka se mohla napsat více emotivně a lákavě. Protože Praha není jen Pražský Hrad a Zlatá ulička a pivo.prišlo mi, jako by autorka opsala kousek průvodce po Praze. Být hlavní hrdinkou, tak očekávám víc.. Nejsem z Londýna, jen z Moravy, jezdím do Prahy každý rok i několikrát a stejně mě Praha stále dokáže uchvátit.
Tato kniha čtenáře do Prahy nenaláká. A to je tu vánoční Praha , Vánoční Praha , je pro mě obrovská romantika. Toto mělo obrovský potenciál škoda, že nevyužitý.
Škoda, škoda. Úlitba českým čtenářům ?
Marek je arogantní a nechápu proč Alici do Prahy vůbec zval. Že by to byl teď prototyp dnešních mladých českých mužů? No I to je možné.
Popravdě mě kniha k návštěvě Prahy vůbec nenalákala.
Plus za zmínku , že trdelník není česká specialita.
Tak jsem byla umístěna redaktorkou Romantických útěků, že kniha o Praze se chystá. Můžeme se moc těšit.

MarNe
08.12.2023 4 z 5

Právě jedu z předvánoční Prahy, takže skvělá volba na cestu. Škoda, že povídka není delší.

Noisette73
04.12.2023 5 z 5

(SPOILER) Pohladilo mě to, Vánoce na mě dýchli. Mohlo to být delší, Jake... proč takových chlapů moc není? A jsou vůbec? Mohla bych číst daleko, daleko delší příběh. A ten moment kdy se vypořádá s tím byznys kreténem co byl všude nepostradatelný a telefon měl stále u ucha? To bylo boží!

Jane2016
02.12.2023 4 z 5

Nepanikařte! Caplin nemá nový román, který Vás minul! :)

Jedná se o povídku, takovou jednohubku ke knize, kterou autorka v blízké budoucnosti chystá. Na tento velmi očekávaný příběh se neskutečně těším a tato ukázka mě navnadila!

Určitě bych zvládla, kdyby byla povídka o pár stránek delší, ale to se nedá nic dělat. Budu si muset počkat a o to více se budu těšit s čím autorka přijde!