Pláž v Chorvatsku

Pláž v Chorvatsku https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433347/bmid_plaz-v-chorvatsku-EtN-433347.png 4 1518 1518

Maddie je milá a rozumná třicetiletá žena, ale má i svou bohémskou stránku: vystudovala dějiny umění a chtěla by se prosadit jako výtvarnice. Zatím neměla štěstí, je bez peněz, a tak přijme nabídku letní brigády: bude pracovat jako hosteska na luxusní jachtě v Chorvatsku, na které se plaví parta přátel z módní branže. Práci jí dohodila kamarádka Nina, jejíž bratr Nick je jedním z hostů na lodi. Pochází z úplně obyčejné farmářské rodiny, ale teď chodí s modelkou Tarou, se kterou se seznámil, když na jeho farmě probíhalo focení módy. Maddie se snaží obstát v roli hostesky a vyhovět zhýčkaným hostům, jenže arogantní Tara jí to moc neulehčuje. Mezi Nickem a Tarou to začíná pomalu skřípat, přece jen pocházejí každý z jiného světa. O Maddie se zajímá jeden z hostů, hezký a bohatý Simon, který oceňuje její výtvarný talent a plné křivky – myslí to ale upřímně? Zároveň si Maddie uvědomuje, že se jí čím dál tím víc líbí Nick…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The Secret Cove in Croatia , 2019

Lóra1961
01.06.2020 5 z 5

Příjemné letní čtení. Caplinová je sázka na jistotu.

Terez9119
01.06.2020 4 z 5

Miluju Julii a její romantické útěky, ale tomuhle něco chybělo. Ta pevná nová přátelství a vůně pečených dobrot. Tady mi kromě ústřední dvojice nikdo extra sympatický nepřipadal, snad kromě Billa a jeho rodiny. Navíc byli všichni dost šablonovití a i zápletka byla předvídatelnější než dřív. Chorvatsko je zde líčeno jako úplně jiný svět a chápu, že to tak angličanům připadá. Sama se ale radši znovu vydám do Kodaně nebo Paříže.

Lvíček835
30.05.2020 2 z 5

Opět kniha která byla romantická letní a prostě všechno v ní bylo super mohu zaručeně jenom doporučit,pokud jste romantické duše

JanaDor
30.05.2020 4 z 5

Celkově kniha navozuje letní atmosféru. Romantika je zde jemná a spíše jsou zde rozebírány vztahy na jachtě. Kniha se moc dobře četla a já ji moc ráda doporučuji.

mysterygirl
28.05.2020 5 z 5

To bylo taaak krásný.. Dala bych víc hvězdiček. Nechtěla jsem, aby to skončilo. Romantika, humor. Nej že všech 4

Danago
27.05.2020 5 z 5

Ach Chorvatsko nádherné moře, pláže, ostrůvky, starobylá městečka, skvělé víno, jídlo a milí lidé to všechno vám tato knížka připomene. Pokud jste Chorvatsko někdy navštívili, je knížka přesně pro vás.
Jestli máte rádi příjemné romantické čtení, budete si příběh užívat od začátku do konce. I když budete vědět, jak to celé asi skončí, bude vás knížka bavit. Je okořeněná příjemným humorem, nadhledem a sluníčkem. Plavba na jachtě po Jadranu to je můj sen.

klaraj093
26.05.2020 5 z 5

Velmi milý román..Lehké letní čtení. Chvílema jsem si připadala, jako bych byla v Chorvatsku také … Je to skvělá oddechovka.

Ivuska.09
25.05.2020 3 z 5

Pro mě byl tento příběh slabší než tři předešlé. I když je to stále příjemné a romantické čtení, chyběla tomu atmosféra předchozích vyprávění, kterou jsem si zamilovala. Sice je v této knize krásná příroda - pláže, moře, slunce... ale styl prvních tří dílů mi sedl více. Tak uvidíme, jaké budou další příběhy, které pro nás autorka chystá. Obálka je však opět dokonalá!

jana79
23.05.2020 5 z 5

Skvělá oddechovka. Četla sem i předchozí knihy. Je dobré, že je lze číst i každou zvlášť. Víte co nejspíš můžete očekávat a děj se krásně odvíjí. Nikde nic nudného nic dramatické prostě relaxace na jedno odpoledne. Mohu jen doporučit.

jaroslava1
21.05.2020 5 z 5

Skvělá knížka,jako všechny od této spisovatelky,navíc z prostředí, které je nádherné a připomíná mi mou dovolenou. Příběh není přeslazený a kniha celkove je velmi čtivá.Těším se na další.

Rauser.
19.05.2020 3 z 5

Opět velice čtivá romantická záležitost. Ale! Tenhle díl nebyl ani trochu tak moc o jídle, jako ty předchozí, což je podle mě velká škoda. Minimálně Kodaň a New York úplně zvali k jejich návštěvě, u Pařížských cukráren jsem slintala do knížky. Ale Chorvatsko nebylo vůbec ukázáno jako místo, kam bych chtěla někdy jet.

ovecka535
16.05.2020 5 z 5

Oddechová kniha, čtivá. Kdo byl v Chorvatsku,umí si představit krásně popsané moře, pláže,....

mikika
14.05.2020 5 z 5

když dáme sladký a předvídatelný příběh stranou, ohromně jsem si užila destinaci - mohla vzpomínat a odškrtávat, kde všude už jsme byli.. prostě Chorvatsko, no.

Knižní střípky
10.05.2020 4 z 5

Pláž v Chorvatsku je další knihou ze série ROMANTICKÉ ÚTĚKY a jak již sám název série napovídá, jedná se o romantickou záležitost. Naštěstí jen zde vše namixováno tak akorát, nejedná se přeslazenou a uvzdychanou love story, ale příběhy mají vždy hlavu a patu.

Asi každému je jasné, jak příběh dopadne, ale cestu k onomu šťastnému konci jsem si skvěle užila. Nick se celkem brzy vzpamatoval a začal se chovat normálně, Maddie mi byla sympatická od samého začátku, jedině modelky Tara s Corou mi lezly na nervy, a to jako že dost, to byly neskutečné slepice, ale k příběhu samozřejmě patřily. Bez nich by to nebylo ono. Kdo má chuť na lehký romantický útěk od reality s vůní slaného moře, pro něj je tato kniha tím pravým ořechovým.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižní střípky.

Monačte
28.04.2020 5 z 5

Julie Caplinová jede podle zajetého scénáře, jen se mění kulisy. Někam se cestuje a něco se tam ochutnává. Je vidět, že se autorka dřív živila jako kulinářská PR - restaurace a jídla dokáže popisovat tak, že je dost možné, že si i tuhle knížku trochu oslintáte. (Já kupříkladu už hledám recept na chorvatský "brudet") Jenže proč ten scénář měnit, když to zase všechno tak skvěle funguje? Trošku jsem se bála, jak bude po třech metropolích fungovat obyčejné pobřeží Chorvatska. Ale zbytečně, Julie Caplinová to zase zvládla! Chci na plavbu po Jadranu! Sakra! Snad ty hranice otevřou!