Rok na vesnici

Rok na vesnici https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87165/mid_rok-na-vesnici-sBA-87165.jpg 4 8 2

Seznámí malé čtenáře s životem na venkovském statku, s domácími zvířaty i s nejrůznějšími zemědělskými stroji a nástroji. Poučné čtení s popisnými ilustracemi se střídá s veselými příběhy o zvířátkách.

LunaL.
18.11.2022 5 z 5

Hlavně se synem jsme knížku měli každou chvíli v ruce. Krásné obrázky jsme si prohlíželi a popisovali pořád dokola. U příběhů mě zaujalo, že jsou tam jak příběhy pro děti o zvířátkách, tak fakta jak o zvířatech, tak zemědělských strojích. Ne všechno syna bavilo, ale myslím, že si v knížce najde každý to svoje :)

JulianaH.
05.03.2020 5 z 5

Jedna z knížek, které jsem musela jako dítě pracně vyloudit a vyprosit („Na co ti to bude? Takových knih máš doma spoustu."). Ve prospěch mých rodičů je třeba říci, že naštěstí nebyli zvlášť odolní, a tak jsem nakonec vždycky dostala, co jsem chtěla. A jelikož jsem si byla vědoma, jaké úsilí mě „Rok na vesnici" stál, listovala jsem si v něm pořád. Zbožňovala jsem krásné ilustrace zvířat, staveb i polních prací, zejména dvojstrany s realistickým vyobrazením hospodářských zvířat.