Mág z Monterey

Mág z Monterey https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392377/mid_mag-z-monterey-Ydn-392377.jpg 4 56 12

Sestřenice a bratranci sdílejí tajemství, jež se v rodinném klanu Donovanových předává už po několik generací. Zvláštní dar Sebastiana – nahlížet do mysli jiných lidí – je zcela jistě podvod, jenže Mary Ellen jeho pomoc potřebuje. Musí totiž najít ztracené dítě své kamarádky a všechny dostupné možnosti už vyčerpala. Poněkud nezkrotná vyšetřovatelka a světaznalý Sebastian zpočátku hledají společnou řeč jen obtížně, ale jejich nezlomné odhodlání vystopovat únosce je dovede nejen k odhalení sítě obchodníků s dětmi, ale i k poznání, jak hluboké a opravdové jsou jejich vzájemné city…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , HarperCollins Polska

Entranced , 1992

Riccia
04.03.2024 5 z 5

Nedávno jsem četla knihu Okouzlená šamanka a dozvěděla se, že patří do série Rodinný klan Donovanových, z níž už jsem před delším časem ozkoušela Mága z Monterey. I když jsem zjistila, že beru sérii vlastně od konce, rozhodla jsem se znovu si Mága osvěžit a stálo to za to :-) Velice příjemné čtení, zajímavá zápletka, prostě sympatický společník na několik předjarních večerů, kterého mohu jen doporučit. (A pro mě bonus navíc: již jednou přečtená kniha ze série - tj. splněný bod č. 11 z letošní výzvy. )

malýčtenář
10.01.2024 5 z 5

Opět stejný námět a krásný závěr. Pěkně se čte.

angelbooks
12.09.2020 5 z 5

Protože jsem čekala, až si knihu koupím, tak jsem se na ní pak doslova vrhla a hltala příběh. Nejprve detektivní zápletka, poté zápletka romantická. Příběh mě držel od začátku do konce a já jej chci doporučit i vám. :)

petulkapeta
17.08.2020 4 z 5

přiběh se Sabastianem se mi libil + kriminalni zapletka super spestřeni..

ladyKristyn
01.07.2020 4 z 5

Druhý díl opět nezklamal, líbilo se mi zpracování a pěkně kniha ubíhala. Další příběh člena rodiny, který má zvláštní schopnosti.

pip11
18.05.2020 4 z 5

Dobrý příběh, tentokrát o Sebastianovi a jeho schopnostech při pátrání po pohřešovaném dítěti. Je to lehké čtení, i když má detektivní zápletku.

mariva
16.01.2020 5 z 5

Lepší než první díl, detektivní zápletka přidala knize na napětí a přitom neubrala romantiky.

medvídě
06.11.2019 4 z 5

Prostě romantika ve stylu N. Roberts.
Detektivní zápletka založena na únosech nemluvňat a vydávání je za legálně adoptované děti. Opět šlo jen o peníze.
Tento díl s hrdiny obdařeny kouzelnou mocí mi chyběl přečíst. Zklamaná nejsem, je to taková odpočinková četba. Kdyby to bylo ale více obsáhlejší a pod, také by mi to zas tak nevadilo.
Dokáží dva zastánci práce jako jednotlivci spolupracovat na tak emotivně založeném případu?
Uvěří Mary Ellen Sebastianovi, že to není jen nějaký podfukář, ale je skutečně obdařen jistou mocí?
Zvládnou ti dva udržet své city tak, aby jim nezasahovaly do osobního života nebo je na to už příliš pozdě?

tess.de.veles
19.05.2019 3 z 5

Romantická pohádka tak jak to Nora umí :-) Přeju si mít Donovanuv talent vidění :-)

Riccia
19.03.2019 5 z 5

Brala jsem to jako docela sympatickou pohádku pro dospělé a docela odpočinkové počtení, na kterém mne bohužel čas od času iritovala jedna zvláštnost - tatáž osoba byla v jedné větě podle používaných tvarů minulého času sloves ve třetí osobě jednotného čísla zároveň mužem i ženou, stejně tak i zájmena byla v některých větách používána dost záhadně. To by se snad mohlo při překladu ohlídat.

georginaa
29.12.2018 5 z 5

Moc se mi líbilo spojení vyšetřování zločinu a zároveň zamilovanosti dvou lidí, kteří se navzájem poznávají při hledání únosu. Kdo by občas nechtěl nahlédnout do mysli druhého, někdy je to opravdu na nervy, když chcete získat odpovědi na vaše otázky a dotyčný nechce nic říct. U Sebastiana to je bez problémů. Zamyslí se a vidí cestu i dopředu, je super, že může i ovlivnit některé nesprávné jednání, což by asi uvítalo mnoho z nás.

Skalara
17.12.2018 5 z 5

Skvělé pokračování. Zajímavé a únos dětí zase jiný zločin.

Nora Roberts
americká, 1950