Rodinné prokletí

Rodinné prokletí https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401538/bmid_rodinne-prokleti-mJE-401538.jpg 4 9 9

Rosa Rothwellová je kvůli svému nepatřičnému těhotenství uvězněna u příbuzných v Itálii, aby se vyhnula pomluvám ve svém okolí. Až porodí nemanželské dítě, vezmou jí ho a ona se bude moci vrátit domů. Je nešťastná a jediné, po čem touží, je z potupného věznění se osvobodit. Když se jí k tomu naskytne příležitost, ihned se jí chopí. Podaří se jí to ovšem pouze s pomocí anglického džentlmena, který se jí představí jako lord Hunter a zanedlouho jí nabídne manželství. Rosa sice s vděčností jeho nabídku přijme, netuší ale, jak vážné k tomu má lord Hunter důvody…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

A Ring for the Pregnant Debutante , 2017

Mesačnica
28.01.2022 3 z 5

(SPOILER) Do polovice, kým sa Thomas Rose nezdôveril, ako to je s tou rodinnou kliatbou, tak to bolo trochu nudnejšie, ale potom sa jej vyznal, povedal jej o kliatbe a už jej aj musel dokazovať svoju lásku hrdinským činom...no ale nebudem ďalej prezrádzať. Myslím, že táto Harlequinka patrí k tým vydarenejším.

Ála1968
09.08.2021 4 z 5

Bylo to moc hezký.Harlequinky moc nemusím,přijde mi,že se stále opakuje to samé,ale tahle se vážně povedla.

Anna-Soltysova
14.07.2019 5 z 5

Niekedy je fajn prečítať si niečo také, ako je tento príbeh. Je to dojemné a zároveň pútavé, skrátka šťastie v nešťastí.

MinaHawke
25.04.2019 4 z 5

Musím říct, že po delší době jsem si přečetla Harlequinku a její příběh mě opravdu nezklamal, moc se mi líbil. Hlavní hrdinové byli velmi sympatičtí a celkově to bylo vážně velmi dobré. Musím se přiznat, že při některých pasážích mi i slzička ukápla, ale mám ráda knihy, do kterých se dokážu vcítit. Když si chci koupit nějakou Harlequinku, tak mě musí upoutat. A v tomto případě se to stalo, přečetla jsem si anotaci a věděla jsem, že si ji musím přečíst.

historické romance

Laura Martin