River Wild

River Wild
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445402/bmid_river-wild-qKy-445402.png 5 716 716

Nové město. Nová identita. Těhotná a bez pomoci. Na útěku před minulostí, která mě nikdy nesmí znovu najít. River Wild. Náladový. Nevypočitatelný. Zmetek. Tak to je můj nový soused. O přátelství s Riverem nemám sebemenší zájem. Stejně tak on o mě nezavadí pohledem. Jednoho dne mi ale pomůže zachránit opuštěného psa. Ten den jsem v jeho očích spatřila cosi, co moc dobře znám. Smutek. Bolest. Osamělost. Tyhle věci jsou pro mě denním chlebem. I když ani jeden z nás o přátelství nestojí, osud nás přivede k sobě. A potom, jako blesk z čistého nebe, už z nás nejsou jenom přátelé, ale něco víc. River a já máme každý svoje tajemství. Kostlivce ve skříni. Ale to nám nestojí v cestě. On rozumí mně. A já rozumím jemu. Poprvé v životě zažívám něco, o čem jsem dosud slyšela jenom v pohádkách – štěstí. Jenomže žádné štěstí netrvá navěky. Ne pro lidi, jako jsem já. Moje minulost je mi v patách, slídí, čeká a připravuje se na ten správný okamžik, aby mi to všechno vyrvala z náručí.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

River Wild , 2019

pavlikova9332
01.10.2020 5 z 5

Kniha neměla chybu a ten konec. Málem jsem přejela zastávku :-)

musivila
26.09.2020 5 z 5

Slova autorky: „Příběh, který píši, je o vůli přežít a neztratit u toho sám sebe. O uzdravení a o lásce, která tohle umožní.“

Kniha byla plná emocí – od smutku, bolesti a slz až po úsměv a pocit štěstí.
Nejedná se o žádný jednoduchý erotický příběh. Kniha začíná hned zostra … dětstvím Rivera Wilda ..... Pro malého Rivera mi pukalo srdce. Když se mu zhroutil svět, hroutila jsem se s ním. Cítila jsem všechen ten smutek, bolest, bezmoc, vztek!
A pak je zde Annie/Carrie, další zlomená duše, která se dokázala vymanit ze své minulosti, aby mohla začít lepší život.
A samozřejmě osud tomu chtěl, aby se tihle dva potkali. Takže pak nastávají chvíle hašteření, sbližování, romantika ...
Trochu mi mrzí ten rychlý konec. Pořád jsem čekala, že se musí ještě něco přihodit … A autorka si vše nechala až na samý závěr knihy. Kdy se mi opět svíralo srdce.
Myslím, že dobrá kniha se pozná v tom, že ve vás vyvolá emoce. A tahle kniha, to rozhodně dokázala! ❤

SPOILER: trošku neuvěřitelné mi přišlo, jak se Carrie povedlo získat, hned v den příjezdu do nového města, bydlení i práci.

LilliBell
26.09.2020 5 z 5

Krasny pribeh o druhej sanci pre dve zlomene duse, ktore si v zivote presli peklom.

rajcatko
24.09.2020 4 z 5

Jen výjimečně se erotický román dotýká vážného tématu, tady k tomu ale došlo, za což jsem neskutečně vděčná a dokonce jsou všechny situace hodně reálný. I přes to autorka dokázala napsat celkem vtipnou knihu. Ano, vtipnou, protože když si odmyslíme traumatické zážitky, tak jsem se vlastně dost bavila. Doporučuji.

Majka1979
24.09.2020 5 z 5

No tak toto bola jazda, od začiatku som bola v šoku, potom opäť, pri konci som takmer nedýchala, no asi som nečakala takéto niečo, no môžem povedať, že som knihu za jeden večer prečítala, nemohla som prestať čítať, bolo to aj smutné, aj veselé, aj desivé, aj krásne. Malo to v sebe všetko to, čo dobrá kniha potrebuje a hlavne ma veľmi zaujala :)

zuzana0307
23.09.2020 4 z 5

Carrie a River sú dve zložité postavy, ktoré sa v príbehu krásne vyvíjajú.

Obaja si prešli množstvom ťažkých a bolestivých chvíľ. Bojujú za to, aby každý deň bol lepší a lepší, aj napriek tomu, aké hrozné veci im spôsobovali ich najbližší. Tie vás môžu pri čítaní najprv zaskočiť, ale nemusíte sa báť, že by sa objavovali veľmi často a kniha nimi bola preplnená. Pod všetkým tým smútkom sa ukrýva úžasný príbeh plný lásky.

Som rada, že tento príbeh bol veľmi pokojný a zameraný na postupné rozvinutie ich vzťahu, nikam sa neponáhľali. S tempom som mala ale ku koncu problémy a mala som pocit, že záver knihy bol veľmi zrýchlený.
Od tejto autorky si určite prečítam aj ďalšie knihy.

milst
22.09.2020 5 z 5

Krásná kniha, můžu jen doporučit :)

ovecka535
20.09.2020 5 z 5

Parádní čtení, krásný příběh, opravdu povedená kniha.

havrmoni
18.09.2020 5 z 5

Smutné téma, ale dobré čtení. Postavy jsou hezky popsané a reakce lidí na Rivera taky. Připomíná mi to trochu Miu Sheridan. Příběh hodně na city, při čtení jsem cítila vztek i smutek a nakonec i radost.

JanaSustr
18.09.2020 5 z 5

Smutná a zároveň krásná kniha s velkým tematem. Kolikrát mě bolelo srdce. Povedená kniha.

prcek19
17.09.2020 4 z 5

Když sem začínala číst, tak sem moc nechápala, jak může mít kniha tak vysoké hodnocení..musela sem se do knihy nutit, nemohla sem se začíst, ale asi ve čtvrtině knihy se to změnilo a já nechtěla knihu odkládat..četla sem v každý volný chvilce..myslím si, že příběh musí zasáhnout každého, protože tohle máme okolo sebe všichni..no a ten konec..tam mě Samantha dostala..málokomu se povede mě takhle nachytat

Ivet1990
16.09.2020 5 z 5

Jo, jo a zase ještě jednou jo. Úžasný příběh, který se dobře četl. Kniha přečtená za jeden den, tak moc mě pohltila

silvinek
16.09.2020 5 z 5

Jednoduše - za mě osobně jedna z nejlepších letos vydaných knih tohoto žánru, která mě doslova nutila nepřestat číst a zhltnout ji za večer.

petusska01
16.09.2020 5 z 5

Knihu neviem ani opísať. Určite to nie je jednoduchá oddychovka, ale číta sa veľmi ľahko, nedá sa od nej odpútať. Carrie a River sú spolu ozaj úžasní, chémia, dialógy...Stále som čakala ako sa to zvrtne a bolo to tak, ku koncu som sa až zľakla! Ten čas tam postupoval veľmi rýchlo a akoby sa nič nedialo a potom ku koncu sa to všetko rýchlo zvrtlo, ale to mi vadí asi len preto, že by som si o nich ešte chvílu rada čítala :) Odporúčam!

lusitta05
15.09.2020 4 z 5

Pekná kniha, zaujímavý a dojímavý príbeh, ale láska všetko prekoná. Trochu rýchly koniec, ale stálo to zato.

jeny-v
15.09.2020 5 z 5

Na úvod píše sama autorka: "Vložila jsem do téhle knihy srdce i duši. Příběh je v prvé řadě milostný román, ale také se zabývá tématem zneužívání dětí, znásilňování a domácího násilí." Dva „padlí andělé“ – River a Carrie, kteří se snaží nalézt nový smysl života, se jednoho dne setkají jako sousedé v malém městečku v Texasu. Záchranou opuštěného psa Mazela mezi nimi pomalu vzniká přátelský vztah a postupem času i něco víc. Po dobu čtení knihy jsem je oba milovala a obdivovala jejich sílu i vůli a na konci knihy se s nimi jen nerada loučila. Hollywoode, fajn materiál k zfilmování.

petulkapeta
13.09.2020 5 z 5

tahle kniha nešla absolutně odložit byla jako droga i když přiznavam se parkrat jsem ji položit musela...mě se přiběh moc libil a bylo krasne jak k sobě River a Carrie nasli cestu no a epilog mam pocit že jsem chvilku ani nedychala...

NikolaSkop
11.09.2020 5 z 5

Velmi zajimavy pribeh. Ten rozjezd byl teda neco.. premyslela jsem jestli dat 4 nebo pet hvezdicek. Protoze konec byl name az moc rychli, ale kdyz to vezmu celkove tak si zame kniha urcite zaslouzi 5 hvezd. :)

domina
11.09.2020 5 z 5

Moc krásná kniha. Nejednou slza ukápla. Přitom je i velmi vtipně napsaná. Sice předvídatelná, ale pěkná. Ještě by mě moc zajímalo, co se stalo Saddie. Její příběh..

Tynka27
10.09.2020 5 z 5

Moc krasna knizka. Trochu mi to pripominalo Bezpecny pristav a Archeruv hlas. Tema hodne citlive. Ukapla slza,hlavne kvuli Riverovi. Urcite opet v budoucnu prectu :)