Říkadla o autech

Říkadla o autech https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406510/bmid_rikadla-o-autech-Ull-406510.png 5 9 7

Je mnoho dětských rýmovaček o nejrůznějších autíčkách, ale naopak velice málo o vozidlech konkrétních značek. Říkadla o autech proto nabízejí krátké básničky pro nejmenší, v nichž vystupuje Ford, Citroën, Toyota, Škoda, Trabant, Subaru a mnoho dalších automobilů.

mončičák42
18.06.2023 5 z 5

Malý sešítek s veselými obrázky a vtipnými básničkami o autech rozesmál nejen synka, ale také mě. Zítra musím vyzkoušet, jak dobře jsem se naučila rozpoznat Hondu a Hyundai! A před spaním bude repete!

iceVS
07.05.2023 5 z 5

Jupí, konečně rozeznám hondu od hyundai :-)

Poučné i pro staré dámy :-D

Jane007
15.11.2022 5 z 5

Slovy mého mladšího: "mof hefké". Tuším, že budeme číst hodně často.

jolii
04.02.2022 5 z 5

Úžasná knížečka pro naše milované blázny do aut. A teprve teď už nezaměním Hondu a Hyundai. Přece Honda stojí jako věžák, Hyundai, to je trochu ležák :):):)

Katyna
15.02.2021 5 z 5

Taková malá autoradost.:)

Lusik88
11.01.2020 5 z 5

Pokud je Vase dite blazen do aut, kupte! Levna, tenka knizecka s hezkymi obrazky. Rikanky jsou kratke (nektere jsem si prodlouzili) a obsahuji vsechny zname znacky. Muj maly syn byl nadseny :)

PetrCepek
08.01.2020 5 z 5

Toto je moje "srdcovka", napsaná před čtrnácti lety pro syna Honzu.
Pět hvězd pak náleží doktoru Juhaňákovi z nakladatelství Triton za to, že je ochoten vydávat - opravdu pouze pro radost - takovéto nejspíš značně nerentabilní sešitky.