Ztroskotanec na Plutu

Ztroskotanec na Plutu
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49091/ren-dhark-ztroskotanec-na-plutu-49091.jpg 4 6 6

Ren Dhark série

Výzkumná loď, která opustila Zemi před třemi lety, se ocitne v tísni. Pomoc jí poskytnou Nogkové, kteří začali lidem důvěřovat. V okolí Země pokračuje boj z Gianty, kteří si podrobili lidstvo. Jejich útokům čelí poslední nezotročení lidé ve stanici T-XXX i Ren Dhark s posádkou POINT OF na Plutu …

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Ivo Železný

Verschollen im Raum Pluto

Pasadenka
30.12.2019 4 z 5

Slovo úvodem

Mé hodnocení vychází z toho, že se jedná o rodokapsoví díl dlouhé série, která na sebe přímo navazuje. Hodnotím tedy epizodu podle toho, jak se odkloňuje ze standardu, který je za mě 4 hvězdičky. Jedná se o naprostou žánrovou klasiku. Kdo má rád, ten si začte, kdo nemá, bude ohrnovat nos. :)

ludek.n
21.07.2018 3 z 5

Když byl na planetě Hope objeven záhadný transmiter Tajemných, vzbudilo to v některých kolonistech staré touhy po moci a nadvládě nad ostatními. A zatímco v Cattanu vřou vášně, Point Of se dvěma zajatci na palubě se připravuje na další z vesmírných bitev. Jestliže předchozí sešit brnkal na strunu tajemna a do bojů se moc nehrnul, tak tentokrát dostáváme obojího rovným dílem. A hned v megalomanských rozměrech. Ren Dhark se doslova utrhnul ze řetězu a řádí jako býk na koridě. Jeho ničivá apokalypsa je stejně strhující, jako napínavé objevování záhad po zmizelé civilizaci Tajemných na Hope. Začíná pěkně přituhovat.

Staff Caine
německá, 1929 - 1984
1993  66%Zóna smrti S-XXX
1993  70%Experiment Jonáš
1993  70%Útok z osmé planety
1993  70%Ztroskotanec na Plutu
1993  53%Kyborgové, do boje!