Útok z osmé planety

Útok z osmé planety
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49089/ren-dhark-utok-z-osme-planety-49089.jpg 4 6 6

Ren Dhark série

Z osmé planety, na níž nedávno ztroskotala další neznámá loď, vychází další nebezpečí. Bytosti podobající se zeleným kapkám zjistily, že pátá planeta soustavy má nové obyvatele...

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Ivo Železný

Überfall vom achten Planeten

Pasadenka
30.12.2019 5 z 5

Slovo úvodem

Mé hodnocení vychází z toho, že se jedná o rodokapsoví díl dlouhé série, která na sebe přímo navazuje. Hodnotím tedy epizodu podle toho, jak se odkloňuje ze standardu, který je za mě 4 hvězdičky. Jedná se o naprostou žánrovou klasiku. Kdo má rád, ten si začte, kdo nemá, bude ohrnovat nos. :)

ludek.n
09.07.2018 3 z 5

Jen co pomine jedno nebezpečí, už kolonistům z Hope dýchá na záda další. Tentokrát se jako příslovečné zrnko písku dostanou mezi dva mlýnské kameny, mezi dvě vesmírné inteligence, které spolu svádějí boj na život a na smrt. Nový autor Staff Caine se v tomto pokračování Dharkových dobrodružství vyvaroval jednoho ze základních nešvarů svých kolegů, a to nesmyslných odboček, vedoucích většinou do slepých uliček. Také zcela ignoroval přípravu a nahazování myšlenek pro další díly. Díky tomu je jeho příspěvek do Dharkovské série osvěžujícím způsobem sevřený a koncentrovaný jen a zcela na hlavní dějovou linii.

Staff Caine
německá, 1929 - 1984
1993  66%Zóna smrti S-XXX
1993  70%Experiment Jonáš
1993  70%Útok z osmé planety
1993  70%Ztroskotanec na Plutu
1993  53%Kyborgové, do boje!