Recept na lásku

Recept na lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86098/recept-na-lasku-86098.jpg 3 24 4

Půvabná nevěsta z údolí Kalifornie se provdala za muže svých snů a čeká šťastný život až do smrti. Ale její okouzlující muž se proměnil po svatbě v cizince, a tak se stěhuje do San Francisca, aby pracovala ve firmě, která pořádá společenské akce. Je to vtipný a naprosto pravdivý příběh určený pro každou ženu, která někdy přemýšlela o tom, co se stane, když skončí krásný sen a začne běžný každodenní život.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

The Frog Prince , 2005

Pheobe20
22.02.2020 3 z 5

Kniha byla velmi čtivá. Patří mezi knihy pro příjemně oddechové čtení. Kniha byla podle mě napsaná až zdlouhavě. Zklamal mě konec knihy, který byl naopak velmi rychle ukončen.

Liduka
14.12.2019 3 z 5

Za mě tedy zklamání. Čekala jsem, kdy se konečně rozjede trochu romantiky a v podstatě jsem se nedočkala, protože větišna knihy byla o práci hlavní hrdinky. No a ten konec? Co to jako mělo být? Jako kdyby si autorka najednou řekla, že už prostě knihu nechce psát a tak přestala - nemám ráda nedokončené knihy.

KatChiss
26.02.2015 3 z 5

Takové odpočinkové čtení :)
V první polovině knihy hlavní hrdinka jen fňuká, protože se rozvádí. Lituje se a stěžuje si úplně na všechno.
V druhé polivně knihy - která mě bavila o moc více - se žena rozhodne se svým zpackaným životem něco udělat. Začít od začátku. Je bojovná a silná. Tuto část jsem měla přečtenou skoro hned, četlo se to samo :)

Danusshka
20.08.2013 3 z 5

Odpočinkové a nenáročné čtení, ideální ke čtení na dovolené na pláži,. Kniha je psaná velmi jednoduše, nemusíte příliš přemýšlet o příběhu a občas se i zasmějete. Pokud nehledáte žádnou intelektuální literaturu, sáhněte po této knize.

Jane Porter
americká, 1960