Rakovina, leukémie a jiné zdánlivě nevyléčitelné nemoci, které jsou léčitelné přírodními prostředky https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79299/rakovina-leukemie-a--79299.peg 4 11 4

Jedinečné léčebné postupy a praktické návody světově uznávaného odborníka, jak léčit přírodními prostředky tyto zdánlivě nevyléčitelné nemoci. 2. vydání.

Bytost na cestě
10.04.2023 3 z 5

Knihu mám v knihovně už dlouho, chtěla jsem jí vyřadit, ale je v ní spousta věcí, které se můžou hodit. :)

evelýny
19.04.2020 3 z 5

Kniha zakoupena před lety na přání maminky, zakoupena pro maminku.
Je psána velmi jednoduchým způsobem, najdete zde zajímavé myšlenky – rady, nejen pro onkologická onemocnění.
Nad některými se však musíte usmívat:
„Další příčinou zápachu z úst mohou být zkažené zuby. Pak je vhodné vyhledat zubního lékaře.“
Některá doporučení vás upoutají jednoduchostí : Když jsou nosní dírky potřené olejem, nemůže nám již pyl uškodit (senná rýma) - je čas to vyzkoušet v praxi.
Nechci knihu bagatelizovat. Každý svůj náhled získá tím, že ji přečte.
To nejdůležitější však od knihy nedostanete.

Víru v uzdravení musíte najít sami v sobě…
A o tom to je.

P.S: Tímto zdravím moji maminku a vzpomínám…

Uroborus
25.03.2018 5 z 5

Každopádne to za prečítanie stojí, aj keď, po týchto knižkách sa siaha, až keď to postihne aj niekoho v rodine,... :( Všetkým, úprimne, držím palce, päste!

Jarmilahusta
07.04.2017

Na to nepotrebuji knihu staci moje babicka - Jakoukoliv rakovinu porazi prave recke oregano.Nezamenovat s oreganem co mate na zahradce- Jde o produkt profesionalni- Lecba 3 mesice. Bohuzel nejde o lacinou lecbu. NA druhou stranu nema dlouhodobe vedlejsi ucinky. Jedine co vas potka je behem lecby casta ridka stolice. Bohuzel alternativni lecba neni zrovna v trendu a tak je plno desinformaci kde je zamerne potirana a zesmesnovana. Ale je jen na vas jak se kdo rozhodne.

rakovina, nádory leukémie

Autorovy knížky

Rudolf Breuss
rakouská, 1899 - 1990
1993  78%Rakovina, leukémie a jiné zdánlivě nevyléčitelné nemoci, které jsou léčitelné přírodními prostředky

Kniha Rakovina, leukémie a jiné zdánlivě nevyléčitelné nemoci, které jsou léčitelné přírodními prostředky je v