Radostná událost: Osudové sblížení / Milenka snů / Táta rošťák

Radostná událost: Osudové sblížení / Milenka snů / Táta rošťák https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137752/bmid_radostna-udalost-cnO-137752.jpg 4 39 5

Emilie Richards - Osudové sblížení Když se redaktorka Robin rozhodla, že se pokusí udělat rozhovor se slavnou rockovou hvězdou Devinem Fitzgeraldem, měla velké pochybnosti, zda se jí vůbec podaří k němu přiblížit. Kupodivu se jí to zdařilo, a nejen to, jejich sblížení bylo nečekaně a osudově intimní… Linda Howard - Milenka snů Tři roky žila Anna tak, jak si přál Saxon Malone - jako jeho oddaná milenka. Nebylo nic, co by pro něj neudělala, vždyť ho milovala! Ale nyní od něj musí odejít, i když jí to láme srdce… Annette Broadrick - Táta rošťák Skončit v posteli se svým nejlepším přítelem, to je obrovská chyba a Tess je zoufalá, protože má i osudové následky - těhotenství. Jak jen to Craig dělá, že vše vidí z té lepší stránky a v očích mu při tom všem stále svítí veselé jiskřičky?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

A Stranger’s Son; The Way Home; What Is a Dad to Do? , 1996

Kudík
29.03.2022 3 z 5

Primárně jsem toto četla díky L. Howard, ale ve výsledku se mi nejvíce líbil jiný příběh. Ve všech šlo o jistou a stejnou "radostnou událost", jak název i anotace napovídá, jen někde nebyla očekáváná a jinde až tak radostná. Každý z hrdinů se s tím "popral" po svém s celkem stejným výsledkem. :)
Milenka snů - LH - Anna hned v úvodu dostane zvláštní možnost volby od Saxona Maloneho, jejíž rozhodnutí trvá po dobu tří let. 3,5*
Osudové sblížení - ER - nejslabší příběh, a to díky Robin, která mi prostě nepřišla úplně v pohodě. Nevím, zda si zrovna ji Devin "zasloužil". 3*
Táta rošťák - AB - tento příběh mi přišel nejvíc reálný, až na to, že se jednalo o "nejlepší kamarády" Tess s Craigem. Já nevím, ale nejlepšímu kamarádovi se určitě ozvu dříve, než po pár letech. 4*

moudivlacek
21.01.2018 4 z 5

Hezké romantické příběhy 3 autorek, jen mi to přišlo nějaké uspěchané a krátké, hezké náměty, ale málo propracované, na odreagování to ale stačilo.

kik68
21.09.2016 2 z 5

No žádný velký zázrak to není. Příběhy jsou moc krátké a nepropracované. Souhlasím, že Milenka snů je nejlepší, ale určitě by se z takového příběhu dalo získat mnohem víc.

havrmoni
23.02.2016 4 z 5

Souhlasím nebyly špatné,ale od Howard byla nejlepší.

modranka
20.05.2013 3 z 5

Všetky tri poviedky majú rovnaký námet, ale poviedka Lindy Howardovej bola asi najoriginálnejšia. Vždy však išlo o neplánované tehotenstvo.

Část díla

Autoři knihy