Radost

Radost https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341600/bmid_radost-io1-341600.jpg 5 19 5

Malá knížka, která vám přinese spoustu radosti. Obsahuje citáty a přísloví od známých i méně známých autorů. (Levné knihy)

Dant76
03.07.2022 5 z 5

Spousta krásných inspirujících citátů, krásný dárek...

Renncha
14.04.2020 5 z 5

Krásné citáty, knížečka vždy zvedne náladu

triatlet
14.02.2020 3 z 5

"Umět se radovat ze všeho. Nečekat, že v budoucnu přijde něco, co bude to pravé, protože je možné, že to pravé přichází právě teď." (Ota Pavel)

Citáty od neznámých autorů, přes orientální přísloví po Otu Pavla...
Hodnota spočívá v dárku a věnování.
Podobný sborník citátů - https://www.databazeknih.cz/knihy/stesti-337142 - sice v Levných knihách láká ke koupi, ale ve srovnání s jinými výbory citátů působí pouze jako napodobenina.

ČV 2020 - 8. Kniha s názvem vystihujícím vaši osobnost nebo náladu

Vzhledem k tomu, jakou radost poslední dny přinášejí čeští biatlonisté a posledních 10 měsíců Ashle1gh Barty, tak jasná volba :-)

Aleh
02.01.2020 5 z 5

Malá útlá knížka. Vánoční dárek. Knížka plná citátů od neznámých autorů nebo třeba i známých filozofů. Moudra a pravdy o životě. Stačí k tomu několik slov. Síla každého jednoho slova je udivující. Potěší, poučí, na chvíli přinutí se zastavit a donutí se zamyslet. Zamyslet se nad sebou, nad svým životem, nad světem. Budu se k ní často vracet. Milý dárek.

sgjoli
16.11.2019 5 z 5

Velmi milá knížka, kterou jsem před časem dostala od kolegyně k narozeninám. Udělala mi radost nejen jako dáreček, ale i svým obsahem, jak napovídá název. Je to ten typ knihy, ke které se člověk vrací pravidelně. Obsahuje milé a hlavně pravdivé citáty - každý k člověku promlouvá - vždy jiný v závislosti na situaci, ve které se člověk právě nachází. Ráda si knihou listuju a pročítám si jednotlivé citáty - vždy si odnesu nějakou myšlenku, která mne zrovna zaujme a povzbudí.